682 Shares 4301 views

Jasne rzemiosła ołówki z jego rąk i warsztatach fotograficznych:

Kolorowe kredki są wykorzystywane w dzieciństwie i dorosłym kreatywności. Z ich pomocą nawet artysta amator może tworzyć kolorowe rysunki. Czy kiedykolwiek starał się rzemiosła od ołówków? Kreatywne pomysły i pomocne wskazówki dla Ciebie w tym artykule.


Wazony i podstawki z ołówków

Bardzo oryginalny wygląd wazon kredek. Dokonywać takich rzemiosła może nawet małe dziecko.

Odbiór cylindryczny zbiornik o odpowiedniej wielkości. Prosta wersja produkcji wazonów – nakładać wewnętrznej słoika lub szkła gumki ołówka i bezpieczne. Kamuflaż element blokujący może wiążąc górną jasny dekoracyjny wstążkę lub warkocz. Wyroby z ołówków z rękami w opisanej techniki mogą być bardziej wytrzymałe. Użyj przezroczystego kleju do mocowania akcesoriów do rysowania na podstawie. Dodatkowo można pokryć miskę z lakierem.

ramki i kolorowe pudełka

W procesie sporządzania często generują odpady – znacznie zeszlifować ołówka niedopałek. Nie spiesz się, aby je wyrzucić, starają się zbierać odpady na powierzchni materiału w oddzielnym oknie.

Która z ołówkiem-Ogryzkov artykuły można zrobić? Spróbuj ozdobić je dowolnej płaskiej powierzchni w technice mozaiki. Najciekawsze okazuje ozdobić ramki i pola prostych form. Weź ołówek skrótowej długość nie większą niż 5 cm, dokładnie i odpowiednio je zaostrzony. Przyklejania powstałego obrabiany do podłoża, w losowej kolejności. Jasny element dekoracji wnętrza kreatywnej osoby jest gotowy!

Ozdoby dla ludzi kreatywnych

Niesamowite artefakty z kredek – jasny biżuteria. Zawiesiny mogą być stosowane jako małe odcinki ołówek. Wiertło z cienką otwory do zawieszania. Za pomocą prostych akcesoriów, pierścienie z drutu i shvenzy można zrobić wisiorek i kolczyki.

Konwencjonalne ołówki, ponieważ może być wytwarzane kulek. Przy pomocy cienkiego piłę lub wyrzynarki, wyciąć rysunek dostaw na kawałki 5-8 mm. Szlifować krawędzie każdego pustego papieru ściernego. Teraz pozostaje tylko wykonać otwory z szydło. Gotowe koraliki mogą być nawleczone na nitkę lub sznurek, tworząc naszyjnik, bransoletkę. W razie potrzeby, łatwe do wykonania i zawieszane, do tego skleić dowolnej liczby owany kęsów ołówków.

Co jeszcze można zrobić z ołówków?

Proste rzemiosło od ołówków, że każdy może swoje ręce – dekoracyjne podstawki stołowych. Najprostsza metoda polega na użyciu podejmowania wystarczająco długo materiały do rysowania.

Klej siebie ołówki o różnych kolorach i pozostawić do wyschnięcia. Co ciekawe włamać wyglądałby jeśli umieszczone dostaw sztuki w chwiejnie, na przemian zaostrzoną końcówkę i nudny części. Powstały stojak może być używany tylko jako ozdoba. Dla gorących potraw nie jest odpowiednia, ponieważ podczas ogrzewania może ulec uszkodzeniu pałeczki farby.

W razie potrzeby, podobną technikę, można stworzyć kreatywną paneli ściennych o dowolnej wielkości. Dość prosty w rzemiośle projektowych z kredkami – zabawki dla dzieci. Aby jeden koniec ołówka przywiązują małą postać, może to być zwierzę lub postać bajka. Przeciwny koniec stosowania jako uchwyt. Jest to szczególnie wygodne w użyciu takie dane „na patyku” do gry w teatrze.

Jeśli dziecko jest jeszcze bardzo małe i tylko mistrzowie koloru, starać się każda postać pewien odcień. W rezultacie można uzyskać interaktywny podręcznik szkolenia i gier.