114 Shares 2261 views

Kulikova Katarzyna i jej prognozy na przyszłość

Ktoś wierzy w przepowiedni wróżki, a niektórzy wolą je ignorować, ponieważ dana osoba nie jest w stanie zweryfikować ich umiejętności. Ten artykuł pomoże sceptyków do ujawnienia tajemnicy mistyczne historie: prawda czy fałsz?


spełnione proroctwo

Prawdziwość jednej z przepowiedni można oszacować na podstawie reakcji podłoża na pytanie widza podczas transmisji na żywo jej rozmowie z „Komsomolskaja Prawda”. W odpowiedzi Kulikova Ekaterina zakwestionował jeden z przewidywaniami słynnego proroka Vanga, stwierdzając, że trzecia wojna światowa w najbliższej przyszłości nie będzie.

Jednak ona nie zaprzecza, że Rosja czeka na wielkich skandali i konfliktów. Ponieważ rozmowa została przeprowadzona już w czasie konfliktu między Rosją i Ukrainą, aby ocenić dokładnie to stwierdzenie, nie będziemy – Kulikova Katarzyna mogłaby polegać na obecną sytuację w kraju.

Wyniki złożonych różnic pomiędzy Once „rodzimych” krajach są nadal niejasne. Ale możemy śmiało powiedzieć, że Katarzyna Kulikova, medium, a zwycięzca jednej z wersji „Bitwy medium,” coś podane informacje są poprawne: trzecia wojna światowa nie rozpocznie się, mimo że byli do tła.

niespełnione przewidywania

Według tych samych danych było jasne, że postęp technologiczny przyjdzie wkrótce. Kulikova Katarzyna wyjaśnił, że nowy wynalazek będzie ultrasilnoy generator oparty na energii słonecznej.

Interesujące jest to, aby pamiętać, że wyrażając swoje prognozy, średnie nie zachowywał się zbyt pewny siebie, aby używać słowa „prawdopodobnie”, „może”, i tak dalej. Może to oznaczać dwie rzeczy: albo Katarzyna ten rozmazany obraz, Paranormal, lub nie chcą być pozostawione bez wymówki w przypadku, że jej słowa nie okazał się być prawdziwe w przyszłości.

Ponieważ dokładne daty Ekaterina Kulikova, psychiczny z dużym doświadczeniem, nie nazywa ocenić prawdziwości jej twierdzeń trudnych. Do dziś, energia słoneczna nauczyli się stosować tylko w niewielkich ilościach, a stało się to na długo przed przewidywania.

podsumować

Każdy zawsze ma prawo do zachowania tego samego zdania, ale nie warto ignorować fakty sprawdzone w praktyce. Opisanych w konkluzjach artykule są dokonywane na podstawie tylko jednego słowa psychicznej, dlatego skupimy się na zdolnościach Kulikovoy Ekateriny, i nie wszystkie z branży widzenia przyszłości.

Kulikova Ekaterina – dobry psycholog, w stanie dostosować się do jego słów, w środowisku, które brzmią one prawdziwe, nawet jeśli przed jej będzie pochodzić oskarżenia o kłamstwo. Tak więc wydaje się, że niektóre z informacji z jej ust może potwierdzić fakty, a zdolność do odgadnięcia przyszłości jest czasami opętany przez każdego człowieka na Ziemi.

zdolności psychiczne, jak mówią, wielu fanów mistyki nie powinny być oparte na nauce. Ale ponieważ takie przewidywania są oświadczenia związane z żyjącego świata, dzięki czemu mogą one być sprawdzone i coś namacalne, realne, prawdziwe i wiarygodne. Podsumował tylko dla siebie – i czy wierzyć jedno tylko piękne słowa?