414 Shares 6833 views

Ozdoby do ogrodu z własnymi rękami

Wkrótce nadejdzie długo oczekiwana wiosna, a to będzie możliwe powoli przejść do kraju. I do ulubionego rogu było jeszcze bardziej atrakcyjne, że nadszedł czas, aby zadbać o jego dekoracji.


Ozdoby do ogrodu, jednak lubią wakacje wnętrze, mogą być dwojakiego rodzaju. Najprostszym sposobem na zakup gotowych produktów w sklepie. Zakup zajmuje bardzo mało czasu, ale przede wszystkim trzeba wydawać pieniądze. A po drugie, kupiliśmy rzeczy nie ma duszy. Dekorowanie działce z własnych wyprodukowanych figurek lub ozdób, dekoracji wnętrza własnymi rękami da część domu i animować, uczynić go wyjątkowym.

W tym celu będzie pasować żadnych odpadów, złomu, kabli, rur i innych niepotrzebnych rzeczy cięcia.

Ozdoby do ogrodu mogą być wykonane z pustych plastikowych lub szklanych butelek. Stanowią one doskonałe utwory, płoty, altany, latarnie grządek. Należy pokazać trochę wyobraźni, aw ogrodzie można żyć żyrafę, którego korpus wykonany jest z niepotrzebnych logów (lub płyty) i głowicę – od plastikowych puszek pięć-litrowych. Koloru butelki pół litrowych wytwarzane stokrotki z „poltorashek” – gry zające, świnie, kaczki.

Ozdoby do ogrodu może być zbudowany ze starych opon samochodowych. Wystarczy kilka kawałków z nożem i prawo toczenia starych opon, można stworzyć piękny łabędź, i łącząc kilka płaszczki razem – straszny olbrzym, lub śmieszne dziwne bestie.

Wygląda świetnie ułożone łóżka, wykonane ze ściętych gałęzi. Czy takie ozdoby do ogrodu łatwe. Wyodrębniony w ramach części złoża butelek hedgingowych lub ściętych gałęzi. W połowie poziomie parteru podnosi się do żądanej wysokości, jest również ogrodzony. Więc może być powtarzane wielokrotnie. Ważne jest, że każdy kolejny poziom był mniejszy obszar niż poprzedni, aby uzyskać pozycję stożka na ziemi. Każda kondygnacja porośnięty różnymi roślinami.

Jeśli brudząc z grzebiąc gałęzie do ziemi nie chcą dekoracji ogrodu mogą być wykonane ze starego roweru. Lean go na drzewie. Na kierownicy i bagażnika, ustaw pola z kwiatami na uchwycie wiszą worki wypełnione Zamli. Oni dogadać drobnych roślin ozdobnych. Koło można sadzić winorośl, a siedziba zasadzić karzeł wszystkie z tych samych butelek. Ozdoba ogrodu jest gotowy.

ogród wystrój jest zawsze różny od mieszkania w mieście. Półki mogą być wykonane tutaj ciętego pni lub oddziałów, ścianki działowe pomiędzy pomieszczeniami splot zeszłorocznych winorośli. Udekoruj półki puste butelki z kolorowego piasku, kamieni lub fasoli, lalki pęcherzyków, butelki, stare ubrania. Z tych samych ubraniach, wyciąć klapy, mogą być pokryte lub utworzyć cały obraz.

Co ciekawe będzie wyglądać klosz, ażurowe rzeźbione z plastikowej butelki, miski działania wiklinowym koszu.

Przy domku jest zawsze dużo kolorów. Dla kwiatów jest łatwe do wykonania garnków. Musimy wziąć grubą ściąć gałąź, wybierz ją z drewna, a następnie potraktowano lakierem, który nie przecieka woda.

dekoracje ogrodowe i ogród – wspaniały, twórczy i ekscytujące. Pomaga pokazać własną indywidualność, aby uspokoić, przynosi elegancja element we wnętrzu lub na działce. Bądź kreatywny, a twój ogród zamieni się w prawdziwy kawałek raju.