660 Shares 1196 views

Jak zrobić własnymi rękami oryginalne wyroby z tworzyw sztucznych

praca manualna zawsze w cenie. Wszystko zaczęło własnymi rękami, szczególnie prostych i niedrogich materiałów, zawsze podziwiałem. Piękny i zadbany ogród – to nie tylko kwitnące rośliny, oczyszczone łóżka i kręte ścieżki, pokryte płyt chodnikowych. Każdy zwycięzca ogrodu lub ogród chce być „zielona strefa” wyglądają jeszcze bardziej piękne i oryginalne. Aby to zrobić, nie muszą kupować drogich akcesoriów ogrodowych, można łatwo zrobić je samodzielnie. Na przykład, wyroby z tworzyw sztucznych. Jest to świetny sposób, aby ozdobić swoje miejsce w ogrodzie.

Robić rzemiosła z tworzywa sztucznego z własnych rąk, wystarczy użyć plastikowych butelek i niedrogich materiałów wyjściowych. Cięcie terminach butelka swoich figurek farbą nadając im odpowiedni kolor, masz piękne, oryginalne produkty, o własnych siłach, które można ozdobić nie tylko pokoju, ale także ogród. W tym artykule pokażemy ci kilka pomysłów na to, jak można zrobić rzemiosła wykonane z tworzywa sztucznego, a następnie, jesteśmy przekonani o swojej wyobraźni będzie kaplica.

wiatrak

W celu turbina wiatrowa wymagane nożyczek pistoletu do klejenia, materiały biurowe nóż duże kulki, farba w puszce, średnia grubość drutu, kapsle butelek, zaciski, które służą jako elementy złączne, kilka butelek z tworzywa sztucznego o różnych barwach, z płaskim dnem, metalu lub drewnianego drążka ,

Przecinają butelki. Trzeba wyciąć na paski o szerokości 2 cm, z których każda listwa potrzeba do ostrzenia. Pod kątem czterdziestu pięciu stopni względem siebie, każdy pas rozwinąć w środku butelki i nasadki do ten sam otwór. Teraz można pomalować zawór i przykleić go z pokrywką.

W celu rejestracji jednego wiatraka potrzebnych kulek 3, 2 i 4 grzybka. Nawlekania drutu w zgrubienia, trzeba pamiętać, że musi on być swobodnie wejść, tak aby nie koralik spadł końcówka przewodu jest niezbędne do zakrętu. Następnie nici zawór ponownie perełkowym inny zawór kulek. Naprawimy całą strukturę poprzez zginanie krawędzi drutu. Więc gotowy do dekoracji ogrodu.

motyle

Aby zrobić piękny kolorowy motyl, potrzebne będą: nożyczki, poplamione farbą, koraliki, drutu i butelki z tworzywa sztucznego. Musisz zrobić szkic. Wycięta część butelki z wąskim boku, szkic zacisk zapięcia i przeciąganie tworzywa sztucznego. Następnie malujemy nasz motyl czeka na całkowitym wyschnięciu i cięcia. Aby uzyskać niezbędną formę trzeba ostrożnie wzdłuż obrysu tułowia zginać skrzydła. Drutem i kulek, produkcji tułowia. Otrzymasz nie tylko świetnym siekać dla swojego ogrodu, ale także dekoracji dla domu.

Takie wyroby z tworzyw sztucznych ogrodzie Ciebie i Twoich gości zachwyci.

Teraz już wiesz, jak łatwo jest, bez żadnych specjalnych umiejętności, można tworzyć oryginalne i piękne akcesoria, nie wydając dużo pieniędzy.

Po tworząc taką dekorację, nie będzie musiał się zatrzymać, a więc praca będzie się wykluczają.

Wyroby z plastiku – obecnie bardzo popularny rodzaj działalności, przynosząc nie tylko wiele radości, ale także dobre samopoczucie.