239 Shares 8063 views

tradycja piwa w Rosji, albo że możemy zaoferować restauracje Brewer

Producenci piwa od lat wkładać ogromne wysiłki w celu utworzenia w Rosji odpowiedni popyt na odurzający napój. I należy zauważyć, że jest generalnie możliwe – od 1997 roku sprzedaż piwa wzrosła o prawie pięć razy. Jednak wraz ze wzrostem konsumpcji kultury piwa w naszym kraju, tego słynnego brytyjskie puby, niestety, nie została jeszcze utworzona.


Oczywiście, w tym czasie wiele barów były otwarte i podobne zakłady picia, ale do samej kultury piwa one związek w przeważającej części nie mają. Wśród głównych przyczyn tej sytuacji – słaba znajomość rynku i niski poziom obsługi klienta.

Działając na zasadzie „weź, niech to będzie” nie koncentruje się na zakładach piwa nie tylko zepsuć ich spójność stylistyczną, ale także jakość zakupionego produktu. Tak kłopotliwy obecność wysokiej jakości linii importowanego piwa. w włoskiej, japońskiej restauracji – jeszcze entuzjastycznie użytkownicy korzystają z wina i sake, piwo traci swoją jakość, a następnie całkowicie zamienia kwaśny. I dobrze, jeśli właściciel instytucji byłby przyzwoity człowiek i rozporządzania bezużyteczny napoju. Jednak istnieją wątpliwości, potwierdzone wielokrotnie w praktyce, w niektórych przypadkach może nadal sprzedawać mniej kapryśny publicznie, oczywiście prowadzony przez frazę przyjętym w biznesie rozwiniętych gospodarkach Nic osobistego ".

Traci swoją zdolność jak piwo z powodu braku niezbędnych do przechowywania i dostarczania profesjonalnego sprzętu. A nawet jeśli taki sprzęt można kupić i umieścić w restauracji lub barów piwnych, poziomu i jakości obsługi tego sprzętu jest zazwyczaj niska. Z tego powodu, napój traci żadnej okazji, aby zachować ich oryginalny smak i aromat, a także doprowadzić je odpowiednio do konsumenta.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, to jest to duży i poważny problem, który stoi do dziś jest prawie na równi z wymienionych klasycznych „Głupcy i dróg.” Na przykład, właściciele instytucji często przymykają oko do obowiązkowego ustanowienia pokoje dla palących i niepalących. W rezultacie, zamiast cieszyć się zapach piwa i duchowe rozmowy, człowiek jest zmuszony do spożywania piwa i żywności z odrobiną cukru z gryzący dym. W rzeczywistości, po kontakcie z welonem tytoniu nawet najdroższe i słynnego napoju traci swoje właściwości jakościowe. A co najważniejsze – ta sytuacja jest całkowicie sprzeczne z obowiązującym prawem, według którego każdy Rosjanin ma prawo do życia i zdrowia oraz zapewnienia, że nie wdychać dymu papierosowego, jeśli on tak chce.

Często ich brakuje lub są w wiecznym stadium „rozwoju i udoskonalenia” instytucji system rabatowy. bary gości rzadko może polegać na odpowiednich zniżek i bonusów, choć powinno to być normą dla zwykłych szkołach.

Czy słychać w większości rosyjskich restauracji, barów i pubów na stanowiskach sommelier piwa? I tu nie mówimy o studenta, od czasu do czasu dorabia w tej pozycji, ale profesjonalny personel, który nie tylko może kompetentnie wyjaśnić cechy każdego rodzaju piwa, jego pochodzeniu i składników, ale także będzie rekomendował do każdego naczynia lepiej jest użyć.

Należy zauważyć, i stał się uzasadniony sytuacja, gdy strony do dobrego importowanego dostawcy piwa w przydatków nakłada produkty gotowane w browarach domowych warunków technicznych (TU), których jakość, niestety, nie zawsze jest tak wysoka, jak chcielibyśmy konsumenta. I ogródek piwny czy zaakceptować te warunki lub muszą znaleźć nowego dostawcę.

W wyniku wszystkich tych czynników, potwierdzone przez innych podobnych aspektach, nie tworząc radosny obraz rosyjskim rynku piwnym. Z jednej strony – spożywanie napoju wzrosła, z drugiej – kultura konsumpcji nie jest daleki od poziomu „stoisku przy wejściu”.

A najsmutniejsze jest to, że wielu producentów, dostawców i właścicieli zakładów nie mają na celu poprawę sytuacji. Może dla niektórych to może nie wydawać się tak ważne, ale doświadczenie pokazuje, że żadna dziedzina marketingu relacji nie będzie naprawdę udany, aż tworzą kulturę konsumpcji tych produktów.