560 Shares 7551 views

Jak złamać dżinsy na kolanach ładnie w domu?

Przez wiele sezonów podarte dżinsy zajmują wiodącą pozycję w świecie mody. Są równie popyt zarówno wśród kobiet i mężczyzn w różnych kategoriach wiekowych. Szczególnie popularne tego typu odzieży wśród nastolatków. Pomimo faktu, że te dżinsy nie są tanie, wiele elegantów i panie mają tendencję do ich zakupu. A niektórzy ludzie, słysząc o tym, co można bez żadnego wysiłku, aby zmienić jego dżinsy, łamiąc je w niektórych miejscach, nieodwracalnie zepsute rzeczy.

Chodzi o to, że bez jakiejś wiedzy o subtelności i specjalnych narzędzi nie są do tego zadania. W tym artykule będzie można uzyskać pełną informację o tym, jak prawidłowo oderwać dżinsy na kolanach i ich nie zepsuć, ale wręcz przeciwnie, przekształcić się w projektanta mody rzeczy.

Dużych i małych

Przed przystąpieniem do zmiany ich dżinsy potrzebują dla siebie dokładnie co do wielkości otwór na kolanach chcesz zdecydować. Fakt, że istnieje kilka rodzajów takiego przetwarzania. Tradycyjnie, można je podzielić na następujące elementy:

 • duże otwory, które są w pełni otwarte kolana;
 • mała i wąska, widoczne tylko podczas chodzenia;
 • hole nanoszone nici.

Oprócz dżinsy z dziurami, które ujawniają obszary gołych stopach, są też takie, które są pod otworami, aby ukryć łatek od innych tkankach. Szczególnie popularne wśród takich rzeczy guipure tkanki lub materiału o pstrych rysunków.

Ale nie zapominajcie, że bez względu na to, jakiego rodzaju otworów dobiera się do poprawy ulubioną sukienkę, trzeba znać miary w tym przypadku. W przeciwnym razie, jest prawdopodobne, aby nie przesadzić i zamiast modnych dżinsów dostać strój danej klowna. Informacje zawarte w tym artykule na temat jak złamać dżinsy na kolanach, pomoże zapobiec wiele błędów i nie pozwolić, by stać się obiektem kpin.

pomocnych wskazówek

Dokonywanie luki na swoje ulubione spodnie, jest delikatna i wymaga uwzględnienia pewnych zasad:

 1. Nie trzeba zrobić otwory na oczy, to najlepiej, aby wstępnie montaż i zastosować etykiety w przyszłości miejscu nacięcia.
 2. kreda lub mydło powinny zostać wykorzystane do zastosowania etykiet do tkanin.
 3. Obszar na kolanach zwłaszcza rozciągliwych, ten niuans należy rozpatrywać w formacji granicznej wymaganej wielkości.
 4. Nie należy używać nożyczek, ponieważ nie pozwalają na płynne linie. Najlepiej jest zastosować nóż pisania.
 5. Dokonywanie cięć potrzebne tylko wtedy, gdy płyty poślizgowe. Bez niej można papeterii nożem przez dżinsy.

Wiedząc, jak pięknie podarte dżinsy na kolanach, i stosując te cenne wskazówki mogą być bez pomocy przekształcić swój strój.

Dżinsy Co jest lepsze?

Jeśli masz zamiar ozdobić swoje stare dżinsy lub niedawno nabyte, wykorzystując przerwy, wielu modnych kobiet zapomnij wziąć pod uwagę pewne niuanse:

 1. Podarte dżinsy w kolanach mogą nie być odpowiednie dla wszystkich typów figur. Jeśli dziewczyna ma szczupłą sylwetkę i silny wzrost, może w zasadzie nosić dżinsy ze łzami w różnych miejscach. Ale pulchne panie z wyprofilowana i niskiego wzrostu jest lepiej wolą coś z małych pęknięć pionowych powyżej kolana.
 2. Przed dokonaniem kolana podarte dżinsy, trzeba znać właściwości materiału, z którego są uszyte. Choć wiele osób uważa, że wszelkie dżinsy podarte kolana fajnie wyglądają w rzeczywistości tak nie jest. Najlepszą rzeczą Ten garnitur spodnie stosując klasyczne jeansy środkowy gęstości.
 3. I wreszcie chciałbym wspomnieć style, najbardziej odpowiednie dla takich decyzji. Zbyt szerokie spodnie cięte nie pozwoli, aby odsłonić całe piękno podarte dżinsy, a dziury będą wyglądać niezręcznie. Ponadto, nie jest konieczne do przeprowadzenia takich manipulacji z bardzo wąskich modeli, ponieważ tkanina będą zdeformowane, z powodu której ulegnie pogorszeniu, a oryginalny wygląd stroju. Najbardziej nadaje się do powstawania dziur w kolanach są uważane dżinsy montażu.

nagie kolana

Więcej informacji na temat wyboru odpowiednich dżinsy nadaje się do dalszego przekształcenia, należy przejść do najważniejszego punktu – powstawanie dziur.

Rozważmy najpopularniejszy typ, który pozwala w pełni odkryć kolana. Zaczynajmy:

 1. Nosić dżinsy i za pomocą kredy lub mydła narysować je na kolanach jeden owal na każdą nogawkę. Owal ma być przedstawiony tak, że gdy jest w pełni otwarty kolana cięcia.
 2. Spójrz w lustro, a jeśli dane są zgodne, przejdź do następujących działań, jeśli nie, należy je przerysować.
 3. Zdejmij spodnie i umieścić je na płaskiej powierzchni.
 4. Wewnątrz dżinsy, malowane owalne, umieścić tabletkę.
 5. Wyciąć wzór, za pomocą noża biurowej.
 6. Te same czynności wykonywane w drugiej nodze.
 7. Krawędzie otworów trzeba trochę tarmosić za pomocą drobnej tarce.
 8. I przy pomocy igieł odłączyć niektóre skrajne pasma, a następnie uzyskać ładny grzywkę, które otaczają otwór w kolanach.

Nie ma potrzeby, aby spróbować zrobić dziury w kolanach identyczne. Najlepszy ze wszystkich, jeśli są one nieco inaczej. Łatwy zaniedbanie obraz uzyskany przy użyciu tej metody pozwala, aby te dżinsy noszącego lekkości, wolności i seksualności. Wiedząc, jak złamać dżinsy na kolanach z owali rysunek, metoda ta może być nieco poprawić, zmieniając kontury rysunku. Tak więc możliwe jest, aby reprezentować różne wzory na powierzchni spodni.

pas

Metoda ta obejmuje tworzenie wąskich otworów w kolanach. Wielu ludzi jak te podarte dżinsy, ponieważ wydają się być bardziej powściągliwy niż w poprzedniej wersji. Oni wolą nosić charakter, który ma być uwolniony, ale jeszcze nie są gotowe do bardzo dużej transformacji.

Dokonać cięć na wąskie dżinsy w okolicy stawu kolanowego, co byłoby widoczne tylko podczas chodzenia, bardzo proste. Zastanów się, jak przełamać kolanach dżinsy tej metody bardziej szczegółowo.

 1. Nosić dżinsy i rysować kredą na cienkim paskiem w środku rzepki, na każdej nodze.
 2. Upewnij się, że praca wykonywana.
 3. Zdejmij spodnie i położyć je na stole.
 4. Ująć w dżinsy, narysowanej linii, talerzu.
 5. Przeciąć linię piśmiennych ostrym nożem.
 6. Postępować w tym samym działanie na drugiej nodze.
 7. Zrobić mały skraju krawędzi cięcia, za pomocą igły lub drobnej tarce.

Jak widać z powyższych działań, praca z tworzeniem różnego rodzaju otworów w spodniach jest podobny. W związku z tym, można łatwo zrobić na kilka różnych rodzajów dżinsów z otworami.

cienka pajęczyna

Wykonać otwory w kolanach, tak aby zostały one objęte cienkich włókien, – prosta sprawa, choć na pierwszy rzut oka, wydaje się inaczej. Kierując się pewnych zasad dotyczących produkcji takich produktów, aby utworzyć cienką pajęczynę na swoich spodniach może być dość szybko. Zastanów się, jak podarte dżinsy na kolanach ładnie w domu, stopniowej wskazówek:

 1. Na obu nogawek na kolanach, narysować wiele linii poprzecznych o różnej długości.
 2. Umieść tabletkę w każdej nogi pod narysowanych linii.
 3. Ostry nóż do cięć piśmienne przez namalowane linie.
 4. W uzyskanej taśmy z igłą lub pinceta wyciągnąć niebieski nici, pozostawiając białe nienaruszone.

W razie potrzeby, nie można dokonać pełnej dżinsy pajęczyna, a kilka alternatywnych paski.

Który kolor jest lepszy?

Obecna moda dostarczyła możliwość nie tylko niebieski lub niebieskie dżinsy, ale także dowolny inny kolor. W związku z tym, wiele z nich pytanie o czy kolor spodni kluczowych w podejmowaniu otwory na nich.

Można zauważyć pewne punkty. W rzeczywistości kolor dżinsów nie jest szczególnie wpływają na wygląd, uczynił ich otwory. Inną rzeczą, która jest czasami kolorowe spodnie całkowicie i nie są dżinsy, ale tylko z przyzwyczajenia tak zwanego przez ich właścicieli. Do tworzenia pięknych wad w jego spodniach ważne gęstości i struktury tkaniny, a więc materiał z cienkich włókien nie nadaje.

Jeśli mówimy o kolorowe dżinsy o średniej gęstości, a następnie będą wyglądały wielkie małe nacięcia w kolanie przy minimalnym marginesie i małe otarcia.

Również niektóre zaniepokojony pytanie, jak zerwać czarne dżinsy na kolanach. W istocie naruszenie piękne dziury w czarne spodnie nie różni się od podobnych prac z niebieskim lub niebieskim.

dżinsy macho

Podczas gdy mężczyźni wolą nosić podarte dżinsy, znacznie mniej niż kobiety, jednak wielu członków silniejszej płci jest uważana za najbardziej stylowy strój. dżinsy męskie z dziurami na kolanach i innych miejscach, może dokonać ich właściciel był bardziej odważny i brutalne. Aby osiągnąć ten efekt, należy stosować te same metody, jak przy wytwarzaniu otworów kobiece spodnie.

Przed łamać męskie dżinsy na kolanach, to byłoby miło pomyśleć cały obraz całych spodni. można zrobić otwory chropowatych krawędzi do silniejszej płci. Warto też dodać więcej zadrapania na dżinsy. Ułatwiają wystarczy, używając papieru ściernego.

Każdy człowiek, wiedząc, jak złamać dżinsy na kolanach poprawnie i pięknie, być w stanie to zrobić bez żadnej pomocy. Ale stworzenie modnej zgranych dżinsy to tylko połowa pracy, jak by wyglądały naprawdę cool, trzeba być w stanie prawidłowo połączyć z innymi.

Jak Crochet Crochet
246 shares 1092 views
Prosta aplikacja z plasteliny
459 shares 6270 views
Bantik origami: schemat
570 shares 9775 views