144 Shares 1463 views

Jak szybko wysuszyć dżinsy Porady

Wszyscy wiemy, że często są rzadkie, ale nosić dżinsy. To wygodne ubranie – niekwestionowanym liderem na praktyczność i trwałość. Niestety, gęste sztywny materiał (drelichu), z których zwykle szycie dżinsy, czasami powoduje pewne niedogodności. Jednym z najczęstszych – wysycha zbyt długo.

Zdarza się, że podczas ciężkiej ulewy dżinsy nogi mokre i brudne, nawet jeśli nie wyłażą spod parasola. Albo inny przypadek: przypadkowo rozlany na spodnie cały kubek herbaty lub kawy. Albo po prostu na noc spodnie nie mają czasu na suche, a teraz cierpię zimna skórę. Co robić w takim przypadku, jak szybko wysuszyć dżinsy?

Aby zacząć, to wyblakłe plamy w mydle, jeśli takie istnieją. A następnie warzenia następne pytanie: „Jak umyć dżinsy” Oczywiście, jeśli ręka jest pralka, odpowiedź na to pytanie jest oczywista – do radzenia sobie z zanieczyszczeniami na pewno to będzie siła. Jeżeli zanieczyszczenie jest już zjedzone w tkaninę, należy wstępnie zniknął! W obecnych modeli posiada dodatkową funkcję wirowania, po czym pozycja nie jest już mokry, ale tylko lekko wilgotne, a to zgodzą, to znacznie upraszcza jak szybko wysuszyć dżinsy. Ale jeśli nie pod ręką samochodów, jest całkiem odpowiedni i konwencjonalna ekonomiczny, a nawet pachnące mydła. Zamoyte miejscu pod bieżącą wodą z mydłem i dokładnie wycisnąć wilgoci.

Jeśli dżinsy nie miał czasu do sucha po umyciu i iść do pracy powinno być tu teraz, najlepszym sposobem, jak szybko wysuszyć dżinsy będzie normalne prasowanie. Tylko wyprasować gorące żelazo je przez warstwę tkanki, która nie jest zalosnilis szwy fotela. Należy zwrócić szczególną uwagę na obszar kieszeni i pasków – te miejsca są najtrudniejsze do wyschnięcia ze względu na dużą liczbę szwów, może trzeba je prasować kilka razy do pełnych wyników.

Jak szybko wysuszyć dżinsy: inna droga

Innym sposobem jest suszenie zwykle włosów. Aby rozpocząć, usuwania nadmiaru wilgoci z tkaniny. Aby to zrobić, należy wziąć puszysty ręcznik, owinąć go w mokrych spodniach i mocno skręcić opaski uciskowej. Jeśli ręcznik zamoczeniu, należy jeszcze jeden – z dobrym skutkiem. Następnie wziąć suszarkę do włosów i wysusz dżinsy pełną moc do samego końca, ale nie używać go zbyt blisko, tak aby nie spalić szmatki. Nawiasem mówiąc, jeśli nie jesteś w domu, spróbuj użyć podobnej metody z suszarką dłoni w każdej szafie, może zaistnieć potrzeba trochę więcej czasu, ale wyniki można osiągnąć takie same.

Jednak najbardziej skuteczny sposób, jak szybko wysuszyć dżinsy w domu, jest suszenie w piecu. Aby rozpocząć, należy go wytrzeć, więc dżinsy nie są nabywane niechciane zapachy żywności lub plamy z oleju. Następnie włącza ogrzewanie w najwyższej temperaturze, pożądane jest, aby wybrać tryb konwekcji. Dżinsy powiesić na drzwiach piekarnika uchylone i suchy przez 10 minut z każdej strony.

Teraz, jeśli zdarzy się taki kłopotów, jak mokre spodnie, nie będziesz rozczarowany. Po tym wszystkim, teraz, że wiesz jak do wyschnięcia dżinsy, bez psucia żadnych spodni lub nastroju.