664 Shares 9354 views

Aktor Ławrow Fedor: biografia, filmografia i życie osobiste

Fiodor Ławrow – aktor, który zagrał ponad 100 ról w filmach rosyjskich i seriali fabularnych. Jego znaki na ekranie są jasne i niezapomniany. Aby uzyskać więcej informacji na temat dzieciństwa, twórczości i życiu osobistym aktora jest przedstawiony w tym artykule.


Dzieciństwo i rodzina

Ławrow Fedor Nikołajewicz urodził się w 1975 roku, w dniu 15 listopada. Jego rodzinnym miastem jest Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg). Wychowywał się w twórczy i szanowanej rodziny. Ojciec naszego bohatera – Nikolai Ławrow, otrzymał w 1984 roku tytuł Czczony Artysta RFSRR. A co on jest zaangażowany w jego matką? Ona również jest aktorką. Natalia Borovkova 30 lat pracował w Teatrze im Młodzieży. Bryantseva. Fedor ma brata, Gregory. Nie poszedł w ślady swoich rodziców-aktorów. W chwili obecnej jest dyrektorem kanałów Discovery Networks w Rosji i północno-wschodniej części Europy.

Fiedia Ros aktywny i mądry dziecko. W latach szkolnych grał w tenisa stołowego i szachów, odwiedzając klub modelowania samolotu. W liceum, dołączył do klubu dramatu.

Działając na szkolenia i pracy w teatrze

Po otrzymaniu matura, Fedor Ławrow udał się do zastosowania do SPbGATI. On sam, bez żadnej pomocy od ojca, udał się do liceum. Fiodor zapisał się na kurs kierowany przez V. Petrov. W 1996 roku uzyskał dyplom.

Co dziwne, ale SPbGATI absolwenci mają problemy z zatrudnieniem w swojej dziedzinie. W wieku 20 lat był krótki, nie mógł pochwalić się „gwiazda wygląda dobrze.” I jeszcze, że został przyjęty do głównego trupy „Baltic House”.

Od 2007 do 2011 roku. Ławrow służył w BDT, który brał udział w kilkudziesięciu produkcjach. Z powodzeniem przyzwyczaiłem się do sposobu Lyoshka Shestakova w „Wesołej Żołnierza”. A w sztuce „The Perfect Thief”, dostał rolę Stefana.

Od 2011 roku jest aktorem Moskiewski Teatr Artystyczny. Czechow. Praca w tej instytucji zaproponował mu osobiście Oleg Tabakov. Fedor, że tak. Wkrótce wyjechał z Petersburga do Moskwy.

Fiodor Ławrow: serial z nim filmy i

Jego debiut miał miejsce w 1997 roku. Melodramatu film „The American” młody aktor pojawił się tylko w kilku odcinkach. Jednak jego pierwsze doświadczenie w ramy okazały się skuteczne. Poza Fedor mam okazję zapoznać się z takich znanych aktorów, takich jak Jurij Kuzniecow, Nina Usatova i Bychkov Viktor.

W okresie od 1998 do 2005 roku. Jego filmografia dołączyły dwa tuziny taśm. Wśród nich jest seria karnych detektyw „Deadly force-2” (gangster pseudonim łupież), komedia przygodowa „Iwanow i Rabinowicz” (przedsiębiorca) oraz melodramat „Siostry” (operator).

W 2006 Ławrow Fedor otrzymał swoją pierwszą główną rolę. Mówimy o fantastycznym dramacie „977”. Jego postać na ekranie – Ivan, jeden z uczestników eksperymentów naukowych.

Szeroki sława przyszła do aktora po tym jak zagrała w melodramacie 12-serial „jedna kobieta mężczyzna.” Działka zabiera widzów w 1980 roku. Pochodzący z północnej stolicy był w stanie przekształcić Nikolai Udaltsov, inspektor OBKHSS.

W 2017 roku, można zobaczyć aktora w następujących obrazów:

  • mini-seria "The City" (jak Mojżesz);
  • dramat "Garden Ring";
  • 4-serial melodramat "Private Space"
  • historyczne taśma „pani krwi” (w postaci gleba Saltykov);
  • SF Teatr „The Shack dłużnik”;
  • Rosyjska komedia „O miłości. dla dorosłych „tylko.

życie osobiste

Pierwsze małżeństwo było cywilnego F. Ławrow. Wybrany aktor była młoda piękna Sofia, jego miłość szkoły. W wieku 20 lat został ojcem Fiodora. żona cywilnego dał mu malutką córkę Glafira. Niestety, stan szczęścia był raczej słaby i krótkotrwały. Jeden dzień Sophia zabrał córkę i zamieszkał z matką. Ławrow nie udało się przekonać ją do powrotu.

Obecny (urzędowy) imię żona Fedora Elena. Ona jest młodsza od niego o 6 lat. Lena nie ma żadnego związku ze światem kina. Kobieta ukończyła z dyplomem „międzynarodowego prawnika”. Para wychowuje dziecko wspólnego – małe córki Marty.

ciekawostki

Rozważmy kilka interesujących rzeczy o Fedor Ławrowem. Jest on nie tylko poszukiwanym aktorem, ale także utalentowanym kompozytorem. Nasz bohater napisał muzykę do dramatu fantastycznego „977” i melodramatu „bierzemy ślub, albo przynajmniej nazywają siebie”. To nie wszystko. Ławrow Fedor udział w artykulacji dwóch rosyjskich filmów – dramat karnej „The Forgotten” (2011) oraz dramat „pod elektryczne chmurach”.

Najstarsza córka, Glafira, a następnie w jego ślady. Dziewczynka jest teatrem studentem uniwersytetu, jak i na scenie BDT.

Jeden z reżyserów, z którymi Ławrow szybko znaleźli wspólny język, była Valeria Gai Germanika. Filmowanych jej serial „Krótki kurs …” zwrócił się do ojca Olega Anton. W tej historii, Fiodor miał grać w kameralnej sceny. udało mu się przezwyciężyć nieśmiałość i jak najbardziej wiarygodne.

Konkludując

Ławrow Fedor własnej pracy i naturalny urok zdobył szacunek kolegów artystów i reżyserów, jak również wielką miłość do rosyjskiej publiczności. Daj nam życzę mu dalszych sukcesów!