353 Shares 5384 views

Mortal Kombat 9: Wymagania systemowe, rekomendacje i perspektywy rozwoju

Wielu użytkowników lubi grać w wirtualnej rozrywki, starając się osiągnąć sukces i czerpać przyjemność z nową przygodę. Ale nie zapominajcie, że nowszych gier, tym większa ich specyfikacji. Dziś jest rozmontowany do Mortal Kombat 9 wymagań systemowych, jako nowej bijatyce, zachwyca nie tylko z rozwoju technologii, ale także pozwala poznać późniejszą historię bohaterów. A jeśli chcesz walczyć z grami i chcesz się zabawić ze swoimi przyjaciółmi, projekt ten gra z pewnością daje wszystko, czego potrzeba, z przyjemnej rozgrywki, kończąc w pierwszej dziesiątce najbardziej różne znaki. Ponadto, gra posiada moduł multiplayer pozwalający walczyć w zaciętej walce z innymi graczami.


Co to za gra?

Zanim omówimy na temat wymagań systemowych Mortal Kombat 9 gry, najpierw trzeba zrozumieć, co te wszystkie przygody. Choć nazwa gry mówi sam za siebie, jak seria gier i różnych prac multimedialnych dawna znane wszystkim pod marką „Mortal Kombat”. W tym czasie, to opowiada o tym, jak ludzie przeniósł się do planety Apokalipsy, przyszedł w zaciętej walce. Są to wszystkie postacie z poprzednich części gry, istnieje wiele nowych i bardzo celem byłoby zwycięstwo nad wrogiem.

Jeśli chodzi o rozrywki i funkcjonalności, wszystko stało się bardziej technologicznie i przestrzeni, tak w grze wymagania systemowe Mortal Kombat 9 są nieco zawyżone. Ale ten ruch ze strony deweloperów jest całkiem uzasadnione.

poziom technologiczny

Jest to niemożliwe, aby nie brać pod uwagę poziom techniczny gry. Po tym wszystkim, w grze Mortal Kombat 9 wymagania systemowe przedstawione są poważne i trzeba wiedzieć, czy są one uzasadnione. Jeśli oka na samej grze, można zobaczyć, że teraz wszystkie modele myśliwców są przedstawiane w sposób wystarczająco szczegółowy stylu, mają swoje anomalie i efektów specjalnych. Jest to niemożliwe, aby zauważyć obecność przestronnego miejsca do walki i późniejszego przeniesienia. Tak, lokalizacje w grze są interaktywne podstawa, dlatego też wymaga zasobów.

Szczególną uwagę zwraca się harmonogram, który dotarł do praktycznej realizacji szczyt. Dzięki nowym technologiom, gra wygląda piękne, oryginalne i ciekawe. Najważniejsze jest to, aby wprowadzić ustawienia na maksymalnej wydajności, tylko w ten sposób można osiągnąć wysoką jakość.

Minimalne wymagania techniczne

Do gry Mortal Kombat wymagania systemowe 9 Minimalna pozwalają, aby rozpocząć grę. Oznacza to, że jeśli komputer jest zgodny, można cieszyć się z rozgrywki, jednak wprowadzenie wartości dostosowań technicznych do minimum. Jeśli chodzi o szczegóły, to oferują zapoznać się z listą większość tych wymagań:

  • aby rozpocząć grę, trzeba będzie nowoczesny system operacyjny z Windows 7;
  • stabilnego działania będzie wystarczy użyć Intel Core Duo o pojemności 2,4 GHz;
  • RAM nie powinna być mniejsza niż 2 GB;
  • na wideo, będą wystarczające do korzystania z NVIDIA GeForce 8800 GTS i powyżej;
  • pożądane jest, aby były w służbie dla DirectX 10.

Ten sprzęt techniczny byłby wystarczający dla przyjemnego, stabilnej gry. Ale jeśli chcesz cieszyć się rozgrywka i kontemplować ładną grafikę, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę maksymalne wymagania z komputerami.

Maksymalnie specyfikacje

Do Mortal Kombat 9 wymagania systemowe na komputerze, pozwalając cieszyć ustawień graficznych, spójrz dwa razy tyle niż powyższych figur. Ale jak byliśmy rafinowane, okazały się one zupełnie jakość projektu gra:

  • W tym przypadku jest to niezbędne do korzystania z nowoczesnego systemu operacyjnego z Windows 7;
  • dla maksymalnej skuteczności będzie potrzebował procesora Intel Core i5 750 o pojemności 2,7 GHz;
  • RAM wymagane do 4 GB;
  • nie zapomnij o DirectX 11.

Z tego urządzenia można cieszyć się przyjemną grę, która pokaże wysoki poziom projektowania graficznego. Grać będzie o wiele bardziej interesujące, a biorąc pod uwagę jakość komponentów środowiska i modeli, jeszcze atmosferycznego.

perspektywy rozwoju

Jeśli gra Mortal Kombat 9 PC Wymagania systemowe są już znane, to pozostaje tylko patrzeć nieco dalszy rozwój. Po tym wszystkim, to seria gier jest dość popularny i ciekawy, nie jest zaskakujące, jeśli deweloperzy nadal będzie wypuszczać nowe pionki. A jeśli tak się stanie, będziemy mogli cieszyć się wysoki poziom realizmu, mnóstwo szczegółów dotyczących lokalizacji i całkiem możliwe, nowych ulepszonych modeli postaci. Ale potem wymagania systemowe są już 2 razy wyższe niż te, które wyglądały na wcześniej. Dlatego, jeśli chcesz nadal korzystać z tej serii gier, konieczne jest, aby przejść do poprawy technicznej strony komputera, a lepiej jest zacząć z kartą graficzną Nvidia 9 serii. Jeśli chodzi o procesor, konieczne jest, aby zwrócić uwagę już na modelu Intel Core i5 powyżej 3500. RAM będziesz potrzebować około 8 GB.