380 Shares 6252 views

LCD "Luchino-Varina": opinie klientów, adres, deweloper SU-22

Obecnie, głównym rynku mieszkaniowym jest szybko się rozwija. W prawie każdym domu i dzielnicach rosną jak grzyby „”. Pomimo dużej różnorodności nowych zasobów mieszkaniowych do wyboru mieszkania stała się jeszcze trudniejsza. Po tym wszystkim, obudowa powinna być nie tylko wygodne, ale również być w pobliżu infrastruktury i działania. LCD „Luchino-Varina” (opinie klientów powiedzieć dobry układ mieszkania, obecność obszaru krajobrazowego) spełnia wszystkie te wymagania. Konstrukcja jest w pełnym rozkwicie, niektóre domy są już zamieszkane. Projekt zawiera wszystkie niezbędne społecznie ważną instytucją.


O dewelopera

Kompleks mieszkaniowy budowany jest w pobliżu wsi dzielnicy Swierdłowsku Shchelkovo. Grupa „SU 22” firmy wznosić budynki. Deweloper wyróżnia się niezawodnością, a początek jego działalności pracę w odległym 1945 roku.

Wszystkie wybudowane budynki są monolityczne. Potężny sprzęt techniczny i produkcyjny umożliwia wykonywanie prac na różnych poziomach złożoności. Wszystkie działania firmy budowlanej koncentruje się wewnętrznie, bez udziału pomocy z zewnątrz, to jest:

 • Inwestycje projekt produkcyjny;
 • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji;
 • Konstrukcja obudowy pod klucz;
 • układanie komunikacji zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz niej;
 • Poprawa sąsiednich obszarów;
 • Sprzedaż gotowych nieruchomości.

Wszystkie te funkcje „SU-22” ćwiczenia na własną rękę, poprzez zaangażowanie środków własnych. Firma zapewnia inwestorowi w jednej twarzy klienta projektu, generalnego wykonawcy i sprzedawcy gotowego mieszkania. Funkcja ta pozwala dokładnie kontrolować wszystkie jednostki i procesów pracy, jak również do wypełnienia wszystkich zobowiązań umownych do klientów.

Prawidłowo zbudowany łańcuch procesów pracy pozwala zaoszczędzić materiał budżetu firmy, co zmniejsza koszty budowy, a co za tym idzie, ceny mieszkań.

Aby pozostać konkurencyjnym, firma oferuje nie tylko usługi dla swoich klientów w całości, ale również stale się poprawia, buduje zdolności jego funkcji, przy użyciu zaawansowanych technologicznie metod pracy, z wykorzystaniem najwyższej jakości nowoczesnych materiałów i najnowszych technologii.

LCD „Luchino-Varina” (opinie klientów indywidualnych mieszkań zauważył konieczność wymiany okien, drzwi i panele, w ich słowa, aby wymienione konstruktora można zamrozić w zimie) jest największym projektem firmy. Oprócz jego firmy jest budowanie LCD „Anichkov” LCD „Swierdłowsku” LCD „Srebrne Stawy” LCD Nedelina na ulicy.

Materiały i technologie

Tylko wysokiej jakości energooszczędne i wygodna obudowa buduje w LCD „Luchino-Varina” „22 SU”. Od producenta, można usłyszeć, że wszystkie obiekty w tym kompleksie głównie monolityczne. W przypadku tylko ta struktura charakteryzuje się właściwości oszczędzania energii. Ma dobrą izolację akustyczną, komfort. Więcej, materiał ten charakteryzuje się odpornością sejsmicznej. Ma ognioodporne, odporne na ciepło i właściwości wodoodporne. Monolit nie tworzy w ramach pustek budowlanych i szwów.

Monolityczny dom wyróżnia się sztywnością i wytrzymałością. Daje jednolite skurcz, jako podstawę do ciężkich konstrukcji jest rozpowszechniany na całym monolit, w przeciwieństwie do prefabrykowanych domów, gdzie jest poleganie wyłącznie na ścianach. Materiał do budowy najbardziej trwałe ze wszystkich znanych do tej pory. W domu monolitu do prac wykończeniowych można rozpocząć natychmiast po jego zakończeniu.

Wraz z budową budynków mieszkalnych kompleks „Luchino-Varina” korzystać z najbardziej zaawansowanych technologii energooszczędnych. znaczne zmniejszenie ich emisji szkodliwych substancji do przestrzeni powietrza wytwarzanego podczas chłodzenia i ogrzewania budynków.

Wraz z budową budynków wykorzystywanych najnowszych technologii i zaawansowanych materiałów, jak również inżynieria najbardziej high-tech, aby stworzyć zupełnie nowy szkielet komunikacyjny. Podczas budowy LCD wykonuje pełen zakres prac przy renowacji sieci wodociągowej i tworzenie urządzeń sanitarnych w całej okolicy.

Opis LCD projektu „Luchino-Varina”

Prowadzi to największy projekt rozwoju klastrów w LCD „Luchino-Varina” „22 Ni”. Od dewelopera tutaj ludzie mogą bezpośrednio kupić mieszkanie. Witryna przeznaczona na budowę, obejmuje 76,4 ha. Jest to swego rodzaju mini-miasto z własnej infrastruktury, pięknej przyrody, rzeki i lasu.

W sumie, w ramach projektu pod warunkiem, 52 wysokich budynków mieszkalnych od 12 do 16 pięter. Ściany zewnętrzne są wykonane z bloków polistyrenowych. Na elewacji budynków wykorzystywanych dekoracyjny beton, składające się z cegieł ceramicznych. Przy wejściu do każdego domu znajduje się miejsce na portierni i specjalnej niszy dla wózków dziecięcych.

W tej chwili budowane i wypełniane w kompleksie mieszkaniowym szesnastu domów. Jednocześnie nadal buduje jedenaście. Ponadto, częściowo wzniesiony i gotowy, aby przejść pewną infrastrukturę. Całkowicie budowa kompleksu planuje się zakończyć w 2022 roku.

LCD „Luchino – Varya” jest w bardzo malowniczym miejscu na brzegu rzeki. Przez zabudowana sąsiedniego lasu. Po drugiej stronie rzeki, przechodzi mostu zaprojektowanego dla pieszych. Deweloper zobowiązuje się do udoskonalenia nasypu i stworzyć miejsce do rekreacji, oddzielną część na spacery, do parku. pierwsza linia budynku są wyposażone w oświetlenie, które w nocy będzie zdobić nasypu.

układ apartamentu

Apartamenty wyposażone są w bardzo zróżnicowany układ. Na stronie internetowej firmy można rozpatrywać go w szczegółach, jak wybrać odpowiednią opcję w parametrach i zapoznania się z ostatecznej wersji projektu.

Dom przekazywane do klientów bez wykończenia. Energia elektryczna jest dostarczana tylko do osłony Apartement. Istnieje wody i ścieków przez pionu, który przewiduje obowiązkową instalacją metrów. Loggie są przeszklone, a drzwi – drewno.

Wynajęliśmy mieszkanie z przegród wewnętrznych, a bez nich. W drugim przypadku, kupujący w trakcie planowania pomieszczeń mieszkalnych może sam dokonać pożądany układ.

W budynkach, które znajdują się wzdłuż nabrzeża, mieszkania więcej niż jedna sypialnia i dwie sypialnie są typu liniowego lub narożnik. W domach z cegły (z obudową 35 i 39) jest w mieszkaniu, gdzie okna są umieszczone po przeciwnych stronach. Jeszcze wiele ciekawych opcji układu można znaleźć w RC „Luchino-Varina.” Obudowa 34 posiada niezwykłą „treshki”, gdzie występuje ogromna loggia i piwnica zajmuje 4 metrów kwadratowych. m.

infrastruktura

Wyświetlacz LCD „Luchino-Varina” Budowa jest w pełnym rozkwicie. Infrastruktury zachwyci wielu nabywców, które już zostały zbudowane, a powinien rozpocząć swoją pracę jak najszybciej, jest:

 • budynki administracji;
 • klinika;
 • Cztery przedszkola;
 • dwie szkoły;
 • supermarkety i sklepy;
 • centrum handlowego;
 • instytucje pozaszkolne;
 • centrum fitness;
 • Park;
 • Kościół;
 • kawiarnie;
 • apteka;
 • zainwestował nasypu na rzece. Klyazma.

W tej chwili, w kompleksie działa już drugorzędne szkoły, przedszkola. Nie daleko od odkrytego basenu, bank i poczta. Już działa supermarket, apteka, wychodząc małe prywatne sklepy i salony kosmetyczne. Budowa kompleksu sportowego z basenem, centrum handlowo-rozrywkowego oraz centrum zdrowia planowane jest na przyszły rok. Nie są planowane podziemnych i powierzchniowych parking. Prawie cały obszar obok budynków mieszkalnych niezabudowana, istnieją nowoczesne place zabaw dla dzieci. Wszędzie torują chodników i podjazdów z betonu asfaltowego.

LCD "Luchino-Varina": ceny mieszkań

Wszystkie apartamenty w tym kompleksie jest podzielony na trzy typy, apartamenty gospodarki, domu monolitu i komfortu mieszkaniowego „+”. W zależności od rodzaju nieruchomości, pola powierzchni, lokalizacji nieruchomości oraz cenie mieszkania jest utworzony. Średnia cena „odnushki”, że materiał jest 34.10 metrów kwadratowych. m. odpychane od 1.534 miliarda rubli. Koszt jednopokojowym mieszkaniu (37,61 kw. M.) „Comfort +” z 1800 mln rubli. Zwykle „kawałek kopiejki” można kupić za 2.547 mld rubli, a powierzchnia tych mieszkań – 54,9 tys. m. Pokój „Komfort +” z metrazhoem 54,9 tys. m. wart około 2645000000 rubli. „Treshki” w zwykłej cenie domu o powierzchni 76,3 tys. . M jest równe 3.494 mld rubli, a apartamenty z dwoma sypialniami „Comfort +” z miernikiem 78.67 – 3752000000 rubli.

Apartamenty wyższej klasy tutaj różnią się w ich okolicy, różnica w cenie za niska. Budynek „Comfort +” znajduje jednej strony. Hall z tych domów ma specjalne wykończenie markowe i wyznacza zupełnie ciche windy nadal tutaj.

Wyświetlacz LCD „Luchino-Varina» mieszkania na sprzedaż nie zrezygnować. Czy – gospodarki mieszkaniowej, „Comfort +” lub naprawy Wysokiej jakości tutaj będzie musiał dokonać od podstaw samemu.

W jaki sposób mogę kupić mieszkanie tutaj?

Apartamenty w kompleksie mieszkaniowym „Luchino-Varina” bardziej przystępne niż podobnego mieszkania na przedmieściach. Zakup nieruchomości tutaj może być dla:

 • kredytów hipotecznych;
 • Hipoteka wojskowy;
 • w rat;
 • kapitał macierzyński;
 • o dotacje;
 • hipoteki na nieruchomościach komercyjnych.

Kompleks mieszkalny „Luchino-Varina” prezentuje różnorodne opcje na zakup nieruchomości. Jeśli mieszkanie zostało zakupione w hipoteki, należy najpierw wybrać zakwaterowanie, a następnie skontaktuj się z kierowników contact center, aby wyjaśnić wszelkie pytania i wydać niezbędnej dokumentacji.

Firma oferuje swoim klientom możliwość zakupu nieruchomości w ratach. W tym przypadku, do zapłaty 50% ceny zakupu, reszta jest rozprowadzana do trzech miesięcy. Jeśli chcesz przedłużyć raty, cena za każdy miesiąc mieszkania wzrośnie o 1%.

Kontakty, niuanse Zakup nieruchomości

Wybór mieszkania może być w dowolnym biurze sprzedaży firmy. Tylko dwa z nich. Jeden znajduje się na wsi dzielnicy Sverlovsky Schelkovo, sąsiedztwo, Luchino Varino, Nina ulicy, budynku 4, czynna jest codziennie od 9.00 do 19.00, w niedziele od 9.00 do 18.00. Inne biura można zwiedzać w następujących współrzędnych: Ulica Metro Swibłowo, śnieg Ulica 26, Business Center, 6. piętro, od 9.00 do 20.00 i tylko w dni powszednie.

Mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym „Luchino-Varina” (gdzie biuro sprzedaży zostało napisane powyżej) można zamówić. Rezerwacje na okres jednego miesiąca wynosi 50 tys. Rubli dwóch miesięcy 100 tys. Rubli. Kwota ta jest wliczone w opłaty za mieszkanie. Pojazdy, które mogą zmienić rezerwację, ale w tym przypadku pieniądze wypłacane nie zostaną uwzględnione w kosztach mieszkania. Darmowe rezerwacje dokonane ustnie, to działa w ciągu dnia, od momentu jego złożenia.

Również mogą być wydawane w dowolnym urzędzie udziału kapitałowego kontrakt w obudowie. Tutaj jest to możliwe, aby się zarejestrować. należy najpierw dowiedzieć się, co jest konieczne do dokumentacji przetwarzania transakcji. Po dostarczeniu pakiet dokumentów i sprawiają, że konieczne jest zarejestrowana płatność umów partnerskich. Gotowy kontrakt kupujący odbiera powyższe biura sprzedaży bez powołania, dwa tygodnie po wytwarzanego płatności mieszkaniowym.

LCD „Luchino-Varina» Jak się tam dostać?

Aby dostać się do kompleksu mieszkaniowego na kilka sposobów. Najpierw trzeba dostać się do stacji metra „Shchelkovo”. Od należy przejść pieszo do przystanku „m. Shchelkovskaya „, który trwa tylko dwie minuty. Nie należy czekać №371 autobusu i wysiąść na zatrzymanie punktów zwanych „liczba roślin 5”. Na tej drodze to zajmie średnio 50 minut. Następny pójdzie kolejne 650 metrów i LCD „Luchino-Varina” pojawi się na waszych oczach.

W drugim przypadku konieczne jest, aby dostać się do stacji metra „Komsomolskaja”, z którego chcesz dojechać do stacji Jarosław. Stamtąd trzeba iść w pociągach, które idą w górę i Friazino Monino i wysiąść na stacji Chkalov. Iść 100 metrów do przystanku autobusowego „platforma Chkalovskaya”. Czekać na autobus №46 i dostać na to, aby zatrzymać „roślina №5” (trwa około 20 minut), a potem będzie dostać się pieszo do LCD „Luchino-Varina.”

W trzecim przypadku, ruch zaczyna się od węzła Mkad. To właśnie stąd powinien iść około 20-25 km i skręcić na rozwidleniu wskazujący Monino autostrady. Tu trzeba jechać kolejne 2 km. Od „Schelkovskogo” metrem do kompleksu mieszkaniowego idzie minibus numer 371. Przystanek znajduje się 500 metrów od budowanych budynków. Cała droga trwa około godziny.

opinie klientów

Pomimo faktu, że budynek nabył ogromne wymiary w LCD „Luchino-Varina” opinie klientów na tym terenie bardzo różne. Niektórzy lokatorzy są zadowoleni. Zwracają uwagę, że w domach ciepła w zimie, a w pobliżu są przedszkola i szkoły. Jak młodych rodzin wyposażonych placów zabaw inteligencji w stoczni, łącznej powierzchni zagospodarowany, obecności supermarketach i aptekach. Cieszę dużo charakteru i bliskości lasu. Świętując dobra jakość konstrukcji. Nie pęka i zniekształcenia, gładkich powierzchni. Twierdzą oni, że plan nieruchomości jest doskonała.

Ale nie wszyscy są zadowoleni ze stanu rzeczy w LCD „Luchino-Varina.” Opinie klientów w tej kategorii wskazać zmianę wartości mieszkania, w zależności od pomiarów WIT. Jeśli obudowa materiału wychodzi bardziej klient płaci za mieszkanie, ale jeśli mniej, to „skradzione” przez programistów metrów nikt nie wraca. Użytkownicy powinni dokładnie przeczytać umowę i plan na oglądanie mieszkania. Według nich, nie mogą być dość nieprzyjemne niuanse. Nieruchomości inwestorów są niezadowoleni z faktu, że organizacja bierze pieniądze z góry, przed podpisaniem umowy.

Nie chwalić ludzi i dostęp do pojazdu. Mówi się, że Moskwa potrzebne, aby dostać co najmniej godzinę, a ci, którzy torturowali jej ruch samochodowy na Shchelkovo autostradzie. Więcej klientów zaznaczyć ogromną kolejkę do przedszkola i szkoły. Twierdzą, że jest to po prostu niemożliwe, aby się tam dostać. Podobna sytuacja występuje w klinice. Ważnych społecznie organizacje są bardzo brakuje, a problemem jest brak parkingu.

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są zadowoleni z ceny i jakości mieszkań, naruszania ich dostępności i infrastrukturę więcej niezabudowane.