271 Shares 2372 views

Republika Adygea: flaga, godło, hymn

Flaga i godło adygei mają szczególne znaczenie. Na banerze można zobaczyć obraz z 12 gwiazd z pięciu stron. Przedstawiono w symbolice i trzy skrzyżowane strzałki.


Pochodzenie obrazu

Ten symbol oznacza sytuację, w której było w 19 wieku Adygeja. Flaga ponosi historycznych danych na temat czasu, gdy te ziemie zostały podzielone na 12 części.

Ambasada odwiedził inny stan, takich jak Turcja, Wielka Brytania i Francja. Mobilizacja została zadeklarowana. Jego średnia wprowadził świat Adygea. Flaga został powitany przez społeczność międzynarodową. Został przewieziony do domu, witając salwami. Zatłoczone odważnymi wojownikami i chłopi, wszystko wyglądało ich symbolem narodowym.

Był wspaniale pomalowane czerkieski Princess. Tłum zobaczył, co wyglądało jak flaga Rzeczypospolitej z Adygea. Był witany z entuzjazmem. Ludzie byli bardzo zadowoleni z tego spektaklu. Jest to zjawisko bez precedensu od dawna tkwi w ludzkich umysłach. Był wyrażając ogromny entuzjazm i wolę w sprawie ochrony państwa ojczystego. Wszyscy ludzie chcieli dostać się na bezpieczeństwo ojczyzny z grożącego niebezpieczeństwa, by zjednoczyć się w jeden związek. Następnie ślubować walczyć dano. Ludzie byli bardzo mocno walczyć o swoją niepodległość.

Wolność i niezależność

Z rosyjskich przywódców plemion i zatrzymał się związek, podczas gdy Czerkiesi stały się jedną wielką rodziną. Gdyby zdewastowali posiadanie siebie, teraz są one powiązane bardzo silne więzi przyjaźni i braterskich.

Różne interpretacje wartości, która jest flaga Adygea. Opis połowy związane z islamem (zielony znak plusa gwiazd). Ponadto istnieją możliwości, powodując zaangażowanie rodzin politycznych państwa, które istniały w 19 wieku. Strzałki i dwanaście pokoleń są symbolem jedności i braterstwa w budowie pojedynczej mocy.

Istnieje również, że opisują przedstawione strzałki jako broń, uderzając Tlepesha, sanki, znajdujący się w całym środowisku wersja. Więc pod tym względem ta tajemnica może być Adygeja.

Flaga nosi głęboki podtekst, który trzeba spojrzeć na kartach historii. Można to zauważyć czytając wykopaliska archeologów z terenów Azji Mniejszej, którego historia sięga epoki brązu, gdy zasilanie było królestwo Hetytów. Być może w tym czasie są motywy, które symbolizują krajowej Adygea szmatki. Czerkieski flaga stała się interpretacja symboliki Huttów.

Jeśli spojrzeć na standardach tych ludzi, widać owalne koła, ozdobione ażurowe. Te rzeczy zostały znalezione na Kaukazie i jest bardzo podobny do herbu, który jest używany przez starożytnych mieszkańców królestwa Hetytów w pierwszym tysiącleciu przed naszą erą. To na ich podstawie w 19 wieku flagę narodową.

Obrazy na ramionach

Bardzo patriotyczne nastawienie do swoich krajowych symbole ludzi zamieszkujących Rzeczpospolitą Adygea. Kapitał, flaga i herb są wartości podstawowe dla każdej odpowiedzialnego obywatela. Stosunkowo znaki mają również wiele spekulacji. Jego pochodzenie jest również określana jako Hutt.

Wiele znaleziska są rozstrzygające dowody faktu. Na płytkach Meotians widać prostokątną siatkę. Podobnie, prototyp godła znajdują się na dnie naczynia wczesnym średniowieczu w miejscach, gdzie wcześniej był Kasogs.

Jeśli spojrzeć na znak dzisiaj można zobaczyć wzór okrągły kształt, na szczycie której znajduje się wstęga z nazwą państwa w językach narodowych i rosyjskim. Ponadto, środkowa gwiazda jest duża, na bokach – liści z gałęzi dębu, po lewej stronie znajduje się klon, kłos pszenicy. Jeśli spojrzeć na prawo, widać kukurydzę.

Istnieje również znak Federacji Rosyjskiej w miejscu, gdzie się błędne koło, które mówi Federacji Rosyjskiej. Nieco wyższa jest obrazem tabeli krajowego, na którym jest chleb, sól i ANE.

Obraz wojownika

W centralnej części godła epickiego bohatera imieniem Sauspyko, siedząc na ognistym latającego konia. Na nim można przeczytać w „Nart” – pracy, są bardzo popularne w północnej części Kaukazu jako wspaniałe dzieło ludowej.

Ręka trzyma płonącą pochodnię bohatera, który ukradł bogom dać go do ludzi. Analogia z mitu o Prometeuszu. Promienie są przekształcane w 12 pięknych gwiazd. Jeśli bardzo młoda Republika unosi się nad przeszłością, kierując się do tajemniczej przyszłości, gdzie czeka na postępy.

Kluczowe punkty

Hymn koncentruje miłości całego narodu dla ich ojczyzny. Wyraziła pragnienie dobra dla zdrowia kraj i ludzie, harmonii i jedności narodów żyjących na tym terenie. Głównym punktem tej pracy słów sugeruje, że jest to konieczne do przeprowadzenia stały przepływ dobrych i poprawy.

Musimy dążyć wszyscy razem pójść do swoich marzeń i pomnożyć uhonorować ludzi, kochać ojczyznę, ponieważ najpiękniejszych miejsc na świecie, aby szanować i czcić swoich przodków, których dzielna exploity przyjść do nas przez wieki. duch narodowy i patriotyzm – integralną częścią zdrowego funkcjonowania każdego kraju.