501 Shares 6809 views

Jak zrobić maszynę z papieru? praktyczne porady

Im bardziej lubisz tworzenia rękodzieła z papieru, tym więcej Przechwytuje i przenosi tę starożytną zawodu. Są to przedmioty, które mogą być łatwo i szybko zrobić poprzez sztukę origami, i nie wymaga wielkiego wysiłku. Ale są takie rzeczy, których produkcja wymaga nie tylko czasochłonne, ale także dużo cierpliwości i wysiłku. Jednak bez względu na to jak bardzo się nie pokazują proces tworzenia konkretnego rzemiosła z papieru, origami daje ostateczny niezapomniane uczucie radości, że z niczym nie można porównać. Czy wiesz, na przykład, jak zrobić maszynę z papieru?

Przede wszystkim, musimy na kartce papieru A4 rękodzieła, które zorganizujemy długiej skierowaną do siebie, a następnie złożyć w rolkę, ale nie jest zbyt wąski. Aby osiągnąć najbardziej gładkiej powierzchni, można użyć wałka do ciasta, które chcesz umieścić na papierze po zakasać arkusz. Później będzie można ją wyjąć i uszczelnić krawędzie i środku arkusza z taśmy.

Teraz musimy kolejny arkusz papieru o tym samym rozmiarze. Aby to zrobić, należy umieścić na nim pierwszy arkusz i ponownie zwijać w kształt rury, zapewniając taśmą. W efekcie mamy dwa gotowego rolkę papieru, z których jeden musi być łatwe, aby przejść do drugiego. Są one wprowadzane do siebie o kilka centymetrów, a następnie naprawione. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest dość proste, nawet jeśli nie wiem przed jak zrobić maszynę papierniczą.

Działania te muszą być powtarzane, że mamy dwa tej samej długości rolki, które będą stanowić podstawę naszego automatycznego baryłkę. Umieszczenie i układając je obok siebie w jednym obszarze brzegowym, że przymocować je taśmą samoprzylepną, a następnie wycina się z jednego kawałka o wymiarach cewki 7-12 cm. Jest to potrzebne do rozdzielenia na korpusie maszyny i tłokiem.

Następnie musimy zrobić i przechowywać w akcji, na którym będziemy działać zgodnie z poprzednim systemem, podwijając arkusz A4 z długim boku i zabezpieczyć końce taśmą. Powstały rolka trzeba spłaszczyć, położyć na stole, ponieważ musimy kwadrat zamiast elementów zaokrąglonych. Jedna czwarta otrzymanych części tnie się, po czym przeprowadza nożyce Ukośna na bokach części do mocowania do zdolności bagażnika. Dołączenie go do bazy, mamy swój tyłek. W sklepie, że robimy z dłuższej strony, wykonaj tę samą procedurę, a następnie mocując ją o środku urządzenia za pomocą taśmy klejącej.

Że nasz komputer jest zakończona. Teraz już wiesz, jak zrobić maszynę papierniczą. Ogólnie rzecz biorąc, jego produkcja nie wymaga dużo czasu. Aby uzyskać bardziej naturalny wygląd, lepiej jest użyć żółty, brązowy lub czarny arkuszy papieru. Po zakończeniu, można go pomalować znaczniki. Jeśli uważasz się za doświadczonego amatora origami i mają wystarczająco dużo wolnego czasu, a także wytrwałości i cierpliwości, można odwołać się do literatury i dowiedzieć się więcej o tym, jak zrobić maszynę papierniczą.