186 Shares 6922 views

Jak Knit Sledkov: metody i wskazówki

wiele myśleć o tym, jak ogrzać same nogi i swoich bliskich z początkiem zimnej pogody. W związku z tym, tkaczy często myślą o jak robić na drutach Sledkov. Ten wszechstronny kawałek: w domu, można je łatwo wymienić kapcie i jeśli je nosić w zimowych butach, nie mróz nie jest straszny. Tally Sledkov bardzo szybko – nawet bardzo doświadczeni tkaczy na wieczór stworzy parę uroczych kapciach. Przy odpowiednim wyborze modeli i przędzy takie obuwie nadaje się nie tylko dla kobiet, ale także mężczyzn i dzieci.


dziania Sledkov

Istnieje wiele opcji Sledkov dziewiarskich. Wygląd, a ich kształt zależy od zastosowanych urządzeń. Dwa podstawowe sposoby jak robić na drutach szprychy Sledkov mogą być zidentyfikowane.

Dla początkujących, może być wskazane opcja needlewomen dwa druty. Ta metoda – najbardziej proste w wykonaniu, ale Sledkov ze szwem na pięcie. W tym przypadku, dziania rozpoczyna się od górnej części przednich i bocznych, czyli wielkości liczby składu musi odpowiadać obwodzie nogi na obwodzie. Aby zrozumieć, jak wiele pętle powinny wybierać, Best-Link wcześniejszych niż próbki i obliczyć gęstość drutach. Można wybrać dowolny wzór – w zależności od upodobań i możliwości tkaczy.

Ponadto Sledkov może szydełku. Dziś można znaleźć wiele informacji o tym, jak robić na drutach Sledkov. Dla początkujących, istnieje duża liczba klas mistrzowskich. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa główne warianty drutach Sledkov kryuchkom.Vtoroy wersję jak robić na drutach Sledkov – okrągłe cztery szprychy. W tym przypadku, dziania podobny do funkcjonowania skarpetek. Jedyna różnica – krótka górna część.

Kiedy po raz pierwszy dokonał pierwszego podeszwa. Aby to zrobić całego łańcucha ściegów dzianych prętów bez sc. Zakrętach dodane trzy pętle. Następnie dopasować przewagę – bezpośrednio w internecie, aby zmniejszyć na początku każdego wiersza. Pod koniec szczegółach związanych z prętów bez sc.

W drugim przykładzie wykonania uzyskuje się Sledkov szwu. Pasuje podeszwa, jak w pierwszym przypadku. Dalsze przyrosty zakończone, przy czym wzrost i górną część z dzianiny Sledkov.

Wskazówki dla Knitters

Jeżeli istnieją pewne umiejętności można zrobić Sledkov bardziej oryginalne. Na przykład, biorąc resztki przędzy, które zwykle gromadzą się w poręczne osób może kojarzyć paski pantofle. Jest ważne, aby zapewnić, że paski są symetryczne. Ponadto, można połączyć Sledkov z przędzy melanżu.

Gotowe kapcie mogą być ozdobione pomponami, kolorowy drutach, haftu i koralikami.

Aby zapobiec rozciąganiu górnej krawędzi, jest związany haka „krok rachim” lub kolumny bez SC. Oryginalnie wygląda obszar, jeśli kontrastowe nici angażować bez barów sc przemian w pierwszym, drugim i trzecim rzędzie. Jest ważne, aby uniknąć kończąc wciągania przędzy dziewiarskich, inaczej Sledkov trudno będzie umieścić na.

Aby zapewnić dodatkową wytrzymałość na piętę, lecz całą podeszwę, powinien być podłączony do dwóch przewodów. Z tego pantofle dłużej.

W razie potrzeby, po odrobinie praktyki, można dzianiny oryginalną i piękną Sledkov. Wiele needlewoman szukają nowych możliwości, jak robić na drutach Sledkov. Interesujące jest to, aby wyglądać na przykład w postaci kapcie trampki.