356 Shares 1608 views

Piękno z miejsc gdzie one sfilmowane wyróżnionych „Bounty”, fascynuje

Reklama błysnął w telewizji wydają się psuć nastroju, ale są pewne reklamy, które wyglądają ładnie, i chcę zobaczyć ich ponownie.


publicity stunt

Otaczająca przyroda daje nam swoje piękno, to czyni nas zupełnie inny sposób patrzenia na zwykłe rzeczy. Firmy zaangażowane w działania promocyjne, dobrze sobie z tego sprawę i wykorzystać ten ruch w swoich działaniach. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do pięknych wysp tropikalnych. Te raje są bardzo popularne wśród turystów, a wideo do każdej takiej wyspie jest wiele przyjemnych wrażeń. Ale na pewno powiedzieć, gdzie kręcono reklamy „Bounty” jest trudne, ponieważ takie wspaniałe miejsca na naszej planecie istnieją setki, a może tysiące. Wszystko widziałem miękkie złoty piasek, turkusowe fale morskie i, oczywiście, jako apoteoza – kokos, dając ich mięso jest czekolada mleczna. W rezultacie – smak, prawdziwi miłośnicy słodyczy cenie. Takie wyspy szczęścia można znaleźć w Tajlandii, na Malediwach, wyspach Dominikany.

Wersje i spekulacje

Więc gdzie one filmowane reklamy „Bounty”? Tłumaczenie tego słowa oznacza hojność. Jej właściciele marek wałek lubią podkreślać naturalną różnorodność, swoje bogactwo, oferują nam doświadczyć osobistego doświadczenia wszystkie uroki raju rozkoszy. Rzeczywiście, wiele z nadmorskiej części tropikalnych wysp są uderzająco podobne do siebie i zrozumieć niuanse wsi może być tylko zapalonym podróżnikiem. Jako jeden z wariantów wyspy gdzie oni sfilmowane reklamy „Bounty”, o którym mowa Saona od wyspy Dominikany. Zaszczyt jego odkrycia należy do słynnego włoskiego, odbyła się w hiszpańskiej służbie – Hristoforu Kolumbu. Ale to miejsce pozostaje z dala od wojowniczych konkwistadorów i dlatego zachowuje swoje pierwotne piękno. Wspaniałe piaszczyste plaże, wspaniałe gra kolorów w wodach na całym wybrzeżu wyspy, idealny dla koncepcji marki „Bounty”. Ale nie fakt, że sfilmowane tam.

Natura i reklama

Istnieje wiele miejsc na świecie ze wspaniałej przyrody, które rozciągają się wspaniałe widoki, ciche i atrakcyjnego prowincjonalnego życia prostoty. Istnieje wiele założeń dotyczących reklamy, gdzie kręcono „Bounty”. Kreta jest jednym z nich, doskonale nadaje się do tego celu. Wyspa – nie tylko doskonałym miejscem na relaks, ale również ma bogatą historię. Dlatego autor filmu mógł świadomie wybrać go, podkreślając żywiołowy błogości i grecką sympozjów. Ale istnieje rozbieżność w reklamie: kokos upadku z drzewa palmowego, w podziale na ziemię, pokazując swoje ciało śnieżnobiały i kokosy nie rosną na Krecie. Dlatego ta wyspa – złe miejsce dla filmu. „A jednak, co to jest wyspa, gdzie kręcono reklamy” Bounty „?” – powstaje pytanie. Jedna wersja oferuje tajską wyspę Koh Samui: jest to największa plantacja kokos, plaże zupełnie różne, ale dobrze pasują do ogólnej koncepcji raju rozkoszy. Jednakże region, gdzie kręcono reklamy „Bounty” nie jest tak ważne, ważniejsze niż naturalnej dobroci, które w obfitości daje Ziemię.