179 Shares 8934 views

makijaż jesień. Jak powinno być?

Mówiąc o naturalności makijażu, co jest istotne dzisiaj, nie należy rozumieć, patrząc wyprane i blada, ale używać bardzo jasne kolory, też nie powinno być (w codziennym makijażu). Naturalne, spokojne odcienie, które płynnie przechodzą od jednego do drugiego – to jest to, czego potrzebujesz. Najbardziej aktualne kolory – złoty, jasnozielone, dymny szary, różowy i beżowy.

ton

W porównaniu z latem, gdy fundament jest stosowany na skórę bardzo delikatnie, jesień makijaż zakłada odważne korzystania z tego narzędzia. Używać go nie tylko nadają skórze piękny wygląd, ale również, aby chronić go przed zimnem i wiatrem. Jednakże, po prostu kupić i „rozmaz” na twarz kremu tonu – to zła opcja, aby wykorzystać środki niezbędne, aby móc.

Konieczne jest, aby upewnić się, że po zastosowaniu „tonalnika” naturalny wygląd skóry, gładkie i czyste. Aby osiągnąć maksymalny efekt, fundacja może być stosowana do specjalnej bazy do makijażu, spełnienie tego warunku nie jest konieczne.

Jeśli narzędzie jest rozmazany źle i wydaje się bardzo gęsta, można ją rozcieńczyć konwencjonalnego kremu nawilżającego, faktura będzie łatwiejsze. Ponadto, dźwięk skóra będzie wyglądać bardziej naturalnie.

proszek

Jesienny makijaż rozważa użycie tego narzędzia. Proszek czyni skórę świeżą i zadbany wygląd. Ponadto, nie blakną kremy, makijaż staje się bardziej stabilny. Najlepszym rozwiązaniem – w postaci bezbarwnego proszku, jest odpowiedni dla każdego koloru skóry (i tonerów). Jeśli używasz wersji kolor, odcień powinien być jak najbliżej podstawy.

Należy zauważyć, że po nałożeniu na fundamencie najlepiej nadaje się sypki proszek.

cień

A teraz najciekawsze – makijaż jesień i odpowiednie do jego cieniu. Najbardziej aktualne dzisiaj dymny kolory – beżowy, szary, khaki i jasnozielony. Pozostaje w modzie i makijażu „Smokey Aes” jest dosłownie przetłumaczyć jako „smoky eyes”. Aby utworzyć musi być stosowany w wewnętrznym rogu oka jasnym odcieniu na zewnętrznej – ciemne i dobrze zacienione granicy między nimi, tworząc gładkie przejście od koloru do koloru. Poeksperymentować trochę i można wymyślić kilka opcji dla każdego dnia, a na święta, a nawet stworzyć makijaż jesień ślubu.

róż

Styliści zalecają stworzenie rumieniec jesienny makijaż nie używa, lub w wyjątkowych przypadkach podkreślić świeżość skóry. Istotne połyskujące odcienie – brąz, różowy i brzoskwinia, kolor matowy lepiej nie używać.

pomada

Styliści przylegają do naturalności i tutaj. Usta powinny wyglądać tak, jakby oni nie mają kosmetyki. Jednak nie tak łatwo to osiągnąć. Trzeba użyć naturalny kolor i kontur szminki (lub połysk) , pastelowych kolorach. Alternatywnie, można podkreślać naturalność warg, należy użyć identycznego szminki.

zamiast wniosku

Pomimo trendów mody, nikt nie przestaje eksperymentować i odbiegają od przyjętych zasad. Jesień makijaż, zdjęcie które są podane w artykule, nie zawsze spełniają te kanony. Indywidualny styl może być obecny we wszystkich przypadkach.