350 Shares 2414 views

Przegląd strzelba pneumatyczna i dane techniczne

Wiatrówki zwykle związane z pistoletów i karabinów. Niewiele osób wie, ale istnieje również strzelby gazowe. Dzisiaj omówimy ten rodzaj broni, a mianowicie Walther SG9000 modelu znanej firmy zbrojeń Umarex. Jest to w pewnym stopniu unikatowego produktu, ponieważ jest niemal jedynym w swoim rodzaju.


Przegląd

Wygląd, działa gazowe są zwykle kopii (z możliwych) modelu postrzałowej. Pneumatyczna strzelba Umarex SG9000 nie kopiować żadnych konkretnych karabinów bojowych, ale wszystkie charakterystyczne cechy tej klasy zawiera. Należące do broni gazu wyjścia światła (około 1 kg) modelu nadwozia i powłoki z tworzywa sztucznego.

Shotgun pneumatyczne, ale jako źródło energii w niej nie jest zwykle wystają puszki 12-gramowe powietrza i bardziej pojemny – butelki 88 gram. Jednym z takich opłat jest wystarczająca do przeprowadzenia od 800 do 1000 zdjęć. Strzelać możliwe w pojedynczym lub potrójnym-mode. W pierwszym przypadku prędkość ładowania w odległości 150 m / s, a w drugim – dwa razy mniej.

dokładność

Na pistolet nie jest nieruchome elementy obserwacji, ale nie jest to deska „Tkacz”, pozwala właścicielowi na ręczne ustawienie oczu dowolnego typu. Kolejne trzy takie taśmy są zamontowane na wymiennym balon pokrywy separacji. Przechowywać do 40 kul, model jest przedstawiony w specjalnej komorze, która znajduje się po prawej stronie.

Dla fiskalnej broń gazowa strzelby pneumatycznej Umarex SG9000 ma przyzwoitą pojemność. Na przykład, większość pistoletów gazu cena ta kula prędkość na wyjściu z lufy do 120 m / s. Strzelba mogą być skutecznie stosowane w odległości do 15 metrów. Jeżeli odejście od docelowej 20-25 m, dokładność „ognia” będzie pion. Z tej odległości można strzelać tylko na cele wymiarowych wiader typu. Ale z 10 metrów w odpowiedniej umiejętności mogą być celem jest strzelać na matchboxes. Z tej odległości shotgun pocisk przebija na wylot cyny z cyną i łamie szklanej butelki.

urządzenie

Obudowa produkt składa się z dwóch części i jest wykonana z tworzywa sztucznego. Gdy ten pasek „Tkacz” i trzon są wykonane z metalu i tworzywa wagowego w uchwycie jest. Dla wygody, uchwyt posiada wycięcie na obu stronach. To samo nacięcie jest na przedramieniu, który, w przeciwieństwie do prawdziwych strzelby, nieruchomej. Całkowita długość karabinu wynosi 570 mm, a lufa – 280 mm. Broń strzela udostępnione standardowe metalowe kule o średnicy 4,5 mm. Jego pojemność wynosi około 3 J. Ze względu na niewielki zakres modelu jest niepraktyczne umieścić drogiego celownik optyczny, to wystarczy po prostu do 4 z wielości.

Po prawej stronie ciała jest kontrolerem bezpiecznik. Jest to przełącznik trójpozycyjny. Pozycja maksymalna po lewej – bezpiecznik, średnie – Pojedyncze zdjęcia, z prawej – kolej. Na tej samej stronie znajduje się sklep. Ładowanie odbywa się bezpośrednio, bez wyjmowania pojemnika. Aby to zrobić, należy pociągnąć odpowiedni dźwignię i umieścić go do zatrzymania.

Dział butla gazowa znajduje się pod lufą, wokół przedramienia. Po zdjęciu pokrywy, można go udostępnić. Balon jest włożona do otworu i wkręcane w otwory gwintowane. Na okładce są trzy deski „Tkacz”.

Zasada działania

Strzał występuje ze względu na źródło energii, które jest cylindrem sprężonego powietrza. Przed montażem w karabin jest absolutnie szczelne. I po umieszczeniu na obszarze roboczym i skręcania balon jest przebita. Z przecieków powietrza w środowisku zamyka zawór. Przez kliknięcie na zaworze hak uwalniania ciśnienia otwiera się i powietrze wypływa z bębna, a tym samym popychanie kulę.

Tak więc, to urządzenie nazywa strzelbę tylko w wyglądzie, jak i zdolność do strzelania trzy kule w tym samym czasie.

demontaż

Shotgun pneumatyczny zorientowany w kilku etapach:

 1. Najpierw usuwa się gazowe pokrywa jest usunięta, a balon (w przypadku, oczywiście, zostało zainstalowane).
 2. Po prawej stronie ciała, aby zakręcić śruby.
 3. Z korek zabezpieczający wyłącznik jest usuwany.
 4. Odkręca śrubę ukryty pod klapką.
 5. Obudowa jest odłączony na dwie połówki.

przeznaczenie

Oczywiście, model jest przeznaczony do szkolenia i strzelania rekreacyjnego z małych odległości. Podobnie jak inne wiatrówki, shotgun nie nadaje się do samoobrony z powodu braku mocy. Spowodować poważne szkody w taki karabin nie jest to możliwe, z wyjątkiem, że jeśli nie dostanie się do oczu.

Strzelba pneumatyczna Umarex SG9000: Opinie

W oparciu o informacje zwrotne od właścicieli przeznaczyć podstawowe wady i zalety tego modelu. Strzelba pneumatyczna Umarex SG9000, przegląd którą teraz trzymać, ma zalety:

 1. Niska cena (względnie, oczywiście). Model kosztuje około 100 $.
 2. Wysoka prędkość pocisku.
 3. Duża objętość pojemnika. Nie należy myśleć, że wkrótce zabraknie gazu. W razie potrzeby można umieścić adapter do dwóch tradycyjnych naboju 12-gramowej.
 4. Możliwość wypalania jedno- i trzy- opłaty.
 5. Pręty „Tkacz”, pozwalając, aby wyposażyć produkt z wyposażeniem dodatkowym (wzroku, latarkę, uchwyt drugi, itd.).

Bez wad, też, niestety, nie dzieje:

 1. sklep mała objętość. Szczególnie dotkliwy problem ten może być odczuwane przez wypalanie opłat trzyosobowe. butla gazowa, która wystarcza na co najmniej 800 ujęć i przechowywać tylko 40 kul nie jest dobry tandem.
 2. Nie bardzo dobrej jakości tworzywa sztucznego. Wewnętrzne części są wykonane z metalu i jakość budowy, na drodze, jest bardzo solidny. Ale dobre ciało też nie byłoby zbędne. Tym bardziej, że tani plastik z odległości kilku metrów produkuje pneumatyka broni.
 3. Nieobecność przyrządów obserwacyjnych. Aby umieścić na shotgun wzroku Umarex powietrza, to musi najpierw kupić.
 4. Mocno spust.

Ze względu na niską masę, to może być przypisane zarówno do plusów i minusów. Z jednej strony, lekką są łatwiejsze w transporcie i obsłudze (strzelanie z jednej strony jest bardzo realne). Z drugiej – wagowo od razu jasne, że w rękach egzemplarz. W ogóle, drugi argument jest dość kontrowersyjna. Sędzia dla siebie, kiedy ostatni raz widział mężczyznę z prawdziwej walki strzelby?

Domowej roboty strzelby pneumatyczne

Zrobić coś podobnego do pistoletu powietrza może być w domu. Teraz pokrótce przeanalizować jak zrobić strzelbę pneumatyczną. , Trzeba się przygotować, aby najprostszą broń:

 1. Odbiornik – statek dla akumulacji gazu.
 2. Dwie rury. Jeden ma długość około 15-20 cm, a drugi – 60-80 cm.
 3. Uchwyt do strzelby.
 4. Dotknij.
 5. Sight.
 6. Tablica do 15 cm.

Proces produkcyjny jest dość prosta. Najpierw trzeba spawać do odbiornika krótką rurę pod kątem około 30 stopni. Połączenie musi być nieprzepuszczalny. Słuchawka odgrywa rolę lufy, a odbiornik znajduje się na terenie magazynu. Następnie dolny uchwyt spawane, a w górnej – „Weaver” z metalowej płyty, która symuluje pasek W tej pracy spawania jest zakończona. Obok płyty montowane wzrok i jest przykręcony do lufy dotknij wody, która będzie służyć jako wyzwalacz. Poprzednio w krótkim przewodzie jest konieczne, aby gwint zewnętrzny, i w długim – środka. Lub odwrotnie, to nie ma znaczenia. Odpowiednio średnica powinna odpowiadać kranu.

Gdy penis jest w miejscu, konieczne jest, aby otworzyć powietrze jest pompowane do urządzenia za pomocą pompy lub sprężarki i blisko. Teraz lufa jest wkręcony, które są wkładane do muszli. Strzelać, trzeba celować i otworzyć kurek palca. To wszystko. Pędów może być pojedynczy strzał lub kul. W razie potrzeby, karabin można poprawić w zależności od wyobraźni i potrzeb.

wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, produkt ten powoduje sprzeczne emocje. Wygląda ciekawe i dość silne pędy, ale nazwać to strzelba tą różnicą, że można na podstawie wyglądu. Poważną wadą dla wielu użytkowników będzie niewielka pojemność magazynu. Chociaż istnieje pistolety, którą czasami mniej. Na przykład, pneumatyczny wersja sklepu PM posiada co najmniej 20 kul, a następnie włóż je do wąskiego rowka jest to konieczne, fabrycznie sprężyna. Tutaj po prostu trzeba wypełnić w organizmie broni kul – i wszystko. Ogólnie rzecz biorąc, podejście shotgun fani form takiej broni.