790 Shares 7205 views

Erwin – Restauracja (Moskwa). Ryby Restauracja Erwin

Erwin – Restauracja (Moskwa), posiada unikalną gamę dań rybnych. Ten zakład został zaprojektowany przez Aleksandra Rappoport, którzy w swojej działalności zawodowej często działa jako niszczyciel stereotypów. Na przykład, wcześniej była opinia, że jakość dań rybnych w restauracji w stolicy nie jest wśród Moskali, a jeśli tak, to po wygórowanych cenach. Istnieje również pogląd, że w celu skorzystania naprawdę pysznego białego łososia lub jesiotra, trzeba iść do miasta, położone nad Wołgą i Ob. Jednakże, pomimo tych wszystkich stereotypów Rappoport otworzył Erwin – restauracja, w której ryba jest obecny menu, złapany na terytorium Rosji, w bardzo przystępnych cenach.


wnętrze

Erwin – restauracja znajduje się w jednej z najbardziej ruchliwych dzielnic Moskwy. instytucja Adres: Kutuzovsky perspektywa, 2/1, strona 1. Erwin – restauracja jest ogromny .. Być może nawet zbyt wiele. Instytucja dwustu trzydziestu mandatów, a więc w dni powszednie, wygląda trochę pusto.

Restauracja dwie hale. Na parterze kominek. Na drugim – panoramiczne okna, imponującymi piwniczki, długi bar. Wnętrze jest zdominowany przez naturalnego drewna, istnieją dodatki tematyczne, ale w małych ilościach. Latem otwarty taras z widokiem na Biały Dom. Ale co użytkownicy mówią o menu i win na liście restauracji Erwin?

opinie

instytucja usługa jest na wysokim poziomie. Tak mówią zakładów goście Erwin. W restauracji, która obecnie posiada najszerszą gamę dań rybnych w Moskwie i oferuje gościom szeroki wybór win. Polecam tej czy innej odmiany mogą sommeliera. Z owocami morza łączy białe wino, ale nie wszystkie. Według opinii Erwin – restauracja, która zatrudnia prawdziwych profesjonalistów. Z wiedzą dają rady w menu i marki wino, które jest w stanie poprawić jakość danej potrawy. Jeśli chodzi o pracę kucharzy, zdaniem zwiedzających, ale również na przyzwoitym poziomie.

Według opinii, Erwin warto odwiedzić, jeśli tylko ze względu na wybór owoców morza, że nie ma sobie równych w Moskwie, a dania z ryb, miejscowi kucharze naprawdę wiedzą, jak gotować. Co więcej, ceny w tej restauracji, jak zostało powiedziane, całkiem do przyjęcia. Wziąć pod uwagę koszty posiłków, które są zalecane, aby spróbować tych, którzy tylko planuje odwiedzić restaurację Erwin (Kutuzovsky Prospekt).

menu

Co to jest stek? To danie, które jest zamrożone mięso, pokroić w cienkie plasterki. Może to być ryby. Menu restauracji Erwin stek reprezentowany jest przez kilka gatunków: białego łosoś, sieja z Sterlet nerka. Koszt tutaj posiłki są bardzo rozsądne – od 400 do 600 rubli. Miłośnicy morza można cieszyć się w tym miejscu i peruwiańskiego pudding – ceviche z okonia morskiego z kukurydzą. Koszt tego przysmaku jest 640 rubli.

Kawior i Oyster Bar

Menu restauracji rybnej jest podzielony na kilka sekcji. Ale nie przekąski, sałatki i dania gorące, a na bardziej szczegółowe kategorie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na „pasku kawior”. Tutaj najdroższe przekąska jest, oczywiście, kawior payusnaya jesiotra, którego koszt jest 3900 rubli 50 gramów. Menu „Erwin” i Oyster Bar, przedstawił kilka potraw z małżami.

Mięso kraba – przysmak, których cena w Rosji jest coraz wyższy rocznie. 100 g tego produktu w restauracji Erwin – 520 rubli. Fetuchchini krab będzie kosztować 1200 rubli. Jak ceny te są odpowiednie dla mieszkańców Moskwa, stolica sędzia Habitue restauracji rybnych. I wreszcie, warto powiedzieć, że instytucja, która została omówiona w tym artykule można zamówić nie tylko ryby. W menu, rolka kurczak jest obecny, jagnięcinę i kilka dań mięsnych.