636 Shares 1294 views

Jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy: telefon, gotówką, kartą kredytową?

Wiele osób zastanawia się, jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy. Pytanie jest dość logiczne – każde miasto ma swoje własne metody płatności. Dodatkowo bezpłatne miejsca parkingowe w Rosji coraz mniej z każdym rokiem. To może wcale nie być swobodnie zaparkować i zostawić samochód w centrum miasta. Jeśli nie wiesz o sposobach płatności parkingu, można mieć do czynienia z ogromną liczbą problemów. Na przykład, brak wypłaty gotówki doprowadzi do ewakuacji pojazdu. Plus, właściciel będzie nakładać grzywny. Nie najlepsza perspektywa. W związku z tym, należy zrozumieć w jaki sposób zapłacić za przystanku samochodu w różnych częściach Moskwy.


Bezpłatnie lub

Pierwsze pytanie, które interesuje wiele – jest tam w stolicy, w niektórych miejscach lub dzień, w którym można uniknąć płatności. Odpowiedź jest prosta: tak. wymagana jest tylko na miejsca parkingowe płacenia parking. Więc można zostawić samochód na podwórku – nie ma pieniędzy na przystanek jest wymagany.

Ponadto, istnieją pewne przepisy, które działają w Moskwie w tej chwili. Chodzi o to, że aby myśleć o zadanych pytań nie mają świąt i niedziel. Przepis ten wszedł w życie z dniem 01.01.2016. W tym okresie nie trzeba myśleć o tym, jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy.

Resztę wolnych miejsc parkingowych dla osób nie dają. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie formy płatności. Istnieje wiele. Jak go obliczyć za parkowanie pojazdu, obywatele wybrać własną rękę.

metody płatności

Płatny parking w centrum Moskwy – jest to normalne. Każdy, kto chce opuścić pojazd w stolicy, aby zapłacić za miejsce. Nowoczesne obywatele mają swobodę wyboru metody płatności.

Jakie są scenariusze? W stolicy można płacić za parkowanie za pomocą następujących metod:

  • gotówka;
  • SMS-em;
  • karta subskrypcji;
  • plastikowy bankowego;
  • za pośrednictwem aplikacji mobilnej „parking Moskwie”;
  • przez Qiwi Portfel;
  • konto parkowania;
  • przez parkomat.

W związku z tym, każda metoda jest istotne. Człowiek sam może wybrać dokładnie, jak to działa w konkretnym przypadku. Nie stwierdzono istotnej różnicy. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – to jest na gotówkę. On nie jest bardzo wygodne. Zasadniczo nie ma żadnej różnicy, jak transfer środków. Więcej informacji na temat każdego scenariusza dalej.

gotówka

Musimy zacząć od bardzo niewygodny sposób. Niektórzy zastanawiają się, jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy w gotówce. Chodzi o to, że będzie to wymagało banknotów, a także terminal płatniczy „Kiwi”. Niestety, jest to jedyny sposób gotówki za parking.

Co należy zrobić? Na początek – aby dowiedzieć się numer strefy parkowania. Ten element jest wymagany. Wskazał na billboardach wokół parkingów. Bez niego nie można zrobić nic, by osiedlić. Obok pamiętam numeru pojazdu. Ponieważ nie jest to problem.

Jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy? Aby to zrobić, trzeba dostać się do najbliższego terminala Qiwi płatności, a następnie wybierz, gdzie „grzywny” – „parking Moskwa”. Następnie wprowadź żądane dane: informacje o parkach, transportu i parkowania. Pozostaje do zarabiania pieniędzy. Wady tej metody jest to, aby szukać terminala, a także prowizji pobieranej.

średni koszt

Mówiąc o pieniądze wydane! Wiele z nich jest zainteresowany w kosztach parkowania w centrum Moskwy. W każdym miejscu ustawić swoje własne zasady. Ale średnia cena tag jest nadal.

Ile trzeba zapłacić kierowcy za parkowanie w centrum miasta? 50 rubli za godzinę – po prostu taka stawka dopóki działa w mieście. Bardziej szczegółowe informacje są wskazane na tablicach ogłoszeniowych. Takie alarmy są przy każdym parkingu. widzą nie tylko jego numer, ale koszt parkowania w centrum Moskwy.

Kolejny niuans – płacąc w niektórych przypadkach będzie musiał zapłacić więcej i opłaty. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę. Na przykład, końcówki „kiwi” ładowania około 2% całości. Oznacza to, że można byłoby zapłacić trochę więcej niż wskazane na tablicach ogłoszeniowych.

parkomat

Jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy? Można korzystać z parkometrów. To jest bardziej interesujący scenariusz. Główny problem polega na tym, że takie urządzenia rozpoznają lub kart kredytowych lub kart abonamentowych parkingu. Bez nich, sposób ją leczyć jest bezużyteczny.

W związku z tym, jeśli jest coś, że obecnie nie wystarczy zabrać ze sobą kartę do czytnika. Następny człowiek czeka obciąży konto. Nic trudnego.

Wadą urządzeń parkingowych jest, że ich kapitał jest bardzo mały. Dlatego metoda ta nie jest bardzo popularny. Zamiast tego, spróbuj spojrzeć na niektórych bardziej uniwersalnych rozwiązań problemu. Na szczęście, są one nadal bardzo dużo.

miejsca parkingowe

Może następujące zdanie – to uniwersalne rozwiązanie problemu. Płatność parkowania w centrum Moskwy można przeprowadzić za pomocą tzw konto parkingowe. Ta możliwość jest podana dla każdego obywatela. Konieczne jest jedynie z wyprzedzeniem, aby coś zrobić.

Mianowicie, aby zarejestrować się w określonym miejscu. Bez niej byłoby bardzo trudne, aby zapłacić za parking. W celu otwarcia rachunku parkingowe, osoba musi zarejestrować się na stronie parking.mos.ru. Następnie, konto osobiste pojawi się u ludzi. Z pomocą tej strony trzeba znaleźć równowagę szczególny profil i uzupełnić parkowanie zapłacić. Jest to bardzo wygodne, aby to zrobić z komputerem. Nic trudnego.

karta bankowa

Jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy kartą kredytową? Tu są różne wersje wydarzeń. Pierwszy został już opisany – zapraszamy do skorzystania z parkometrów. Ale to nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Dlatego zaleca się po prostu za pośrednictwem banku plastiku uzupełnić konto osobiste parkingowe. Najlepiej jest to zrobić za pomocą bankowości internetowej. Z pieniędzy karty jest przekazywana na rachunek przypisany do miejsca „Centrum Moskwa”. Obok niego jest zapłata za korzystanie z danego miejsca parkingowego.

Więcej Żaden bank nie może korzystać z plastiku. Jak pokazuje praktyka, to najlepiej skorzystać z tej metody, aby znaleźć parkomat. Więc nie jest mniejszy problem.

subskrypcja

Jak inaczej można płatnego parkowania w centrum Moskwy? Subskrypcja w tym pomóc! Sprzedał go, jak można się domyślać, oficjalna strona „Centrum Moskwa”. Obywatele mogą kupić prawo do parkingu, lub miesiąc lub rok.

Bilety są w „korzyści”. Główną zaletą jest to, że w tym przypadku, kierowcy mogą zaparkować od 6 rano do 12 rano w centrum Moskwy w dowolnym przedziale czasowym. To nie będą brane pod uwagę. Ale parkowanie noc będzie musiał dopłacać.

subskrypcja map

Jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy? Jak już zostało wspomniane metody, takie jak zapis kart płatniczych. Jest to coś w rodzaju plastiku, który ma określoną wartość pieniężną. Zwykle w nominałach 500 i 1000 rubli.

Gdzie mogę dostać coś takiego? Subskrypcja karty sprzedawane są w specjalnych kiosków biletowych. Po dokonaniu zakupu konieczne jest zastosowanie plastik na parkometry, obciążając czekać i cieszyć uzyskane wyniki. Brak więcej przypadków korzystania z tego abonamentu nie. Dlatego metoda ta jest wysoce wątpliwa.

Z telefonem komórkowym

Jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy z telefonem? Oto kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Pierwszy – jest wykorzystanie wiadomości SMS. Można zapłacić 50 rubli za godzinę, a pieniądze zostaną odjęte od salda karty SIM. Bardzo łatwy w obsłudze układ.

W celu wykorzystania SMS wniosek, jest wymagane, aby wygenerować wiadomość i wysłać go na numer 7757. Format jest następujący: liczba parkingu samochód * ilość godzin * liczba. Brak opłaty nie zażądał. Jest to najbardziej odpowiednie i nowoczesny sposób na zarabianie pieniędzy za parkowanie.

Czasami istnieje potrzeba przedłużenia istniejącego już parkingu. Sprawiają, że oferowane przez znanego już krótkiego kodu. Aby to zrobić, należy wysłać wiadomość z tekstem X i czasu, w którym planowane jest rozszerzenie parkingu. Na przykład, X 5 – Jest to wzrost o 5 godzin. wymagana jest nic specjalnego z obywatelami.

Bardziej uniwersalna metoda polega na użyciu aplikacji „parkowania w Moskwie.” To działa na iOS i WindowsPhone i „Android”. Jest to mobilna wersja placu o tej samej nazwie.

System obliczeń jest bardzo prosty – rachunek mobile jest doładowanie konta (znajduje się przycisk „Dodaj konto”), po którym program wybiera konkretnego parkingu i zapłacił cenę. Wstępnie określona liczba pojazdu.

Portfel QIWI

Jak inaczej może być wypłacona do płatnego parkowania w centrum Moskwy? Ostatnia opcja – to jest wykorzystanie „Kiwi Portfel”. Jak w większości przypadków po prostu napełnić swoje konto online „parkingiem Moskwa”. Tylko w ten sposób jest stosowany studiował usługi. Po tym wszystkim, jest to e-portfel.

Ponieważ jest on zobowiązany do przekazania środków na rachunek „Moskwa Parking”, a potem, jak już zostało powiedziane, odpisane pieniądze za tę czy inną parking. To wszystko. Brak więcej opcji rozwoju ma żadnych wydarzeń.

Można zauważyć, że w zasadzie wszystkie metody są zredukowane do jednego – aby uzupełnić miejsce „Bar Moskwa”. Dlatego przed użyciem tego lub jakiegokolwiek innego sposobu płatności, zaleca się, aby zarejestrować się do tej usługi. Tak przyniesie pomysły w życie bez żadnych problemów. Jeśli zastanawiasz się, jak zapłacić za parkowanie w centrum Moskwy bez konta, zalecamy użycie wiadomości SMS. Metoda ta pozwala szybko rozstrzygnąć za parkowanie. Najważniejsze, że pieniądze na karcie SIM brakowało.