345 Shares 8795 views

Co kameralny smar lepsze opinie, cena

Kameralny smar znany miłość od tysięcy lat, okazuje się, kochankowie korzystali z nich od starożytnego Egiptu. Natomiast syntetyczne środki smarne są dokonywane na podstawie olejów zwierzęcych i roślinnych, perfumowane estry kwiatowe. Jest mało prawdopodobne, że w tych dniach partnerów seksualnych zastanawiać co lubrykant lepiej, mimo wszystko, wybór nie było nic innego.


Złożoność wyboru

Wraz z rozwojem seksualnym seksuologów i ginekologów kultury rozpoczęła oferowanie miłośnikom doskonały i bezpieczny sposób. Tak więc, w Związku Radzieckim w tym charakterze był używany uniwersalna dla wszystkich przypadków wazeliny, on zastąpiony specjalnym smarem silikonowym. Sexshops nasz czas oferuje miłośnikom ogromny wybór intymnych żeli i kremów, uderzająco różne wartości i ich przeznaczenia. Niedoświadczony w tej sprawie miłośników trudno zdecydować, jaki rodzaj lubrykant jest najlepszy w ich przypadku. Główne rodzaje smarów i ich zalet i celów określonych w niniejszym artykule.

Różnica № 1. Sposób użycia

Wszelkie smar przeznaczony dla większej przyjemności podczas intymności. W zależności od zamierzonego użytkowania środek smarujący wybrany intymnej. Rodzaje środków smarujących według metody stosowania są:

 • dopochwowo;
 • jamy ustnej;
 • anal.

smarowanie pochwy

Zapotrzebowanie u kobiet częściej. Powody są różne: czas trwania stosunku płciowego, naruszenie wydzielania z przyczyn fizjologicznych (klimakterium), brak miesiączki, płeć bez gry wstępnej masturbacji.

smarowanie ustny

Również bardzo istotne podczas długotrwałego seksu oralnego – zapewniają dodatkowy komfort dla obu partnerów. Ponadto, wytworzone przez różne zapachy i smaki: truskawka, czekolada, wanilia. Istnieje nawet smar ustny z zapach bekonu, mówią, że szczególnie podobało się w Stanach Zjednoczonych.

anal smar

Jest bardzo śliskie smary posiadające, oprócz jego bezpośredniego celu szereg dodatkowych zalet: rozluźnienie mięśni zwieraczy, partnerzy śluzowych dezynfekcji i nawilżają skórę wokół odbytu.

Różnica № 2. Dodatkowe zalety

Nowoczesne środki smarne są w stanie nie tylko zapewnić komfortowe poślizg podczas tarcia, ale także szczególne uczucie miłości, mają pewne cechy. Zrozumieć, co lubrykant lepiej pomaga zrozumienie, jakie funkcje mają jedną lub drugą opcję. Znany z tych rodzajów smarów:

 • plemnikobójcze smarującą;
 • smar z narkozy;
 • Smakowe smarującą;
 • stymulowanie smaru;
 • smarowanie z różnymi efektami.

plemnikobójcze smar

Smar intymny dla kobiet służy jako dodatkowe zabezpieczenie przed niechcianą ciążą. Zakłada się, że substancje należące do tych żeli powinny blokować aktywność plemników, zapobiegając przedostawaniu macicy. W rzeczywistości, zdolność takich plemnikobójcze smarów nie jest w 100% ochrony przed niepożądanym ciąży i jest zwykle używany jako dodatkowe zabezpieczenie dla prezerwatywy.

Smar z narkozy

Trwała popularność. Przedłużyć czas trwania stosunku płciowego, pchanie proces ejakulacji u mężczyzn. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do par uprawiających seks po długim czasie lub po raz pierwszy wzrosła bliżej. Pomaga również mężczyzn, którzy mają skłonność do szybkiego orgazmu. efekt smarowania uzyskuje się przez zmniejszenie wrażliwości receptorów prącia.

Smary aromatyzowane

Wybrane pary, które chcą ozdobić chwilę intymności.

ekscytujące smar

Spowodować wielką chęć do przekazywania pasja seksualnych gier. Pracować ze względu na fakt, że zawierają one w swoim składzie specjalne substancje, które wzmacniają naczynia włosowate genitalia, powodując przepływ krwi i pogarsza czułość.

Smary z różnymi efektami

Intymny żel sprawia, że smar nuty różnorodności w seksualne gry. Może mieć wpływ ocieplenia lub efektu szronu i może powodować mrowienie.

Różnica № 3. Skład

Wszystkie dostępne smary są dostępne albo w oleju lub w wodzie albo na bazie silikonu. Znaczące różnice i cechy każdy ma intymną smaru. Środków smarnych kompozycji są podzielone na grupy, w których:

 • Na bazie oleju. Mają szereg istotnych wad: takie smarowanie są ściśle ograniczony czas trwania i zostawić śladów na ubraniu. Korzyści są również obecne. Smary te mieć gęstą konsystencję, tak doskonałe intymnej masażu. Ponadto środki poślizgowe na bazie oleju są zazwyczaj tańsze.
 • Na bazie wody. Takie żele są najbardziej pożądane ze względu na zdolność do tworzenia wielką slajd. smar na bazie wody, nie pozostawia śladów na ubraniach i bieliźnie, są dość tanie. Wśród wad można powiedzieć, że ich stosowanie musi być aktualizowany w czasie stosunku płciowego, takie jak żele mają właściwość suchej.
 • Na bazie silikonu. Intymnej żel smar tego rodzaju stanowi eleganckie przesuwne bez aktualizacji nawet podczas długotrwałego i zróżnicowanym płeć. Ma kilka wad: wysokie koszty i złożoność w stosunku usuwając korpus (wymaga użycia mydła). Dodatkowo, silikonowe pozostawia ślady w niektórych typach tkanek.

Różnica № 4. koszt

Koszt lubrykant wpływa na objętość rury, konsystencji, chłonność, kompozycji żelowej, technologii produkcji i hiper nazwą producenta.

Tak więc, stosowanie środków plemnikobójczych i aromatów prowadzi do tego, że im wyższa wartość aromatyzowany intymnej smarujący. Cena takich smarów do 50 ml – 200-1500 rubli i wyższego kosztu jest typowe dla smaru doustnego o dobrym smaku.

smar silikonowy sprzedawane w sklepach płciowych przy cenie 300 rubli samych 50 ml. Smar z efektem chłodzenia ma wartość średnią wynoszącą 250 rubli i żeli sprzedane znieczuleniu przy cenie 200 rubli. 50 ml Anal smarowania działanie przeciwbólowe w kosztów mi 800-1500 rb.

Kryteria doboru środka smarnego

Wiedząc, jakie są główne rodzaje smarów są sprzedawane w sklepach płciowych, jest o wiele łatwiejsze do zrozumienia jaką lubrykant jest lepsza.

Przy wyborze środka smarnego, ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów:

 1. Jeśli planujesz używać sex zabawki lateksową odpowiedni smar silikonowy lub wyłącznie na bazie wody. Składnik oleju smarowanie może zagrozić integralności obu zabawek erotycznych i prezerwatyw.
 2. Przy wyborze warto badać jego skład. Ludzie, którzy mają skłonność do alergii, trudno jest reagować na niektórych barwników, parabenów i konserwantów. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku intymnych smarów, ponieważ stykają się z powierzchnią błony śluzowej. Alergie powinny unikać żeli w jasnych barwach, zapachy i smaki.
 3. Zastosowanie środków smarnych są przeciwwskazane w obecności chorób zakaźnych pochodzenia bakteryjnego lub w układzie moczowo-płciowym.
 4. Seksuologów zaleca, aby dostać wiele tubki smaru, aby wybrać odpowiednią. Sklepy sex sprzedają więc wersję testową z minimalnej objętości żelu i przy niskich kosztach.

Recenzje żeli intymnych

Jeśli partnerzy są smarowane, korzystne dla obu, oznacza to, że opinie są zawsze pozytywne. Kobiety kochają, które nie odczuwają dyskomfort z powodu tarcia w przypadku braku dostatecznej wilgoci. Jest to szczególnie istotne dla kobiet w okresie poporodowym i menopauzy. Ponadto, stymulując smar może zwiększyć libido u niektórych „Snow” dam.

Mężczyźni uczcić szczególną przyjemność przy użyciu smaru. Ponadto, smar może stać się asystentem dla ludzi, którzy wytrysku zbyt szybko, ze względu na pewne okoliczności.

Rave o smarów amatorskie seks analny, seks analny, bo bez dobrego smaru jest po prostu niemożliwe. Dobre środki nie tylko nawilża błony śluzowe, ale również jest w stanie złagodzić napięcie zwieracza, zapewniając tym samym komfortowe proces dla obu partnerów.

Chciałbym również powiedzieć, że przed udaniem się do sklepu, zaleca się, aby rozmawiać na temat seksu forach ulubionego smaru. Czasami sklepy dostaje intymnej smar, przeglądy, które w większości przypadków negatywne. odcinki specjalne mają wątki na forum Seks które omawiają złe wiadomości z branży seksualnej.

Konkludując

Dobór smaru – to jest bardzo odpowiedzialny, ponieważ z jego jakość zależy od partnerów życia seksualnego. Terapeuci uważają, że podstawą stosunków par jest pasja w stosunku do siebie, a podstawą stosunków rodzinnych jest intymność. To intymności w relacjach utrzymać miłość i zaufanie.

Ale w określonych stadiach rozwoju intymności, zajęło życia dzieci i pracy. Grease – to najprostszy sposób, aby zróżnicować stosunki seksualne w takich przypadkach. Drugie miejsce seksuologów umieścić zabawki erotyczne i odgrywanie ról.