231 Shares 3347 views

Błogie ciepło latem, lub jak uciec od ciepła w mieszkaniu?

„Doszli razem jak lodu i ognia …”. Zapamiętaj te wiersze z „Evgeniya Onegina”, opisując pojedynku Lenski i tytułową postać? Co sądzisz, dlaczego te epitety wziął przykład Aleksandra Puszkina? To proste! Fakt, że zimno i ciepło – to ściśle dwa przeciwstawne zjawiska zmusić każdą osobę sosny i sosny …

W okresie letnim, apartamenty wielu ludzi żyjących głównie w dużych miastach, tak gorąco, że po prostu chcą osiedlić wyniki ze swojego życia … W zimie jest odwrotnie! Ale niech upuść mówić o zimie i lecie zaduchu. Jak uciec od ciepła w mieszkaniu – tematu naszego dzisiejszego artykułu.

Och, sjesta!

Lato – to nie tylko święto, dobry humor i ciągłe dodatnie. Niestety, błogie ciepło latem w większości przypadków przysłonięte przez niekończące tygodniach niekończących sjesty, kiedy nie chce … W świątyni pulsującej żyły i umyśle: „Ciepło w mieszkaniu Co mam robić?” Przyjaciele, dziś postaramy się odpowiedzieć na to wołanie z serca. Więc, co możemy zabrać ze sobą …

Jak uciec od ciepła w mieszkaniu?

  1. Oczywiście, musimy spożywać więcej płynów. Dorosły (i zdrowe) osoba musi pić do 3 litrów wody dziennie. Najlepszym rozwiązaniem – świeżą zimną wodą. Zalecamy, aby zakwasić go z sokiem z cytryny. Jak z potu z ciała wyświetla niezbędne sole, zalecane jest, aby lekko sól wodę. Nie gazowane słodkie napoje i piwo (to powoduje odwodnienie), mocnej kawy (to przeciąża naczynia krwionośne) oraz napoje alkoholowe na bazie wódki (ogromne obciążenie dla serca)! Jest to chyba najprostszy i najbardziej przystępny sposób, w jaki sposób uciec od ciepła w mieszkaniu.
  2. Ciepło w mieszkaniu w mieście – bardzo niebezpiecznym zjawiskiem, zwłaszcza na wyższych piętrach budynku. Po powietrze jest w stanie rozgrzać do 40-50 stopni …! Dlatego najlepszym i najbardziej skutecznym sposobem , jak przetrwać upał w mieszkaniu wieżowców budynku jest instalacja klimatyzatora. W najgorszym wypadku można zrobić dobrą potężny wentylator. Metoda ta jest rzeczywiście uważane za bardzo skuteczne, ale kosztowne pod względem finansowym. Jeśli to nie możesz sobie na to pozwolić – czytaj dalej!
  3. Można zwilżyć arkusze i powiesić je na wszystkich oknach. Fakt, że mokre prześcieradła – Jest to doskonały sposób ucieczki od upału!
  4. można po prostu zawinąć w prześcieradło namoczone! Najważniejsze jest, aby dopilnować, aby Twoje mieszkanie nie chodzenie na przeciągi, inaczej zamiast rozwiązać problem, jak uciec od ciepła w mieszkaniu, trzeba będzie szukać rozwiązania innego problemu – Jak odzyskać!
  5. Jeśli nienawidzisz, żeby poeksperymentować w wilgotnych arkuszy, wziąć zimny prysznic. On jest bardzo orzeźwiający. Poczujesz się po prawdziwej osoby. Uczestniczyć prysznicem około 10 razy dziennie. Jeżeli mieszkanie ma dzieci, a następnie przemyć je często. Metoda ta jest dobrze nadaje się do przetrwania nawet w upale 40 stopni!
  6. Istnieje sposób połączone. Aby to zrobić musimy surowe arkusze i wentylator. Pociągnąć mokry arkusz przed wentylatorem i ciesz się! Metoda ta pozwala na pół godziny, po czym arkusz jest konieczna do ponownego nawilżania.