644 Shares 8030 views

Baseny „Gazprom” w Petersburgu

W Petersburgu, miasto działa dziesięć ośrodków sportowych, które należą do największych i najbardziej znanych spółki krajowej „Gazprom”. Wszystkie są wyposażone według najnowocześniejszych standardów. Dziewięć kompleksy są wyposażone w basenach. „Gazprom” – jedna z firm w Rosji, która wspiera rozwój sportu narodowego. Przewodnik przedsiębiorstwo przywiązuje ogromną wagę do budowy różnych kompleksów przeznaczonych do wizyt osób w różnym wieku. Są one uważane za najlepsze sportowe i rozrywkowe, które ma Petersburgu. Pool „Gazprom” – jest to doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. W ich konstrukcji zwrócono szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort pobytu. Wszystkie baseny „Gazprom” zbudowane na standardowym projektem. Są one wyposażone w pasy 6, której długość wynosi 25 i głębokości – do 1,8 m.


usługi

Baseny „Gazprom” – całość centrów multidyscyplinarnych. Działają siłownie z cardio. Tam są wyposażone ellipsoidal trenerów, bieżnie i rowery. Ponadto otwarte dwie sale do aerobiku, wyposażenie dla aktywnych sportowo. Na terenie kompleksu znajduje się kawiarnia oraz gabinety masażu. Wokół kompleksu, które wyposażone są w basenach, „Gazprom” są wolne miejsca parkingowe. Ośrodki zapewniają indywidualne i grupowe lekcje z instruktorem. Harmonogram przygotowany zgodnie z życzeniami klientów odwiedzających określoną pulę. „Gazprom”, oficjalna strona, aby znaleźć co nie jest trudne, to nie tylko największa krajowa firma energetyczna, ale także jednym z głównych sponsorów sportu w Rosji.

Kompleks sportowy przy głównej ulicy, d. 24A

Centrum znajduje się na terenie Nadmorskiego. Godziny: niedziela – od 9 rano do 10 wieczorem, pozostałe dni – od 6,45 do 23 godzin. Kompleks sportowy szkolenie zorganizowane grupy w tańcu sportowym dla dzieci, aerobik, sztuki walki. Są to zajęcia dla dorosłych, takie jak pilates, jogi i innych. Płatność za szkolenia grupowego jest oddzielony od pływania i siłowni. Przechodzi na basen otwiera się co 45 minut, sesja stała wizytę. Byli pójść na wypożyczeniu w określonych godzinach i dniach tygodnia. Jest możliwość uczestniczenia i wszystkie inne dni, biorąc pod uwagę pływanie start. Bilety rodzinne dostępne (CO-basen dla dorosłych i dzieci), i mniejsze grupy młodzieży z trenerem. Dzieci mogą iść do basenu od 7 lat. Centrum działa pływanie działu, sekcji taekwondo i boks, które należą do szkoły „Comet” działa. W przypadku pytań można skontaktować się poprzez numer telefonu 8-812-640-25-05.

Kompleks sportowy na testerów ulicznych, d. 2, korp. 3

Ośrodek ten położony jest w nadmorskiej okolicy. Godziny: niedziela – od 9 rano do 10 wieczorem, pozostałe dni – od 6,45 do 23 godzin. Dla dzieci w wieku od 7 do 17 lat ustalonej grupy nastolatków. Być może wizyta u rodziny subskrypcji z rodzicami. Kompleks oferuje zajęcia dla dzieci, takich jak taniec, sztuki walki, gimnastyka i szkolenia dla dorosłych (pilates, joga, step, aqua aerobik i normalne, fitball). Cena subskrypcji przydatności dla dzieci i lekcje grupowe dla dorosłych nie są wliczone w cenę. W centrum dział koszykówki szkoła „Comet”. Pomoc jest dostępna przez telefon: 8-812-640-25-00.

Kompleks sportowy na ulicy Nizhne-Kamenský, str. 1

Centrum różni się od innych systemów brakuje basenu. Ponadto, kompleks nie może odwiedzić każdy. Dopuszcza się tu tylko do mieszkańców dzielnicy Primorsky, dla którego wykonywanie jest prowadzone w sekcjach za darmo. Aby zarejestrować się na zajęcia w centrum, trzeba kserokopię paszportu z wizą rezydenta stałego lub tymczasowego zaświadczenia o rejestracji, zaświadczenie lekarskie od lekarza i zdjęcie (3×4). Wizyta w kompleksie sportowym jest możliwe tylko wtedy, gdy subskrypcja. W ośrodku znajdują się kluby piłka nożna, siatkówka, aerobik, pilates, rugby, i prowadzone zajęcia szkoleniowe i sprawności fizycznej. Wstępu do siłowni dla dorosłych i młodzieży w wieku od 14 do 26 lat. Wszystkie odpowiedzi na pytania są dostępne przez telefon 8-93-326-24-97.

Pool "Gazprom" na Rustaveli Str. 51

Ten kompleks sportowy znajduje się w dzielnicy Kalinina. Od poniedziałku do soboty, kompleks otwiera na 06.45, zamknięte – o 11 wieczorem. W niedzielę od 9 rano do 22.00. W styczniu 2012 roku, w centrum nie odbywają się lekcje dla dzieci i dorosłych grupowych. otworzyć tylko siłownię i basen, które są dopuszczone do angażowania dzieci od 7 lat do nastolatków w grupach lub z rodzicami na subskrypcji rodziny. Wstrzymane zajęcia z aerobiku wodnego. Zapisy do basenu i fitness są nabywane oddzielnie. sesje pływania odbywają się przez 45 minut. Z subskrypcji „wolny dostęp” mogą być zaangażowane w kompleksie w danym dniu, tylko w sesji. Połączenia są odbierane przez telefon: 8-812-458-86-52.

Kompleks sportowy na ulicy. Antonov-Ovseenko, str. 2

Centrum znajduje się w dzielnicy Newski. Od poniedziałku do piątku, otwiera się o 06.45. Kompleks zamyka się 23:00. W niedziele od 09.00 rano do 10 wieczorem. Centrum organizuje zajęcia dla dzieci od 3 lat w aerobiku sportowym, akrobatyczny rock „n” rolla, taekwondo, rytm i taniec nowoczesny. W kompleksie znajduje się również szkoła szkolenie „Comet” w gimnastyce. Dorosłych lekcje grupowe odbywają taniec, pilates, aqua-aerobik trening. Cena karty w klubie fitness nie obejmuje tych klas. Koszt abonamentu do wejścia na basen nie jest stała, lecz zależy od warunków wizyt i wiek. Dla dzieci w wieku 7-17 lat zajęcia w grupach nastolatków. Dziecko może popływać z rodzicami w sprawie abonamentu rodzinnego. Numer telefonu do pytania: 8-812-640-25-14.

Kompleks sportowy na Alei Dunaju, d. 58, Bldg. 3

Ośrodek ten został zbudowany w dzielnicy Frunze. Godziny: od poniedziałku do soboty – od 06.46 do 11 po południu, w niedzielę – od 8 rano do 22.00. Ceny biletów różnią się w zależności od czasu, wiek gościa i dzień tygodnia. Dla dzieci organizowane lekcje w basenie w młodzieńczych grupach z trenerem lub z rodzicami na bilety rodzinne. Dla studentów, weterani i emeryci otrzymują zniżkę w obecności dokumentów. Uwzględniając nabyte kredytu, sesje pływania są odwiedzane w określonych godzinach. Dozwolone do tego, aby przyjść w dowolnym dniu, ale biorąc pod uwagę upływ czasu w basenie. Ponadto, możliwe jest wizyta jednorazowa. Baseny są zajęcia z aqua aerobiku, jak zaplanowano. Kompleks jest wyposażony w siłowni. Na wizycie powinien kupić bilet osobno. Jak joga, zwerbował grupę Pilates. Dzieci mają możliwość być przeszkoleni w szermierce. Zapytania mogą być wywołane przez telefon 8-812-458-85-44.

Popularne baseny "Gazprom" (Veterans, Moskwa szosa). Opis, funkcje razy

Pool "Gazprom" na Weteranów, d. 58 wyposażony klub fitness z kawiarni kardiozalom. Kompleks sportowy oferuje siłownię, masaże i korzystania z usług indywidualnego trenera. fitness plac organizowana jest w centrum miasta. – od 06.45 do 11 po południu od poniedziałku do soboty: Godziny otwarcia basen. W niedzielę można pływać od 9 rano do 22.00. Hall (siłownia i fitness) pracy: od poniedziałku do soboty – od 08.00 rano do 11 wieczorem, w niedzielę – od 9 do 22.00. Centrum sportu zapewnia elastyczne i przyjazny personel. Zorganizowane grupy rekreacyjne, kursy i szkolenia dla dorosłych i dzieci, grupa nastolatków uczyć pływania, aerobik w wodzie wykonywane. Przewidziane bilety rodzinne. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Fitness składa się z części siłowni dwupoziomowego wynosi 190 m², który jest cardio na bieżni. Oferuje również zajęcia na rowerach, elipsoidalne symulatorach. Ponadto klub zdrowia jest otwarte dwie sale do aerobiku. Przed klasy mogą przekazać dyspozycję podstawowej. Zapewniając ogromny wybór miejsc na zajęcia grupowe (aerobik, step, joga klasyczny aerobik, taniec programów, etc.), przydatności zabaw (tańca nowoczesnego, akrobatyki i rock „n” roll). Mijają i indywidualny trening. dostępne dla zwiedzających jest bezpłatny parking. site pool „Gazprom” ma wszystkie niezbędne informacje na temat warunków odwiedzić, godzin pracy i sektora usług.

Kompleks sportowy na szosie Moskwa, d. 3/3

Centrum otwarte jest przez cały tydzień od poniedziałku do soboty – od 06.45 do 23.00, niedziela – od 09.00 rano do 10 wieczorem. Rozmieszczone grupa nastolatków, gdzie dzieci mogą trenować w wieku 7-17 lat. są one również możliwość zwiedzenia z rodzicami. Szkoła sportowa „Comet” odbywa się w centrum nauki pływania. Dla zwiedzających powstałych zapisów na wolnym wizyty i określonym dniu i godzinie. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu aktywność jednorazową w basenie. W ośrodku prowadzone są aerobik w wodzie (sportowych i sal Nowoczesne dzieci tańce, akrobatyczny rock „n” roll, taekwondo, aikido, boks, szermierka) oraz zajęcia grupowe dla dorosłych (pilates, joga, step, dance, klasyczna aerobiku). Zapisz się do sprawności, który obejmuje dostęp do siłowni, płatne oddzielnie od sesji grupowych. Aby uzyskać więcej informacji, zaproponował, aby zadzwonić przez telefon 8-812-640-25-10.