521 Shares 994 views

W serii „Odcisk miłości”, aktorzy w filmie iw życiu

W serii „Odcisk miłości” – jeden z projektów kina rosyjskiego w 2013 roku. Fabuła jest prosta i czytelna dla widza. Z pewnością prawie każda wieś jest Ulyana Arkhipova, który zakochuje się w człowieka, jej syn winny śmierci matki.


Fabuła serialu

Cierpi, myśląc o tym, co jest złe. Ona powinna nienawidzić dyrektor fabryki i jego rodziny. Ale potem przychodzi świadomość, że miłość przezwycięży wszystko. Poddanie uczucia Juliana zostaje uderzony w plecy.

Zaszła w ciążę przez kogoś bliskiego, dowiaduje się o jego śmierci. Przyszła teściowa celowo nie mówi jej, że młody człowiek żyje. Igor siebie jako przybywszy, oskarżając Uljanow chciwość. Młodzi ludzie zerwać na dobre, jak się wydaje.

Są one ustanowienie życie oddzielone od siebie. Ale los chciał, że para spotyka. Przyniosła kochającego serca. Zdając sobie sprawę, że są one jeden podmiot, młodzi ludzie nie decydują się opuścić więcej.

obsada

Ucieleśnieniem idei autorów serii „nadrukiem Love” aktorów, których skład podoba fanów melodramatów krajowych :

  • Włodzimierz Zajcew ;
  • Valentine Losovskaya;
  • Maxim Krechetov;
  • Swietłana Nikiforova i wiele innych. i in.

Wszystkie te aktorzy doskonale poradził sobie z zadaniem i dał widzom kolejnych godzinach radości, prowadzonych na widok seryjnej.

Ale nie grali główną rolę w serialu „odcisk miłości.” Aktorzy, którzy są powierzone Vadim Arapov udziałem nie mniej sławny. Rola Uliana dano Evgenia Osipova i Ivan Zhidkov Igor grał.

Eugene – prowincjonalny z ambicji

Evgeny Osipov początek wejście do Olympus gwiazdy będąc jeszcze studentem. Jej ciężka praca i dane aktora dostarczyła pierwszą główną rolę natychmiast po ukończeniu studiów. Stało się to w 2007 roku.

Eugene znakomicie poradził sobie z zadaniem. Rola ambicji wojewódzkich nadano jej łatwo. Wszystkie cechy aktorki bohaterka skopiowane z ludźmi, których życie odbywa się poza miastem.

Utworzony obraz mocno zakorzenione dla aktorki. I sama natura pomógł jej w tym. Eugene z pleciony warkocz w sukienkę – prawdziwa rosyjska piękność.

W 2012 roku młody artysta odbędzie casting do udziału w projekcie „odcisk miłości.” Aktorzy wybrano go, jak zawsze, z największą starannością. Po tym wszystkim, dobrze dobrana obsada – połowa sukcesu filmu.

Bohaterka Eugenia – prowincjonalny. Jednocześnie ma niezwykły charakter i wie dokładnie, czego chce od życia. Ambicje są wspierane przez dar rysunku i fotografii.

Ivan Zhidkov – księciem na białym koniu

Tylko książę mógł przyjść w parze urody. Oni stał się znany Ivan Zhidkov. Był prowincjonalny człowiek, bez więzów i wpływowych krewnych, kiedy przyszedł, aby wejść do Instytutu Teatralnego. Ivan był przekonany, że talent zawsze złamie.

Jego wysiłki zostały docenione, a on stał się studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Jako student, Ivan pracował w teatrze. Oleg Tabakov obdarzył go i zabrał mu do pracy po ukończeniu studiów.

Ale połączenie kina i teatru jest dość trudne. Uznane przez aktora, wybrał filmy. W momencie zwolnienia z teatru za Jidkova to nie jedna praca w kinie.

Pierwsza rola została odebrana przez niego jeszcze w czasach studenckich, jeden z głównym. Opis aktor pozwala odtwarzać bogaty przystojny, który nie znajduje się na liście „złotej młodzieży”.

Okazuje się zatem do widza Igor Baev. Wysoka pozycja ojca we wsi i duży dochód nie robi zaznaykoy facetem. Jest aktywnie komunikuje się z dawnym kolegą, którego rodzice należą do tak zwanego dna społecznego.

Uwielbiam Ulyana nosi przez lata. On znajdzie siłę, by powiedzieć jej to w ciągu 5 lat. Ona wyjeżdża do jej rodziny.

Piękny film „Metryka miłości”, aktorzy są dopasowane, jak to możliwe, prosimy widzów od 12 lat. Opowieść o młodej pary może stać się przykładem dla młodych ludzi. Nie rozpaczaj, i zawsze trzeba mówić prawdę, a na oku. Rzeczywiście, czasami prowadzi do insynuacji smutnymi konsekwencjami.