219 Shares 7724 views

Problem: „Nie można uruchomić grę: Nieznany błąd”

Prawie wszyscy gracze od dawna przyzwyczajeni do faktu, że każda gra komputerowa może przynieść wiele kłopotów nawet przed premierą. Po tym wszystkim, istnieje wiele błędów, które mogą wystąpić w dowolnym czasie, a trzeba wiedzieć, ich przyczyny i rozwiązania. Na szczęście prawie zawsze w komunikacie napisano jej numer, a także informacje o tym, co poszło źle. Dlatego najstraszniejsze na pierwszy rzut oka wygląda na problem, który jest zgłaszane w następujący sposób: „Nie można uruchomić grę. Nieznany błąd” Co zrobić w tym przypadku, ponieważ nie ma informacji, które mogą być wykorzystywane w celu znalezienia rozwiązania?


Szczegóły błędu

Najpierw do czynienia z faktem, że może to być problem, ponieważ komunikat: „Nie można uruchomić grę: Nieznany błąd” – nie pojawia się na ekranie w sposób losowy. Ten błąd nie występuje podczas instalacji, a do tej pory nie było żadnych raportów, które występuje w trakcie gry. W związku z tym, aby ją poznać, można tylko przy starcie. Najczęstsze problemy występują jednocześnie, a to nie jest wyjątkiem od tej reguły. Teraz, gdy wiesz, gdzie można spotkać się z wyzwaniem, będziesz nie być zaskoczony, jeśli występuje. Jednak o wiele bardziej ważne, aby wiedzieć, co zrobić, jeśli nie otrzyma wiadomość z tekstem: „Nie można rozpocząć grę. Nieznany błąd”

Integralność cache gry

Jeśli uruchomieniem gry na platformie „Para”, to pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jeśli pojawi się komunikat „Nie można uruchomić grę: Nieznany błąd” jest sprawdzenie integralności cache gier. Ta akcja jest uniwersalnym sposobem i należy wziąć to zwyczaj używania w każdym przypadku. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z grą – idź do biblioteki w „zachęta” wybierz żądaną grę, a następnie w ustawieniach wybrać „Sprawdź integralność cache gry”, a następnie rozpocząć sprawdzanie. Jeśli system stwierdzi niezgodności z klientem, jak to powinno wyglądać w rzeczywistości niezbędne pliki zostaną automatycznie pobrane. Jednak metoda ta nie zawsze pomaga, więc trzeba badać więcej opcji w przypadku, jeśli nie rozpocząć grę w „zachętę”.

Uruchom jako administrator

Innym sposobem, który może pomóc w tym przypadku – jest, aby uruchomić grę jako administrator. Ponownie, bardzo często, ta metoda może pomóc w wielu sytuacjach z gier komputerowych, gdzie domyślny komputer przeznaczając niewystarczającej ilości pamięci i innych zasobów, aby uruchomić grę. A co najważniejsze – gra nie uzyskać niezbędne prawa do wykonywania różnych działań w ramach danego systemu operacyjnego. Uruchom jako administrator rozwiązuje ten problem, ale to nie zawsze działa z nieznanego błędu.

bitowych

Wszystkie wcześniejsze metody były mniej lub bardziej uniwersalny – one pozwalają rozwiązać ten problem, ale szansa na sukces nie będzie szczególnie wysoka. Ale nie martw się, bo nie ma innej metody, która nadaje się tylko do problemu. Jeśli nie rozpocząć grę na 7 „wiatr”, pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić bitowy OS. Fakt, że ten błąd pojawia się zawsze, gdy próbujesz uruchomić na 32-bitowych gier Windows, które zostały opracowane dla systemu 64-bitowego. Niestety, problem ten nie jest prosty sposób, aby rozwiązać – trzeba będzie ponownie zainstalować system, tym razem wybierając wersję 64-bitową. Jeśli masz taką możliwość, możesz po prostu zainstalować drugą skórę, ale nie ma poważny powód, aby zachować w starszym systemie 32-bitowym dzisiaj.