331 Shares 2340 views

Skuteczne ćwiczenia na skrzydłach

W dążeniu do doskonałego ciała , wiele zwrócić uwagę na latissimus plecach, którzy mają inną nazwę – „Wings”. Drodzy siłownie oferują swoje usługi dla ich wzrostu. Powstaje jednak pewne pytanie: „Czy istnieją ćwiczenia na skrzydłach, które można zrobić w domu za pomocą dostępnych narzędzi, takich jak hantlami?”. Ten artykuł zawiera odpowiedzi na wiele pytań, które pojawiają się zarówno dla początkujących jak i dla doświadczonych sportowców.


Idź do ostrzec tych młodych ludzi, którzy próbują po prostu chwycić duża, dwu-, lub nawet shestikilogrammovye hantle. Wagi te są przeznaczone dla zaawansowanych, napompowanych mięśni. Ty i oni będą pod przymusem, ale przed tym odbyła lżejsze hantle.

Ćwiczenia z hantlami na skrzydłach może być wykonywana jako stojącej lub siedzącej i leżącej. Pożądane jest, aby korzystać z wąską ławkę, który z powodzeniem może zastąpić w domu kilka stołki narysowane w pobliżu. Wśród dodatkowego ekwipunku, przygotować małą poduszkę lub poduszkę, jak również małą kulkę (świetnym rozwiązaniem – Ball tenis).

Ćwiczenia №1

Połóż się na podłodze lub na przygotowanym (lub improwizowany) ławce, wyciągnął do swoich giętych nogach. Przytrzymać między kolanami piłkę. Trzeba przestrzegać podczas wykonywania na skrzydłach, aby piłka nie spadła. Stopy powinny być szczelnie wciśnięty do podłogi.

Podnieś ręce do góry, trzymając hantle w nich. W tym przypadku, z tyłu powinny być lekko łukowate. Rozcieńczyć w parze z wagą. Łokcie powinny być lekko ugięte. Jeśli ćwiczenia z hantlami w skrzydłach są przeprowadzane na ławce, ręce powinny być obniżone na możliwie niskim poziomie, jak to będzie dobrze pracował przez skrajnych odcinków mięśni piersiowych. Łokcie natomiast nie prostować! Obniżenie hantle w dół, weź głęboki oddech, podnosząc – wydech.

Ćwiczenia №2

Stojak z kolana lekko ugięte. W rękach trzyma hantle. Podnieść je do klatki piersiowej, gięcie łokcie. Hodowla szeroko ramiona na boki, nie powinno być. Po podniesieniu łokcie, wydech, przy jednoczesnym obniżeniu – wdech.

Ćwiczenia №3

Wyliczanie ćwiczenia na skrzydłach, powinniśmy pamiętać, najbardziej znany. Na jego realizacja powinna być podjęta w prawe ramię hantle, zegnij prawą nogę lekko. Lewa noga zgięta w kolanie, odpoczynek przed ławce lub stolca. Oprzeć się na ławce z lewej strony. Podnieś prawą rękę z hantle do klatki piersiowej. Podczas tego ćwiczenia na skrzydłach należy zwrócić uwagę na plecach – powinno być proste, głowa podniesiona, wzrok skierowany w przód lub w górę.

Poza powyższym ćwiczeniu należy zachęcać do przeprowadzania regularnych pull-up na pasku. Powinien wykonywać swoje zwykłe lub szeroki chwyt. Jest to również skuteczny sposób podkręcić skrzydła są pompek. Wynik zostanie osiągnięty, jeśli podczas naciśnięciem umieścić swoje stopy na krześle lub kanapie i położył dłonie na podłodze. W takiej sytuacji trudno jest pracować z grzbietu latissimus.

Na koniec warto przypomnieć, że wykonują te ćwiczenia są najlepsze w kompleksie. Tydzień jest optymalna do przechowywania 2-3 szkolenie, po którym koniecznie należy dać czas mięśni w celu odzyskania i rozwijać.