435 Shares 3989 views

Gdzie mogę iść bez rossiyaninu spoczynku wiza

Wakacje wszyscy oczekujemy. Wybór odpowiedniego do reszty kraju – zatrudnienie kłopotliwe, ale ładne. Jednakże, jeśli weźmiemy pod uwagę procedury składania wniosków wizowych, nie wszystko może rozkoszą. Na szczęście ten sposób nie zawsze jest to konieczne. I nie jest to, że można przejść do rosyjskich ośrodków. Tylko w świecie ponad 60 krajach, gdzie jest to możliwe, aby podróżować bez wizy dla obywateli Rosji! Fakt, że Turcja i Egipt są takie kraje, nie jest tajemnicą. A gdzie indziej można pójść?


Gdzie mogę iść bez wizy: Asia

Jeśli nie planujesz odpocząć przez ponad pół miesiąca, to możemy wybrać się na wycieczkę do Wietnamu, Korei Południowej i Laosie. W tym samym okresie (piętnaście dni) może być zakończone bez wizy iw Hong Kongu. Ustawodawstwa obszaru administracyjnego, które odnoszą się do wjazdu i wyjazdu obywateli innych krajach różnią się od tych obserwowanych w pozostałej części Chin. Wyspa zwana Jeju, należącą do Korei Południowej, można schronienie na miesiąc. Ten sam numer chętnie podróżnych w Tajlandii i Malezji, na Filipinach i na Malediwach.

Gdzie mogę iść bez wizy: Amery

W Hondurasie, Nikaragui i Salwadorze, można odpocząć przynajmniej cały sezon, ponieważ ich terytorium jest dozwolony pobyt cudzoziemców bez wizy do 90 dni. Kilka krajów Ameryki Południowej przyciągnąć dokładnie taką samą „wolny” czas. To jest Wenezuela, Kolumbia, Brazylia, Ekwador, Gujana, Chile, Gwatemala i Argentyna. W Peru można przebywać bez wizy na 183 dni.

Przez cały miesiąc, można wygrzać się na plażach w karaibskich krajach takich jak Barbados, Kuba, Antigua i Barbuda, Republice Dominikany i Turków, Caicos i Republiki Dominikany. Bahamas, Tobago, Trynidad Grenada i chętnie dziewięćdziesięciu dni.

Gdzie mogę iść bez wizy: Europa

Wszelkie samotnie, nawet jeśli nie ma wizy, może liczyć na przyjazne powitanie w takich krajach jak Serbia, Bośnia i Hercegowina (trzydzieści dni). Pobyt w Macedonii dla Rosjan było wcześniej możliwe tylko z vouchera turystycznego wydanego przez spółkę lub zaproszenia. W tej chwili, kraj można zwiedzać bez tych dodatkowych dokumentów, a tu może wynosić do 90 dni. Ta ustawa jest ważna do 15 marca następnego roku (2014). Już wspomniano Turcja przyjemność powitać rosyjskich turystów przybywających na urlop na okres do 30 dni, ale w Chorwacji może być trzy razy tak długo.

Gdzie na wakacje bez wizy: Afryka

Niektóre kraje kontynentu są również przyjemność zaprosić turystów bez wizy. Chodzi o to, Namibii, Botswany i Maroku. Od wakacji może być męczące, nawet tutaj, ponieważ nie zostanie poproszony o opuszczenie kraju aż 90 dni! Na krótszy okres – 30 dni – można przejść do Suazi, Tunezji i na Seszelach.

Każdy wybiera wakacje do swoich potrzeb. Ktoś chce odpocząć na białym piasku paliw, ktoś – patrz zagodochnye głębiny morza, a ktoś jeszcze chętny do wędrować po pięknych starych ulicach miast europejskich. Jak widać, i wtedy, i bardziej realne. Nawet pójść do morza jest całkiem możliwe bez wizy. Więc wybrać się lubić i spakować walizki!