569 Shares 4205 views

Pręty radiestezja „Wand Faraon”: jak zrobić własne ręce, zdjęcie, rysunek

poziom podświadomy można przypisać do wcześniejszego okresu ewolucji, a nie świadome. Omal poprzedza pojawienie się mowy. Dlatego, aby komunikować się z podświadomości za pomocą słów bezużytecznych. Apel do intuicji jest możliwe przy użyciu ideomotor ludzkich gestów. Pomoże to pręt z egipskich faraonów.

powołanie bioramki

Z pomocą „Wand” Faraon urządzenia można:

  • szukać zagubionych przedmiotów i ludzi;
  • sprawdzić jakość produktów spożywczych;
  • znaleźć obszary siedlisk ryb w zbiornikach;
  • wyznaczyć obszar wysokiego ryzyka (promieniowanie, etc …);
  • znaleźć źródła wód mineralnych i środków;
  • znaleźć drogę do domu, gdy zgubił się w lesie;
  • wybrać dobre miejsce do spędzenia nocy w kampanii;
  • znaleźć najlepsze miejsca do sadzenia drzew i miejsca na budowę mieszkań;
  • jest wiosna.

Jak bioramka?

Pracować zastosowanie ramek o różnych rozmiarach. „Wand Faraon”, którego zdjęcie jest prezentowane w tym artykule znajduje się wygodna konstrukcja i wysoki poziom czułości, dlatego jest stosowany nawet w pomieszczeniach zamkniętych.

Jak zrobić bioramku siebie?

Wiele osób zastanawia się, jak zrobić „Wand Faraon” własnymi rękami?

Podstawa ramy brane drutu o średnicy 2-5 mm, długość 40-50 cm. Jest to możliwe, aby cienkie igły do szycia, elektrody spawalnicze, wieszak.

Bioramka „Wand faraona” rysunku i która jest bardzo prosta konstrukcja, nowoczesne produkcja ma następujące proporcje: długość uchwytu jest taki sam, o wysokości przegubowej operatora i najdłuższej części 3-krotności tej ilości. Do wytwarzania urządzeń mieć podstawę żelazo, stal, miedź, mosiądz, tytan.

Tak, że rama ma dobrą rotację, możliwe jest zamontowanie specjalnego wpływu na niego. Jest on wykonany z rury koktajl, który jest cięty do wielkości dłoni. Powinno być noszone na igłę i pociągnąć do 1-1,5 cm zaginania pod kątem 90 °. Konieczne jest, aby sprawdzić, jak rama jest łatwo obracać w urządzeniu. W tym celu należy wziąć w rękę i umieszczone równolegle do długiego końca piersi. Dalej w urządzeniu wieje i łatwo się wkręcać. Po tym, że urządzenie jest uważany za gotowy.

Oprócz polu, można odwołać się do produkcji wahadła. Aby to zrobić, trwa długość ciągu 40-50 cm, który jest związany z masową obciążeniem. W tym celu można wykorzystać pierścień, bransoletki, kulkę bursztynu konwencjonalny nakrętką M4.

Praca z ramą: Czy to łatwe?

Nauczyć się pracować z ramą Wand „Faraona” nie jest zbyt trudne.

Proces ten można porównać do jazdy samochodem. Jeśli po raz pierwszy za kierownicą samochodu, pierwszy jest trudne do obracania „kierownicę”, aby przeprowadzić szybkość przełączania, regulują przepływ gazu, aw przypadku przeszkód hamulcowych. Ale po pewnym praktyce czujesz się pewniej za kierownicą, może nawet rozejrzeć, a w razie niebezpieczeństwa na drodze reakcji ideomotor naciśnięciu hamulca i obróć tarczę.

Jest to ta sama zasada w pracy z bioramkoy.

technika

Po zakończeniu procesu produkcji jest zakończone, konieczne jest, aby nauczyć się pracować z takim urządzeniem, takich jak „Wand faraona” w domu. W tym celu należy wziąć tak, że może obracać się swobodnie i nie przywiera do dłoni. Ręce są umieszczone na szerokość ramion, łokci i zagięte pod kątem 90 °. Długi koniec urządzenia powinna być skierowana w kierunku do przodu i nieco obniżona o 3-4 ° C.

Zaloguj się do urządzenia do interakcji: w umyśle, zbudować program, wysyłając zamówienie na ring, aby ramka odtwarza ruch lewą ręką.

To ćwiczenie pozwoli obudzić podświadomy poziom mózgu, a poczujesz się zdobyć szósty zmysł – intuicji, gdzie podświadomość kontroluje ramkę. „Wand Faraon” zaczyna się kręcić w kółko ze swoim pytaniem.

Poruszanie się na okręgu, w kierunku ruchu wskazówek zegara oznacza dodatnią reakcję przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara – ujemny. Można pracować z dwoma klatkami.

Teraz trzeba chodzić po pokoju, z kolei w jednym miejscu tak, że rama nie posuwa się naprzód i stale skierowane wzdłuż ramienia.

Rozłożone gazety na podłodze i przejść kilka metrów. Wziąć ramkę w dłoniach i osłonić oczy, tak aby je nieco zobaczyć. Zrelaksować ciało, powoli zbliżają się do gazet. W moich myślach wyobrazić sobie gazetę, jak to szeleści, co jest jego smak i zapach, i tak dalej. Idąc do gazety, konieczne jest, aby zatrzymać. Jest to konieczne, aby czekać aż ramka rozpoczyna swój obrót i ma położenie równoległe. Oznacza to, że obiekt został znaleziony.

Kilka dni Szkolenie odbywa się na papierze. Podjąć próbę określenia, kiedy jesteś blisko niego z zamkniętymi oczami.

Można zrobić kolejny eksperyment: weź bioramki ręce i chodzić po pokoju, a potem udać się w stronę otwartych drzwi i, przechodząc przez niego wyciągnąć zasłony w wyobraźni, wiszące w korytarzu. Przechodząc przez drzwi, wyobraźmy sobie, że bioramki dodał. Więc idź dwukrotnie. Uzyskanie jasnego urządzeń obrotowych.

Kiedy drzwi są opanowane, jesteś gotowy do pracy z innych stref geopathogenic.

Źródła Szukaj wiosenne

Jest to konieczne, aby wejść w kontakt z ramą. Wizualnie oznaczyć obszar wyszukiwania. W umyśle, narysować obrazek wody przepływającej pod tobą. Gdy obszar wyszukiwania powinien iść w kierunku z zachodu na wschód. W tych obszarach, gdzie bioramka wskazał na północnej stronie, powinien tworzyć etykiety. Gdy obwód wtórny której ramka będzie reagować w taki sam sposób, obracając na północ, następnie w kierunku urządzenia.

„Wand Faraon” doprowadzi was do podziemnego źródła. W miejscu, gdzie urządzenie będzie zrobić trzy skręty w prawo o pół obrotu przed nim, i to region przepływu wiosennym w pobliżu powierzchni ziemi.

Po zainstalowaniu hydrometry kontrolnych, można rozpocząć wiercenie lub kopanie studni.

Jak zainstalować areometru?

W miejscu, gdzie można zauważyć przędzenia bioramki powinien wykopać rowek 1 m długości, 15 cm szerokości i 15 cm głębokości. Pasuje pięć półlitrowych szklanych słoikach dołu do góry w odległości 10 cm od siebie. Banki pokryte ziemią. Pojemniki powinny stać w środku miejsca, w którym wspomniane urządzenie.

Rankiem odczytu areometru jest zaznaczone. Jeśli jeden z tych pojemników znaleźć drobne kropelki o nieregularnym kształcie, to znaczy, że pod nim na głębokość 10 m przepływu wody źródlanej.

diagnozowania lokali

Przechodząc lokali mieszkalnych, powinno ono wejść w interakcję z urządzeniem, wizualnie określić obszar wyszukiwania geopathogenic strefach. Konieczne jest, aby znak w tych miejscach, gdzie występuje obrót ramy lewo. Te punkty i przecięcie lądowych biopathogenic zespołów.

Jest pionowa kolumna o średnicy 30 cm, jest szkodliwy dla człowieka ochrony Biofield :. Przygotowana odpływ niezbędnej energii życiowej. Osoba staje się ospały, apatyczny, był nawiedzany przez niepowodzenia i różnych chorób.

W roli katalizatora o wysokiej aktywności stref gepatogennyh wystaje zmięty folię aluminium.

Jak zdefiniować ochronną ludzkiego biopola?

Trzymając ramkę do obszaru, na którym znajduje się ten splot słoneczny. Rama pierścień odchylony w swoim kierunku. W miejscu, gdzie bioramki odchylenie zatrzymuje i jest granica biopola (aury). Osoba mediany pola ochronnego wynosi 50 cm.

Oddalają się od osoby, z zastrzeżeniem w odległości 1,5-2 metrów. Podnieść dwa bioramki i zacząć przynieść go na odległość. – 40 cm do 1 m, gdy zakres rozwinie, będzie to oznaczać, że znalazłeś biopola granicznej. Mierzy się ją na wszystkich czterech bokach. Określona przez asymetrii pola, obecność wgłębień i uderzeniami. Najnowsze wskazywać na obecność choroby, co do zasady, mające charakteru zapalnego. Ubytki reprezentowania pora pochodzenia organicznego – choroba ciał, nad którym się znajdują, lub uszkodzenie raka.

Zdrowy ludzki rozmiar bio-pole jest od 50 do 70 cm. W przypadku jego choroby zawęża pole do 30-40 cm. Jeśli dana osoba jest pełna energii, wtedy średnica aury będzie 1 m lub wyżej. O średniej średnicy większej niż 1 m posiadacza biopola może pomóc innym.

Jak rozpoznać dobre miejsce do sadzenia drzew i roślin?

Ramka „Wand Faraon” wskaże właściwą stronę, gdzie można przeprowadzać krajobrazu. Konieczne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ramie pierścienia, gdzie urządzenie przeprowadzi liczbę obrotów wskazówek zegara. Nie można sadzić nasiona roślin lub drzew.

Jak zidentyfikować chore narządy poprzez kręgosłupa?

Test musi odsunąć. Rama strony jest umieszczony tak, że koniec dłuższego boku urządzenia znajduje się w odległości 5-7 cm od kręgosłupa. Lokalizacja odbywa się z jednej strony. Powinien być ustawiony na określonym nieprawidłowym promieniowania, co wskazuje na chore organy. Powoli opuszczając rękę z prętów radiestezyjnych, które obserwujemy jego działanie i dokonać odpowiednich wniosków przy odchyleniu.

Jak wiadomo, istnieją obszary, w kręgosłupie, odpowiedzialni za wszystkich narządów wewnętrznych, a powierzchnia skóry umieszcza swoją strefę. Następujący zakres niepełnosprawne, zdiagnozować usterkę w organizmie i zapamiętać go. Pochopnych wniosków nie są zalecane. To wymaga dużo doświadczenia, doskonałej znajomości anatomii i medycyny.

Jak określić korzyści i szkód z przepisami?

Należy postawić przed szklanki z wodą, lub paczki papierosów. Konieczne jest podjęcie bioramki i skupić się na temacie. Po 1 lub 2 minut, wygląda na urządzeniu. Będą patrzeć bezpośrednio lub rozproszyć się na boki. Podjąć inne produkty lub leki i sprawdzić ich przychylność. W ten sposób możliwe jest ustalenie posiłek lub narkotyków, jak również dawki i dawki. Wyniki powinny być analizowane.

rada

Każdy operator może wykorzystać jedną ramkę i więcej, ale nie ma ich wiele. Młodzi profesjonaliści zalecamy stosowanie nie więcej niż dwa.

wniosek

Pręty radiestezja „Wand Faraon” należy użyć zamyślony, poważny myślących ludzi. Proces nie toleruje pochopnych działań i szokujące.

Istnieje wiele technik podczas pracy z ramką. Najważniejsze tutaj – bogata wyobraźnia. Szukać sposobów i działań. Doświadczenie daje tylko praktyki i wytrwałości. Ustal biopola drzewo o sposobie ustalania stref gepatogennyh. Poproś kogoś, aby ukryć obiekt i wyszukać.