380 Shares 1177 views

Prezydent Argentyny. 55-te prezydent Argentyny – Cristina Fernández de Kirchner

Co wiadomo o Argentynie? Po pierwsze, jest to miejsce narodzin tanga, namiętny i ekscytujące. Po drugie, służy soczysty stek i pić mate herbaty. Po trzecie, nie przyznają się do popularności architektury epoki kolonialnej i legendy współczesnego futbolu – Diego Maradona. I wreszcie, fakt, że w 2007 roku przewodnictwo objął pierwszą damę kraju – Cristina Fernández de Kirchner.


To zdarza się bardzo rzadko. Na przykład, może się zdarzyć w Ameryce (mówimy o Hillary Clinton), ale niestety … Ale w kraju, gdzie słońce jest ukrywanie, obserwuje się dwa razy.

Świat byłby bardziej humanitarny i nie kwestionowane, jeśli głowa państwa były tylko kobiety? Ile obywatele czują różnicę w praktykach zarządzania, gdzie prezydent pierwszy wziął mężczyznę, a potem kobietę? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania są najlepsze w Argentynie.

Trochę o tworzeniu rządu

Raz w roku 1816 kraj uzyskał niepodległość, nie posiada własnego rządu. Początkowo nazywano go Zjednoczonych Prowincji La Plata, a następnie OD Ameryce Południowej.

Pierwszym prezesem braku rentowności Argentyny po wojnie z Brazylii wkrótce po objęciu urzędu, zrezygnował i tymczasowo zastąpił go Alejandro Lopez i odwołuje rząd w ogóle. Po tym, kraj zapomniał o istnieniu centralnej władzy przez aż 27 lat, ale stan stał się konfederacja.

Było urząd gubernatora, który był podobny do prezydenta. W tym czasie kraj był kierowany w Juan de Rosas, który po długim panowania został obalony przez Justo Urquiza (głównodowodzący). Od tego momentu rozpoczęła się przejście do innej formy rządów.

Najbardziej pamiętne prezydenci Argentyny

Prawo do zgłaszania kandydatów na stanowisko prezydenta na drugą kadencję został zniesiony w 1957 roku. Poprawka do uchwały pojawił się w Konstytucji tylko w 1994 roku. Skorzystałem Carlos Saúl Menem.

Był członkiem partii Justicialist, której zasady są oparte na zachowaniu niezależności państwowej i gospodarczej, a także do stworzenia sprawiedliwego społeczeństwa.

Po raz pierwszy pobiegł na prezydenta Argentyny w 1989 roku, jego drugiej kadencji został powołany w 1995 roku, zaraz po nowelizacji konstytucji państwa.

W 2001 roku, po poślubieniu Sesiliey Bolokko, Carlos Menem został aresztowany pod zarzutem handlu bronią.

Inny członek Partii Justicialist był Adolfo Rodríguez Układu.

Na zewnątrz i fizyczne zaburzenia, a także oskarżenia obywateli, że kraj jest w kryzysie winić tylko polityków, zmusiła go do rezygnacji. Adolfo pobiegł na prezydenta Argentyny w dniu 23 grudnia i opuścił stanowisko w tygodniu od 31 grudnia 2001 r.

Ale rekord najkrótszej kadencji na stanowisku głowy państwa należy Ramón Puerta. Zajęło mu to zaledwie 2 dni, aby zdać sobie sprawę, że ze względów zdrowotnych nie może być prezydentem.

Nowy właściciel Pink House

Jedna gorąca letnia noc, kawę, obecny prezydent Nestor Kirchner Ostojic Carlos myślał o przyszłości swojego kraju. Myślał długo o tym, kto będzie oddać stery, i doszedł do tego samego wniosku: tylko jeden w kogo i komu pewien bezgraniczna wiara. I ufał tylko żonę …

Wybory były piękne. Prezydenci Argentyny trwał tylko dwa z płci pięknej – Cristina Fernandez i Elisa Carrió. Ludzie są tak zainteresowani tymi piękna, że aż do 12 innych kandydatów nikt nie obchodziło.

29 października Argentyna echem wiadomości: druga tura wyborów nie będzie ponieważ pierwsza dama kraju otrzymał ponad 40% głosów i automatycznie zostanie prezydentem. Tak więc w domu Rose, drugi w historii gospodyni.

Wykonanie operacji „Następca”

Przez cały tydzień, Cristina Fernández de Kirchner świętował zwycięstwo, a nawet jej głównym rywalem Elisa Carrió przysłał jej list gratulacyjny. Niż było to motywowane w tym samym czasie, nie wiadomo, najważniejsze, że udał się bez skandalu, a rząd nie jest oskarżony o oszustwa.

Ich ambicje polityczne, nigdy nie zataił. Nawet wtedy, gdy jej mąż został prezydentem, Cristina Fernandez zawsze powiedzieć „my” mówiąc o inicjatywach związanych z polityką.

O jej temperamentu wiele wiedzieć z pierwszej ręki. Bycie dobrym mówcą, jest czasem zapomniane i często określa się mianem „przedstawicieli mediów Blockheads” i czasami „osłami”.

Kiedy Christina objął prezydenturę, wszyscy wiedzieli, że sytuacja w kraju się nie zmieni, bo „para moc” będzie trzymać się jednej grze politycznej.

Ona będzie rządzić lepiej niż jej mąż

Mąż Kristiny Fernandes podczas swego panowania, zdobył zaufanie ludności. Kiedy objął urząd, państwo przeżywało okres kryzysu, a Nestor musiał wykonać wiele pracy w celu pobudzenia gospodarki o 50%, a prawie połowę stopy bezrobocia.

Pręt i taśma z kolorami flagi narodowej Christina otrzymanych od Nestora. Setki turystów z różnych zakątków świata przybyli do Argentyny, aby zobaczyć, jak mąż wysyła wodze żona kraju. Po przysięgę, obiecała ludziom, że będzie kontynuował politykę Nestora. Takie stwierdzenie nie dziwi nikogo, wszyscy wiedzieli, że podczas jego podawania zawsze było jego głównym doradcą.

Jego praca w biurze przed prezydent Fernandez powtórzył dźwięczny małżonka słowo, że jego żona byłaby lepsza od niego. Christine była w stanie przekonać do powrotu do swojej pracy wiele pomocny personel, który w tym czasie byli rozczarowani polityką Nestora, oprócz niego jak najszybciej nawiązać stosunki z inwestorami zagranicznymi i głów państw sąsiednich.

Zasady i urody

Tylko leniwi ludzie nie porównać go z Evita Peron (pierwsza kobieta prezydent w Argentynie i na świecie). „Życzliwych”, powiedział Christine odgrywa ją nie tylko piękno zewnętrzne, ale również w stosunku do obywateli, jak mówią, tylko ona szmaty i korzyści ze statusu umysłu prezydenta.

Każda podróż Cristina Fernandez został podzielony na 2 części: kwestie polityczne i sklepów. I patrząc na to, że jest łatwy do wniosku, że to jest – fashionistka socjalistyczny i nieskrępowany. Nic więc dziwnego, że w wywiadzie, Fernandez przyznał, że nigdy nie zapomnę makijaż, nawet jeżeli bombardowanie początek!