497 Shares 5417 views

Zestawy Czekolada z logotypem „Shoko.ru”: niezrównaną smaku i niezwykłym opakowaniu

Co sprawia, że zestawy czekoladowe z „Shoko.ru” tak popularne? Niezrównana niezwykły smak i opakowanie z logo. Oryginalne słodycze będą szczególnie istotne dla firm, które troszczą się o utrzymanie swojej reputacji na odpowiednim poziomie. Z takiego dyskretny znak uwaga nie da żadnego partnera biznesowego. Dodatkowo uruchomiliśmy słodki umożliwiają zwiększenie lojalności stałych klientów. Opcje projektowania i zestawy formularzy dostępne są dla każdego smaku. Wybierz.


torebki

Można zamówić zestawy czekoladowe z logo w postaci worków. Wewnątrz – 10 lub 20 bary mleczne, ciemne lub gorzkiej czekolady. Opakowanie laminowanie może być matowy lub błyszczący. Na zlecenie 50-100 zestawów po 10 płytek 1 jednostkowych towarów o wartości 560 rubli, przy zakupie więcej niż 1 000 zestawów koszt zmniejszony do 140 rub. / Szt. Ponad 1000 worki z dwudziestu płytek kosztował 220 rubli / szt i 50-100 zestawów – .. 640 rubli / szt .. Idealny prezent partnerzy, które chcesz pokazać swój szacunek.

książki

Ten rodzaj opakowań jest dostępny w trzech wersjach. Ustawić gorzki lub mleko czekoladowe wyniesie 190-270 rubli jednostki (mniej całości partii koszt 1 000 jednostek, i bardziej kosztowne. – 50-100 szt.). Folii można wybrać kolor złota lub srebra. Opakowanie może być stosowany do wszelkich informacji o firmie i cel dokładnie nie zapomnę o tobie!

Coś, co jest zawsze prawdziwe

Klasyczne zestawy czekolady w czterech odmianach występują o status najbardziej pożądanych klientów. Skrzynka może być zarówno z oknami i stałej. Wydajność – 4, 12, 24, 80 lub 160 barów lub mlecznej czekolady o różnej masie. Przynajmniej można zamówić 50 zestawów. Najniższy koszt jednostkowy – w kolejności 1000 zestawów 4 czekolady (160 p zestawie.). Maksymalna – nabycie 50-100 zestawach z oknami po 32 płytek (730 rubli / szt ..).

przypadki

Takie zestawy mogą zawierać czekolady logo 4, 8, 12, 16, 24 pierścieni. Na sumę 170 (minimum rzędu 50-100 szt.) 290 RUB. / PC. (Przy zamówieniu 1000 szt.), Dostaniesz wysokiej jakości produkty, które posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Najlepsze surowce belgijski produkcji pozwala produkować wyroby o szczególnie przyjemnym smaku.

przezroczyste opakowanie

Firma „Shoko.ru” oferuje słodkie upominki są umieszczane w pudełkach po 6, 10 lub 20 płytek. Koszt 1 sztuki – 95 (jeśli zamówienie ponad 1000 szt.) Do 185 rubli (w przypadku zakupu od 50 do 100 szt.). Zgodnie z przezroczystych opakowań czekoladek umieszczonych w unikalny pakiet, opracowany wspólnie przez projektanta z klientem. Najpoważniejsze klienci nie mogą pomóc, ale uśmiech na widok tego niezwykłego show. I jest to pierwszy krok do udanej współpracy.

Sliema

czekoladki na prezent w eleganckim opakowaniu będzie podkreślać status i kreatywność firmy. Zestawy mogą wynosić od 5 do 15 pierścieni słodki produkt wytworzony z zastosowaniem belgijskiego surowca. Opakowanie ozdobione złotem tłoczenie, tłoczenie jest wykonany, jedwab, itp Taki prezent – idealnym odzwierciedleniem stylu firmowego firmy. Zestawy Cena – 90 (1000 pozycji) – 320 rubli. (W przypadku zamówienia od 50 do 100 zestawów).

koperta

W takim opakowaniu zwięzły – 10 płytki gorzki lub mlecznej czekolady 5 gramów. Czekoladowe prezenty z logo firmy produkuje efekt specjalny. Jeśli chcesz zaskoczyć klienta mogą być dodawane do zestawu kolorowych dachówek (pomarańczowy, żółty, zielony) z egzotycznych smaków. Jedno opakowanie o wadze 50 gramów warte od 110 do 250 rubli (cena zależy od wielkości zamówienia, największy. – w ilości 50-100 sztuk, najniższy -. Na imprezie w 1000 sztuk i więcej). Ona nie wiążące, ale z pewnością przyciąga cenne uwagi klienta.

specjalna prezenty

Zestaw „elite” serii będzie miłym zaskoczeniem dla swojego partnera lub współpracownikami. Obejmuje ona jedną czekoladę stogrammovaya i kilka płytek do 5 gramów. Dzięki nowoczesnym sprzętem dostępnym od firmy „Shoko.ru”, można ozdobić pudełko złota tłoczone, sitodruk, tłoczenie. Na opakowaniach mogą być informacje o firmie lub o zdarzeniu, dla których obecne i jest przeznaczony. ustawić koszt – 380-620 rubli / szt .. (Cena jest zróżnicowana w zależności od kolejności, najdroższy pojedynczy element 1 cenie nabycia 50-100 zestawy, najtaniej – na 1 000 zestawów i innych).

"Premium"

Propozycja high-end. Obecny wypełnione mleka lub gorzkiej czekolady, będzie odgrywać rolę stałym naciskiem na razie na każdym poziomie. Handed partnerem lub kolegą, dar, aby pokazać swoje uznanie i szacunek. Można zamówić zestaw wagę 125, 215 lub 290 gramów. Cena – (. Jeśli kupisz więcej niż 1000 sztuk) od 340 do 750 rubli / szt .. (Jeśli nabyte 50-100 sztuk).

Wybór opakowań

Klient otrzymuje ogromny pokój dla wyobraźni w procesie wyboru pakietu. Materiał może być dowolny – jak wysoki standard jakości tektury, a bardziej pierwotnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, metali, drewna, itp Nie ma ograniczeń w postaci opakowania – .. może odsunąć się od tradycyjnych prostokątnym lub kwadratowym kształcie, wybierając rombowej okrąg lub więcej opcji niestandardowych. Na przykład, oryginalny wygląd opakowania, odpowiednie obszary w firmie w postaci kasków, klawiatury, zestaw narzędzi i tak dalej. N. Projektanci są gotowi słuchać wszelkich potrzeb klienta.

Produkty firmy „Shoko.ru” wysokiej jakości, które bez wątpienia pomógł wielu firmom wzmocnić swój status jako wiarygodnego partnera. Dokonać właściwego wyboru i ty!