99 Shares 6078 views

magia ciąża

Test porozumiewawczo mruga powitanie dwa paski szybsza zwykle bicie serca … Kobieta, która dowiedziała się o zaistnieniu ciąży objawia się jak kwiat pod słońce pieszczot. Ciąża – to szczególny stan umysłu i ciała. Niezwykłe, doskonały, idealny na swój sposób i oczywiście magią.


Każda kobieta w ciąży chciałby dać do magicznej różdżki i przewodnika dziewięć miesięcy do Mamomalyshovomu świata. Tak często jesteśmy zawsze spieszą i próbują zrobić milion rzeczy dziennie, zapomnieć o czym jest szczęście. Po prostu szczęście. Nie na wynikach tej pracy i sobie. I z tego powodu naszego zapomnienia ciąży, wielu członków płci pięknej zajmuje koszmar. I ledwo przeżył ten koszmar nigdy mieć pragnienie, aby go powtarzać.

Ciąża wydawała się być specjalnie sprawia spowolnić tok życia, w oczekiwaniu na dziecko tum opłacalne, niezdolność do szybkiego marszu lub biegu, ból pleców po dłuższym siedzi przed monitorem. Daje niewidzialne skrzydła, które sprawiają, że przyszła matka ruchy gładkie i pełne wdzięku. Ale nie każdy jest w stanie poczuć trzepotanie skrzydeł i jedwabista w tyle. Większość często narzekają i obiecuję sobie, że „więcej za nic i nigdy nie zajść w ciążę!” Jak zamienić czas oczekiwania dzieckiem w magii i czuć go każdą cząstką siebie i swoich przyszłych okruszki?

Wolność dla zmysłów

W czasie ciąży nie usłyszysz jeden horror. O tym, jak, na przykład, w ciąży nie jedzą mięsa, a urodziła jej dziecko … zamiast kapusty. Lub jako jedną przyszła mama nie słuchała z instrukcjami lekarzy i nie pić witaminy, z którego ona urodziła przezroczystych okruchów.

Jeśli okaże się, że trudno jest wstać rano i biegać do badania, pisać odrzucenie nich. Jeśli jesteś chory z mięsa, nie jeść. Nadal się przebywania dziecka nie będzie miał czasu, aby osiągnąć …

Słuchaj siebie i swoich uczuć! Mimo to dziecko żyje w tobie, nie w samochodzie, który spełnia wszystkie normy GOST. Tak, może być zwiększone stężenie cukru we krwi lub tętno uczenia się. Ale oddanie swojej diagnozy, lekarze są prowadzone wyłącznie przez teorię i trochę praktyki, która spadła na nich wyłącznie do podróży swojego życia. Nawet lekarze, sceptyczni i cyniczny, powie, że nie wszystkie choroby są objęte zakresem. Że cuda się zdarzają i często się zdarzyć. Twoja choroba nie może być choroba w ogóle. Cechą organizmie.

Nie piję syrop na kaszel bez kaszlu? Chodzić sobie bez szalika, jeść lody, nie boi się przeciągów. Jeśli organizm nie przeszkadza, a następnie, a nie patrzeć na to pęknięcia. Pamiętaj, kto szuka, zawsze znajdzie! Lub stworzyć sobie. Z pomocą pędzli i farb myśli i wątpliwości. Lub błędu medycznego.

Kid i jego pojawienie się w czasie nie Mamotsarstve pasuje do teorii medycznej. Dlatego IVF nie może zagwarantować absolutną sukces, a diagnoza „bezpłodności” raz rozbita szczęśliwy płacz i drżenie palców, wybrać ulubiony telefonu.

Dobrze, rano rozpoczyna się z uśmiechem i pięknej sukni

Smile tak często, jak to możliwe! Ubierz i ozdobić samemu! Wtedy nawet taki straszny byaka jak zatrucie krwi, a jeśli odwiedzić, na krótką chwilę. Tak, to jest bardzo trudne, czasami nawet uczesać podczas „toksikozonapasti”. Ale nie jesteś jedyną osobą na całym świecie! Telefon jest pełne imię dziewczyny, kochanie coś może być nie tak. Przynajmniej wyjść z szafy i ubrać pomoc wspiąć się do niego dokładnie może jeden człowiek.

Nie zostawiaj najlepszy strój na cały dzień, gdy się szczupły i piękny ponownie. Jesteś teraz niewiarygodnie piękne! Rzetelnie, uczciwie! Beauty – pojęcie niemierzalna. Ponieważ twój poprawiony kapłan nie może być brzydki, tylko ze względu na fakt, że stał się trochę szerzej. Jesień, zima, przebiśnieg, tęcza, drzewa, motyle. Możemy mówić o piękne lub brzydkie to wszystko? You – część tej listy. Czy w tobie coś czystego i boskie.

Zmień znajome sylwetki sukienki i modeli trochę więcej wolnego. Co nie jest napięty, nie koniecznie określane jako „worek”. Słynny japoński projektant mody Edzi Yamamoto w wywiadzie powiedział, że im bardziej kobiecy strój ukrywa kobiecość i piękno kobiet, tym bardziej luchatsya z jej serca.

Przeczytaj "Shopaholic and Baby" Sophie Kinsella. Ta książka inspiruje do zakupu i miłość własna.

Tworzenie, sen, zakochać

Wiele ciąży przyznać, że wraz z pojawieniem się w ich życiu brzuch mieli potrzebę stworzenia. Na przykład ktoś, kto nigdy nie podniósł druty i zaczął drutach niemowlęcym posagu. Zastanawiasz się, jak dobrze pętle rovnenko i gladenko sumowane. Ktoś otworzył malarz czy pisarz. Spróbuj sobie to co ciągnie duszę, a będziesz mieć pewność, aby odnieść sukces! Piękne, niezwykłe, i tak, że oczy nie oderwać!

Nie myśl, że ciąża wymaga ścisłego reżimu dnia, ograniczenia we wszystkim i pozostawia przestrzeń dla marzeń i fantazji. Nic podobnego! Jesteś swoim własnym ogrodnik i róży. Dlatego, aby zdecydować, kiedy spojrzeć na słońce, gdy zacznie padać deszcz lub gdy nadszedł czas, aby zapłodnić i żniwa.

Sen i marzenia! Zwiedzać i jeździć na przejażdżki. Piesze wędrówki i zakupy. Jeśli naprawdę chcesz ciasto, zjeść! Z uśmiechem, a nie myśli o tym, jak straszne węglowodany uchwycić swoje ciało.

Pobierz osobisty kalendarz ciąży, które planują swoje własne święta i dni specjalne. Żeglarstwo lub balonem z ukochanym. wieczór panieński z ciasto czekoladowe. Filmy i baletu. Wszystko, co dusza zapragnie entuzjastycznie! Wiele ciekawych pomysłów na szczęśliwe i jasne ciąży można znaleźć w książce „Olgi Mescherskoy jabłka i jabłoni. Lub zasiłek dla szczęśliwej ciąży, a towarzyszyć jej nastroje. "

Zakochać! Ponownie w ukochanej. Kot na ulicy, zapach wiosny, w fiołków, które są w oknie babci parapet na pierwszym piętrze. Spróbuj znaleźć wszystkie piękne i podziwiane na fakt, że wcześniej nie powodować żadnych emocji. Miłość, inspirowane, kobiety w ciąży … Co może być bardziej chwalebne?