421 Shares 9726 views

Jak utworzyć folder na iPada: porady i wskazówki

iPad to tablet komputer osobisty, funkcjonuje na specjalistyczne oprogramowanie (iOS różne wersje). Biorąc pod uwagę, że jest możliwe, aby wprowadzić ogromną ilość plików, ważne pytanie brzmi, jak utworzyć folder na iPadzie bez żadnych kłopotów.

Sposób tworzenia katalogi bezpośrednio na tabletkę

Są 2 sposoby tworzenia folderów na iPada: tablet w menu i na komputerze osobistym. iPad pozwala na samodzielne, bez oprogramowania firm trzecich, aby utworzyć pożądaną liczbę folderów. Aby to zrobić, wybierz plik (dotyk na ekranie) i przytrzymaj go do momentu, gdy będzie on „drży”. Potem zaciągnął do innej ikony. W tym przypadku, tablet niezależnie połączyć pliki w jednym folderze. Również do folderu iPad automatycznie uzyskać nazwę. Jeśli nie pasuje, można zmienić nazwę folderu, klikając na polu, co wskazuje jego przeznaczenie. Wprowadzanie nowej nazwy na klawiaturze.

Po tych wszystkich zmianach, można wypełnić folder plików. Ważne jest, aby pamiętać, że jego maksymalna pojemność wynosi 20 plików. Wszystko na komputerze typu Tablet może być nie więcej niż 200 folderów. Całkowita liczba elementów, które mogą być umieszczone w katalogu – 4000 jednostek.

Utwórz folder za pomocą komputera

Jeśli masz dostęp do komputera osobistego, to powstaje pytanie, jak zrobić foldery na iPad w ciągu kilku kliknięć. Aby to zrobić, należy podłączyć tablet za pomocą USB do dysku komputera. Dalsze prace będą wykonywane w iTunes. Należy przejść do menu „Urządzenia”. Nie jest wybrana ikona iPad. Następnie w „Programie”, aby wybrać ekran, na którym folder zostanie utworzony. Kiedy mysz jest przeciągany do ikon plików na szczycie siebie. System poprosi o utworzenie folderu. będzie ona automatycznie podać nazwę, jeśli istnieje jakikolwiek związek pomiędzy plikami.

Po przeniesieniu ikony w folderze, naciśnij przycisk „Zastosuj zmiany”. W tym momencie nastąpi synchronizacja plików między komputerem a tabletem. Usuń utworzony w ten sposób folder jest dość prosta. W zwykły sposób, ikona uwięzienie do „shake”, a następnie naciskając czerwony X nie będzie działać. Jest wykonany specjalnie dla ludzi, nie przypadkowo usunąć nowy folder ze wszystkich plików dostępnych tam. Aby usunąć wszystkie ikony powinny być usunięte z folderu i przedkłada je do pulpitu. Po przeniesieniu folderu ostatni element jest automatycznie usuwane.

Kopiowanie plików (lub foldery) na iPadzie

Nie jest tajemnicą, że transfer plików z komputera do produktów Apple jest problematyczne. Prawie wszystkie działania muszą być prowadzone za pośrednictwem iTunes. Istnieje jednak sposób, aby skopiować pliki i foldery bezpośrednio z komputera. Tak więc, odpowiadając na pytanie, w jaki sposób skopiować folder na iPadzie, to należy zauważyć, że wymagałoby to dodatkowego oprogramowania.

Najpierw musisz pobrać i zainstalować PwnTunes programu. Posiada prosty interfejs i nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Na ekranie tabletu należy przejść do ustawień i wybierz sekcję „Data Storage”. Przy pomocy wyszukiwarki, aby znaleźć plik PwnTunes i zainstalować go. Ponadto, tablet jest podłączony przez USB do komputera w celu przeprowadzenia audytu licencji. Po zainstalowaniu wszystkich plików i folderów (głównie muzycznych) można przenosić z komputera na ekranie tabletu po podłączeniu go do komputera PC (podobny system działa na produktach OS Andoid). W związku z tym pytanie, jak zrobić foldery na iPada, staje się nie być tak trudne, jeśli się prostą procedurę.

Funkcje tworzenia i transferu plików graficznych

Jeśli wszystko jest łatwe, z foldery zawierające obrazy, nawet łatwiej z plików muzycznych. Odpowiadając na pytanie, jak zrobić foldery na iPadzie, należy zauważyć, że cała akcja odbywa się głównie za pomocą komputera PC. Na dysku twardym należy utworzyć katalog, który będzie zawierał zdjęcia, które chcesz przenieść na talerzu.

Menu iPad, przejdź do sekcji „Urządzenia” i wybierz folder z nazwą tabletu. Nie będzie trzeba zaznaczyć pole wyboru na „Synchronizuj zdjęcia z”. Z menu rozwijanego wybierz folder ze zdjęciami na dysku twardym komputera. Po zakończeniu procesu synchronizacji plików początek. Odpowiadając na pytanie o tym, jak utworzyć folder na iPad, musimy pamiętać, że w katalogu, w którym zostaną umieszczone zdjęcia, będzie miał dodatkowe ikony do plików potrzebnych do bazy danych na tablecie.

Wskazówki dotyczące tworzenia folderów

Biorąc pod uwagę fakt, że produkty Apple cechuje konserwatyzm (instalacja programów firm trzecich i pliki, które nie są wymienione w wykazie, iTunes jest praktycznie wykluczone), tworzenie folderów jest głównie do celów rozrywkowych. Kwestia, jak utworzyć folder na iPadzie, jest istotne dla tych, którzy mają ogromną liczbę plików i aplikacji, a także tych, którzy mają pilną potrzebę ich zamawiania. Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje kilka sposobów, aby utworzyć foldery: komputer, to jest przy użyciu USB-drive, a program, za pomocą prostych i jasnych wniosków. W każdym razie, według folderu pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku iPad.

wniosek

Dlatego, aby tworzyć, przenosić i zmieniać nazwy folderu na komputerze typu Tablet można bez wysiłku. Cała kwestia, jak utworzyć folder na iPadzie, jest warunkowa, i ustawić je do tych, którzy chcą przeprowadzić ten proces w krótkim czasie, bez korzystania z oprogramowania firm trzecich. Taka możliwość jest, na przykład, w odniesieniu do plików muzycznych za pomocą programu narzędziowego PwnTunes oprogramowania. To nie tylko pomoże stworzyć żądany folder, aby przenieść muzykę i słuchać jej na iPadzie, ale również może pełnić rolę dysku USB lub dysku sieciowym.