210 Shares 2637 views

Sanatorium "Builder" (Iżewsk): leczenie, wypoczynek, imprezy

Powodem wyjazdu do Udmurtia to nie tylko wizyta w miejscu narodzin kompozytora Piotr Czajkowski i pracował projektant Mihail Timofeevich kałasznikowa, ale także zatrzymać się w pięknych i przytulnych ośrodków odnowy biologicznej.

Krótko o sanatorium

Sanatorium „Builder” (Iżewsk) znajduje się w stolicy Udmurtia, niemal w centrum miasta. Jednak goście ośrodka nie można się martwić o hałas i złego środowiska: Zdrowie kompleks budynków położony w zalesionej okolicy. Warto zauważyć, że ten ośrodek jest najstarszych placówek medycznych w kraju.

rekreacja

Wizyta sanatorium „Builder” (Iżewsk) może być na komfortowy pobyt w pięknej, unieszkodliwianie do swobodnej atmosferze. Położenie Ośrodek położony jest w granicach miasta stolicy pozwala gościom na spacer wzdłuż nabrzeża miasta, odwiedzić zoo, który zasłużenie uważany za jeden z najlepszych w Rosji i Europie, aby zobaczyć odbudowę kościołów i katedr.

Tak więc, ludzie, którzy nie są w potrzebie leczenia może mieć dobry czas w przytulnych pokojach o różnym stopniu komfortu, z których każdy posiada loggię oraz telewizor. Płeć piękna może spędzić swój pobyt w ścianach „The Builder” na wizytę do kosmetyczki, którzy będą wykonywać procedury leczenia i odmładzania skóry, a także ofertą solarium, sauny na podczerwień, beczki cedrowego. Oferuje on Gościom zawsze działa serwis mistrz paznokci.

Ponadto sanatorium „Builder” (Iżewsk) oferuje odwiedzić piękny ogród zimowy, który znajduje się bezpośrednio w placówce i sfotografować na pamiątkę.

leczenie

Wizyta ośrodek jest zalecane, gdy obecność przewlekłych patologii wszelkich narządów i układów, a po przejściu ciężkiej lub długotrwałej choroby.

Należą do nich:

 • choroby serca i naczyń krwionośnych;
 • choroby płuc;
 • zaburzeń układu pokarmowego;
 • choroby układu mięśniowo-szkieletowego;
 • zaburzenia układu nerwowego;
 • choroby układu moczowo-płciowego;
 • zapalenie skóry i tkanek;
 • hormonalne zakłóceń oraz innych problemów endokrynologii.

Terapie oparte na wykorzystaniu wód mineralnych, które są znane ze swoich właściwości leczniczych. Ponadto, różne kąpiele można zjeść w budynku medycznego (perła, marynarka, terpentyny, serovorodnye), dużo fizykoterapii, speleogaloterpiyu (pokój z mikroklimatu jaskiń solnych), błoto glinoterapiyu i więcej.

Ogromne znaczenie w odzyskaniu ciała i jest klimatoterapia. Otoczony zalesionych sanatorium „Builder” (Iżewsk) tworzy klimat, który przyczynia się do zapobiegania wielu chorób i eliminuje istniejące patologie.

Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem doświadczonych pracowników oraz wysoko wykwalifikowanych lekarzy. W rezultacie, można znacznie poprawić swoje zdrowie, odzyskać siły, odporności i doładowania do przezwyciężenia istniejących chorób przewlekłych. Sanatorium jest zapobiegawcza instytucja wyższej kategorii.

Dla tych, którzy nie chcą, aby się ośrodkiem uzdrowiskowym kartę, jest oferta specjalna: Programy dla ogólnego stanu zdrowia. Na przykład, „Zdrowie i Uroda”, „Anty”, „wakacje”, „Weekend Voucher”.

Wakacje i sztuczki

Nowożeńcy, którzy chcą zarejestrować się w pięknej okolicy, można zorganizować ślub z rejestracji małżeństwa. Po ceremonii ślubu narzeczeni mogą spędzić czas w specjalnie wyposażonej kategorii pokoju „Suite”. Następnego ranka para będzie czekać na śniadanie w restauracji sanatorium, ale darem do oferowanych usług fotografa dla pamiętnych obrazów w ogrodzie zimowym.

Ośrodek Business oferuje komfortowe i nowoczesne pokoje na konferencje, dużą pojemność (do 250 osób). Po rozwiązaniu problemów biznesowych organizatorom konferencji i seminariów, a także ich goście mogą zrelaksować się korzystając z usług ośrodka: wizyta oranżerii z artezyjskiej wody basen, sauna, masaż, bilard i wiele innych. Liczne otrzymane od osób, które odwiedziły sanatorium „Builder” (Iżewsk) opinie mówią o maksymalny komfort pobytu, piękno wnętrz i krajobrazu, życzliwość personelu.

pokoje

Wszystkie pokoje są odnowione, mają ładny nowoczesny design, wygodne meble, telewizory. Aby wybrać pokój z automatów projekt może być, po przeanalizowaniu zamieszczonych sanatorium online „Builder” (Iżewsk) Zdjęcie.

Ośrodek pokoje klasyfikowane są na podłogi i stopnia komfortu:

 • drugi, czwarty i szósty podłogi są jednostki dwupokojowe na dwóch miejscach w pokoju z ogólnym przedsionku, gdzie jest łazienka, a także dwa pokoje typu superior;
 • na trzecim piętrze znajdują się luksusowe studio;
 • na czwartym i piątym piętrze – junior suite z dwoma pokojami dla dwóch osób;
 • na piątym piętrze – apartamentów.

sanatorium Address "Builder" (Iżewsk) – Street Halturina 5a. Znajdź ośrodek lokalizacją tuż nawet komunikacją miejską: trzeba dostać się do przystanku „Szpital” na ulicy Lenina i przejść przez ulicę wzdłuż toru wyścigowego.