502 Shares 9849 views

Maykl Hatchens, wokalista australijskiej grupy rockowej INXS: biografia

22 stycznia 1960 w australijskim mieście Sydney, przyszły muzyk Maykl Hatchens urodził. Rodzice chłopca nie żyją w luksusie, Patrissiya matka pracowała jako wizażystka i Kelland ojciec zarabiał na życie sprzedając ubrania. Pełna nazwa chłopca była Maykl Kelland Dzhon Hatchens.


Dzieciństwo i młodość

Australijska rodzina Hutchence przeniósł się do Hong Kongu, kiedy ich syn miał zaledwie cztery lata. Tutaj zdał dzieciństwo chłopca. Studiował w szkole King George V.

Grown Hutchence był w Hong Kongu po raz pierwszy hit sceny muzycznej, jest to pierwszy występ był częścią grupy ludowej. Zespół grał skład Peter, Paul and Mary. Dobrze, jeśli mówimy o spektaklu Michała do publicznej wiadomości, że miał się po raz pierwszy, prawdopodobnie, było w wieku ośmiu lat w sklepie z zabawkami.

Wracając do domu, utworzenie grupy The Farriss braci

1972 został oznaczony przez młodego Hutchence fakt, że wrócił do ojczyzny, do rodzinnego miasta. Udał się tam na studia w miejscowej szkole (liceum Davidson), gdzie już w pierwszym dniu walki z łobuzami szkolnych. Jak później wspominał Maykl Hatchens, że nie ma w chwili mądrość, aby nie dostać się do walki z najsilniejszego ucznia w szkole. W tej szkole, Michael spotkał Endryu Ferrisa. W tym czasie nikt nie mógł sobie wyobrazić, że ten facet będzie jednym z niewielu, którzy osiągnęli sukces, muzykiem zespołu rockowego. śpiewaków zagranicznych, szczególnie muzyków rockowych z Wielkiej Brytanii i USA, były wtedy w modzie, być może, dlatego Michael i zaczął działać w tym kierunku.

W wieku piętnastu lat wraz z matką Hutchence przeniosła się do słonecznej Kalifornii, w Los Angeles. Jego rodzice już rozwiedzeni. Brat przyszłego wahacza lewy mieszkać z ojcem, a Michael, myśląc, że jego matka potrzebowała jego wsparcia, pozostał z nią. Ale w Los Angeles, Michael nie długo, zdobywając wymaganą ilość, to już rok później powrócił do rodzinnego miasta, gdzie spotkał się z E. Ferris, który przekonał utworzyć grupę muzyczną.

W 1977 roku młodzi muzycy są zaproszeni do wyobrażenia Gari Birsa nowej kompozycji nazwali Lekarze Dolphin. Nieco później rockers dołączyć Kirk Pendzhilli i bracia Tim i Jon Farris. Po południu tworzenie zespołu rockowego The Farriss Braci oficjalnie uznawane 16 sierpnia 1977 roku, która zbiegła się z dniem śmierci króla rock and roll E. Presleya.

Michael pomógł rozwinąć głos niekończących się wystąpień w różnych szkół, barów, klubów i na trasie.

INXS

INXS Zespół utworzony przez zmianę nazwy Farriss Brothers w 1980 roku. W tym samym roku wydał oryginalną płytę i zespół australijski. Sceniczny wizerunek Michael Hutchence nieco przypominały i Mika Dzhaggera z Rolling Stones, Jimmy Morrison z The Doors.

Potem następuje zapis Kick albumu, który w całości Rockers rozpoczął na trasie międzynarodowej. Album był naprawdę udany, australijski piosenkarz otrzymał od niego całkiem przyzwoity dochód. Wystarczy bardzo zmęczony po tak długiej trasie, zapadki postanowiliśmy odpocząć roku. Jednak Hutchence kontynuował pracę.

Nic więc dziwnego, że Michael Kelland Dzhon Hatchens potajemnie mianowany liderem australijskiego zespołu Rockers. Miał niezwykłą charyzmę i seksualności. Być może z powodu tych cech, Michael bardzo często zapraszany do fotografowania, lokalnych kanałów telewizyjnych, wśród których były notowane i MTV.

Filmowanie w filmie

W 1986 roku Hutchence był w filmie „Psy w kosmosie”. Do tej roli, nawet zdobyłem trochę czasu, aby być zaangażowane w zespole rockowym. Muzyk odgrywa sztuka obraz bohatera, który chce zostać gwiazdą muzyki pop. Film jest tak urzeczony rocker, że nawet stworzył dla niego pojedynczych pokoi dla pamięci, które następnie weszły do pierwszej dziesiątki list przebojów.

Warto zauważyć, że krytyka dość dobrze mówił o aktora Michaela danych po filmie z jego udziałem.

Później muzyk wykorzystał swój talent aktorski, po raz kolejny w roli głównej w filmie Frankenstein Unbound we Włoszech.

Praca z Olsen

Miał okazję pracować na karierze solowej. W tym czasie nagrał płytę z Ollie Olsen. Hutchens zaproponował przyjacielowi, aby nazwać ich wspólny projekt Ollie, do którego ten ostatni zgodził się, mimo faktu, że grupa zaczęła nosić nazwę na cześć osób niesłyszących Owczarek. Zdolność autorskich dozwolone Michael Olsen nie jest zaangażowany w pisanie tekstów i doskonalić swoje umiejętności muzyczne oraz śpiewu. Równolegle studiował muzykę i produkcję.

życie osobiste

W 1989 roku zespół INXS przyszedł znowu razem, wydał swój nowy album o nazwie X, który staje się znany na skalę globalną przeboju. rockers pracy stają się najbardziej sprzedawany w Wielkiej Brytanii.

Ten sukces przyczynił się do powstania w osobistym życiu Michaela. Każda gazeta czuł swój obowiązek napisać artykuł o muzykiem. Szczególnie przyciągnęły uwagę prasy, niektóre z jego powieści o znanych kobiecych osobowości. Nagłówki z wielu publikacji i krzyknął: „Maykl Hatchens i Kayli Minoug” lub „Hutchens i Helena Kristensen!”.

1994 wprowadził znany muzyk z Paula Yates, a później Para ma córkę o nazwie rodzice Heavenly Hiraani koteczku.

Połowie lat dziewięćdziesiątych dla grupy był dość ciężki, ich popularność znacznie spadła. Jednak to nie ma zastosowania do Hutchens, który nadal był uruchomiony, dziennikarze, a może nawet bardziej. W stanie wytrzymać ten atak, piosenkarka raz wszedł do walki z fotoreporter.

Śmierć piosenkarza

Ostatnie lata muzyków rockowych wydać pierwszy na światowej trasie, a następnie objazd kraju. W kwietniu 1997 roku nagrał album Elegancko zmarnowany. Został poświęcony dwudziestolecie rocka.

22 listopada 1997 Maykl Hatchens został znaleziony w swoim pokoju Sydney Ritz-Carlton martwego. Śledztwo prowadzone w sprawie, uznał, że śmierć była spowodowana samobójstwa. Do tej pory nikt nie zna przyczyny tego działania.

Według niektórych osób z otoczenia Michaela, był w poważnej depresji. Powodem takie były poprzedzające wydarzenia. Więc, Michael prawie dostał w wypadku drogowym, uniknął cudem. Później, w wyniku walki stracił zmysł smaku i węchu. Były też inne nieprzyjemne incydenty, które razem mogą wokalista w poważnym stanie.

Jakiś czas później, żona Michała, który nie był w stanie przyjąć ze stoickim spokojem winę na jej smutku, zaczęli używać narkotyków. A zaledwie dwa lata później, biorąc dużą dawkę leku, Paul zmarł.

Michael Hutchence jest obecnie zaliczana jest do największych wykonawców rockowych, stawiając go na równi z takim słynnej skały jako Freddi Merkyuri, Ian Gillan, Mark Knopfler i innych. Wielu znanych artystów tego gatunku: rock band, zagranicznych śpiewaków i muzyków – bardzo pochlebnie o pracy Hutchence, ale głównym kryterium oceny jego pracy nadal istnieją miliony fanów i kibiców.