362 Shares 5266 views

Tabela kompatybilności produktów – za i przeciw

Oddzielna jedzenie jest dokładnie taka teoria, która niedawno przyciąga ogromną ilość kontrowersji i dyskusji w kręgach dietetyków i wśród fanów zdrowego stylu życia. Tabela kompatybilności produktów do osobnego zasilania przez długi czas stał się praktycznie podręcznik dla niektórych ludzi, którzy chcą schudnąć i poprawić swoje zdrowie. Pomocne lub szkodliwe oddzielenie władzy? Jednoznaczne odpowiedź na to pytanie tak daleko.


Ci, którzy popierają teorię osobnym zasilaczem, uważa się, że jednoczesne stosowanie niekompatybilne ze sobą produkty znacznie komplikuje proces trawienia. Źle strawiony pokarm powoduje nagromadzenie toksyn w organizmie i tłuszczu. Wynika to z faktu, że dla pełnego rozkładu białek potrzebne środowiska kwasowego dla rozszczepiania w węglowodany ciała – alkaliczny. Tabela kompatybilności produktów pomaga określić, które produkty są najlepsze do wykorzystania w celu uniknięcia ewentualnych problemów z trawieniem.

Jeśli jeść pokarmy zawierające dużo węglowodanów i białek, w tym przypadku, nie cały materiał jest metabolizowany równie dobrze. W efekcie żywność wchodzi do dolnej części przewodu pokarmowego nieprawidłowo obróbce, co w efekcie może prowadzić do chorób trzustki, które w tym przypadku mają wystarczająco duży ciężar. Strawionego pokarmu stopniowo gromadzą się w okrężnicy może prowokować występowanie zaparć i wiele innych problemów. Według zwolenników odrębnej żywności, tabela kompatybilności jedzenie pomaga uniknąć tych problemów w jego prawidłowej eksploatacji.

Jeśli zastosujemy się do zasad osobnego zasilania, wszystkie produkty można podzielić na grupy. Członkowie tej samej grupy produktów są w pełni kompatybilne. A jeśli chodzi o połączeniu ze sobą lub że produkty pomaga określić tabelę kompatybilności produktów.

W dużej mierze ze względu na fakt, że produkty są w pełni zgodne ze sobą, szybko się wchłania mało, procesy rozkładu i fermentacji nie występuje w ludzkim organizmie, co znacznie zmniejsza ryzyko zatrucia. Ogólny stan zdrowia przy użyciu odrębnego systemu posuwu ulega poprawie, waga znacznie skuteczniej zmniejsza. Przydatne taki system oraz chorób żołądkowo-jelitowych. Produkt Wykres kompatybilności w odrębnej władzy jest rodzajem przewodnika do działania i pomaga łatwo wybrać optymalną opcję menu bez narażania zdrowia.

Pomimo faktu, że zwolennicy oddzielnej żywności prowadzić wiele argumentów na swoją korzyść, metoda ta wciąż ma kilka istotnych wad. Zgodność z takiego systemu wymaga siły woli. Wiele osób nie są wystarczająco proste, aby przyzwyczaić się do tego rodzaju diety, i chociaż organizm otrzymuje wszystkie niezbędne materiały, wiele jeszcze powiedzieć, że uczucie głodu za pomocą tej mocy, aby zaspokoić dość problematyczne. Nawet ci, dla których tabela kompatybilności produkt stał pulpit, mówią, że podczas korzystania z tej metody, przyjemność z jedzenia jest trudne do uzyskania.

Nie wszyscy lekarze zgadzają się, że oddzielne jedzenie może być korzystne dla zdrowia. Według niektórych ekspertów, zastosowanie tej techniki jest sztucznym zakłócenie normalnego procesu trawienia. Od najdawniejszych czasów ludzie jedli głównie mieszaną dietę, ludzki układ trawienny jest debugowany idealny do trawienia takiej żywności. Jeśli przez długi czas, aby zastosować w praktyce dzieli żywności, narządy trawienne po prostu „jak zapomnieć” do czynienia z tradycyjnym jedzeniem. W rezultacie, zwolennikiem takiej techniki całe życie będzie musiał poddać się przysmaków i potraw świątecznych. Tabela kompatybilności produktów, oczywiście, innowacja jest wystarczająco interesująca, ale przed jej stosowania w praktyce, to najlepiej skonsultować się z lekarzem.