261 Shares 9372 views

Terrarium dla czerwonymi uszami suwaków: niezbędny sprzęt

Terrarium dla czerwonymi uszami suwaków muszą być dobrze i kompetentnie obsadzone za pomocą specjalnej konstrukcji i urządzeń. Red uszami suwaki , choć uważane za zwierzęta wodne, ale wciąż potrzebne ziemię, przynajmniej niewielką wyspę. Oczywiście, sama powierzchnia wody jest niezwykle ważne dla zwierząt i powinny być z pewnością zdominuje obszar lądowy. Dlatego czerwone uszami suwaki trzeba klatkę, gdzie mogą sobie pozwolić nie tylko swobodnie unosić, ale także „opalanie” na swoim osobistym wyspie.

Co jest niezbędne, aby zapewnić zwierzęciu?

Z reguły trwa nie mniej niż sto pięćdziesiąt litrów objętości wody jego terrarium dla dorosłych żółwi. Dodano do tego jest obszar ziemi, która jest w przybliżeniu równa stu litrów. Oznacza to, że dla terrarium czerwony żółw powinien być w sumie dwustu pięćdziesięciu litrów. Wyliczenie to jest minimalne. Jeśli masz okazję, aby dać zwierzęciu większą objętość wody, to jest ogromny plus. Zasada jest bardzo proste, ponieważ im więcej wody, która posiada terrarium dla czerwonymi uszami suwaki, więc jest bardziej przejrzyste i bardziej przejrzyste, dłużej zachowuje odpowiednią jakość, a żółw z tego będzie tylko lepiej. Co do zasady, głębokość wody może wynosić od trzydziestu do osiemdziesięciu centymetrów. Po wybraniu terrarium dla czerwonymi uszami suwaki, należy pamiętać, że wysoka akwaterrarium pływających żółwia wewnątrz jest po prostu niemożliwe, aby oderwać wzroku! To naprawdę niesamowite. Aby utrzymać całkowitą szerokość czerwonych żółwia zbiornikiem powinna być nie mniejsza niż czterdzieści centymetrów. Jak mody sześciennych, kątowych trójkątnych lub formy, które mogą mieć akwaterrarium dla czerwonych uszami suwaków, będzie całkowicie niewygodne w taki obudowy żółwia. W związku z tym, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim, oczywiście, o zwierzęciu.

Potrzebny sprzęt

Sprzęt dla każdego terrarium powinna zawierać następujące elementy:

1. Specjalna lampa z bezpiecznym lampą UV.

2. Oprawa lustro lampa żarowa termiczny (40 W).

3. Podgrzewacz wody z termostatem.

4. Precyzyjna cieczą termometr kryształów.

5. Filtr o wysokiej jakości.

Aby uczynić podstawową konstrukcję klatki, trzeba będzie:

1. Mata z piękną sztuczną trawą dokonane na bazie kauczuku. Ten mebel jest przyklejony na ziemi kleju silikonowego, który jest przeznaczony do klejenia akwariów.

2. tle. Aby zrobić to, można korzystać z różnych specjalistycznych filmy z pięknymi obrazami.

3. Do gleby zaleca się stosowanie nie ostre, ale duże kamienie do żółwia nie zostaną połknięte. Film trzeba wyciąć dokładny rozmiar regulowany okna i zabezpieczyć granice dekoracyjnych i specjalną taśmą czarną. Dla wyłącznego projektu do kupienia sztucznej kolorowego korzeni. Wykonane są zazwyczaj z tworzywa sztucznego. Te zaczepów łatwo przykleja się do terrarium szklanego i dać wszystkim podwodny krajobraz eleganckiej obszernej wygląd.

4. Terrarium roślin. Jest to piękny sztuczna gałązka z liśćmi, drzewa lub krzewu. Rośliny muszą być zamontowane równolegle nad rurą filtrowania wody.