351 Shares 3386 views

Co jest triper

Co jest triper? Więc rzeżączka czasami nazywany – jest to bardzo częste choroby przenoszone przez kontakty seksualne. Jeśli chodzi pokonał prawie wszystkie błony śluzowe układu moczowo-płciowego, spojówki. Również triper choroba może uszkodzić jelita. jego objawy mogą być często postrzegane w jamie ustnej.


Co jest triper

Czynnikiem sprawczym choroby jest gonococcus. Przypomnijmy, że triper – choroba, która jest przenoszona drogą płciową. Oczywiście, najprostszym sposobem, aby złapać ich w seks bez zabezpieczenia. Zakażenie jest możliwe nie tylko w zwykłym stosunku, ale również analny i oralny. Rzadziej występuje domowego przez, na przykład, poprzez loofah, pościel, bieliznę i tak dalej. Dziecko może zostać zainfekowany przy urodzeniu od matki. W tym przypadku, ślepota może wystąpić u noworodka.

Jakie objawy robi triper

Okres inkubacji może trwać do piętnastu dni. W niektórych przypadkach objawy pojawiają się następnego dnia po triper infekcji.

Mężczyźni z reguły pojawiają się ropne śluzu. Są one prawie zawsze towarzyszy silny świąd. Dla triper charakteryzuje się bólem podczas oddawania moczu. Czasami pojawiają się arbitralny wybór, a czasami mogą być postrzegane tylko przez naciśnięcie na żołędzi prącia. Otwór kanału zewnętrznego jednocześnie czerwony i sklejają się ze sobą. W nocy nie może być bolesne erekcje. Warto zauważyć, że ogólny stan pacjenta jest praktycznie nie zmieniło. Jest to bardzo rzadko zdarza się obserwować nieznaczny wzrost temperatury ciała.

Około siedemdziesiąt procent kobiet nie występują objawy rzeżączki. We wszystkich innych przypadkach choroba towarzyszą wyładowania ropnej. Możliwe jest także zapalenie gruczołów płciowych. Towarzyszy temu obrzęk i ból.

Czym jest rzeżączka i jak niebezpieczne to jest? Zauważamy natychmiast – zaawansowana choroba prowadzi do zmian w narządach płciowych. Może to w przyszłości doprowadzić do niepłodności. Powikłania występują rzadko. Rzeżączka może cierpieć nawet narządów wewnętrznych: nerki, wątroba, i tak dalej. Rzeżączka może spowodować zatrucie krwi.

diagnostyka

Dokładne rozpoznanie jest możliwe tylko za pomocą wyników badań. Jakie są testy? Jest to przede wszystkim kwestia wymazu z układu moczowo-płciowego – tak można wykryć obecność Neisseria gonorrhoeae.

leczenie triper

Autodiagnostyki i samoleczenie nie jest zalecany do czynienia z nikim. Co jest triper? Jest to dość poważna choroba traktować go niedbale leczyć. Na pierwszych podejrzanych objawów należy skonsultować się z lekarzem, chorób wenerycznych.

Podczas leczenia triper przestrzegać podstawowych zasad higieny osobistej. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby wycisnąć pojawi się ropa, ponieważ może to zwiększyć szybkość rozprzestrzeniania się infekcji.

Podczas leczenia zaleca się pić jak najwięcej płynów, jak to możliwe. Nie może jeść pikantne jedzenie, alkohol będzie musiał wstrzymać. Nie można przejść do basenów i ogólnie zaleca, aby nie przeciążać organizmu.

Dla obecnego wykorzystania triper antybiotyków. Najbardziej popularne i powszechne – to cefalosporyny i fluorochinolony. Nie można przerwać leczenie na pół, jak można wyleczyć, mając tylko cały kurs. W takim przypadku, jeśli leczenie było źle, ostra rzeżączka może stać się przewlekły.

Po zabiegu należy odzyskać testy dla rzeżączki patogenu.

zapobieganie triper

Konieczne jest, aby zajmować się tylko seks chronione i podlegają regularnej kontroli u wenerologa. Choroba jest bardzo powszechne, nie jest konieczne, aby mieć pewność, że w stu procentach jego inicjatorzy nigdy nie dostać się do organizmu. Każdy, kto zna osobiście co triper wydają się podjąć wszelkie środki, aby go nigdy nie spotkać.