587 Shares 7548 views

Wioska rybacka w VVC: Opis i zdjęcia

Dla rodziny wyjazdu idealnego wiosce rybackiej w centrum wystawienniczym. Camping nie tylko przywrócić zdrowie, ale także przynosi wielką przyjemność. VVC – kompleks zbiorników wodnych i budowli hydrotechnicznych dla rekreacji.

Opis kompleksu VVC

Stawy i jeziora tworzą dużą świat wody. W każdym z tych zbiorników Wioska rybacka VVC hodowli niektórych gatunków ryb. Niektóre osoby mogą wynieść do 50 kg. W zbiornikach pary Winter OCE jest przetwarzana w rolki. Dlatego kompleks jest popularny we wszystkich porach roku. Stawy są bardzo kompaktowe. Rybacy mogą zmienić położenie bez większej utraty cennego czasu.

Opis miejscowości

Wioska rybacka w centrum wystawowego ma na swoim terytorium restauracja, która zatrudnia tylko wykwalifikowanych kucharzy. W instytucji zamawiać przygotowanie złowionych ryb własnymi rękami. I menu z samej restauracji zawiera najpopularniejsze na świecie receptur.

Również na terenie wsi zbudował dom z grillem. Tam można odpocząć lub gotować połowu. Zwiększają napięcie ciała i pomaga rozładować napięcie sauna. Oddzielnie położony obszar paintball. Często odbywają polecenia bitwy. Pomimo centrum miasta, powietrze w miejscowości jest czyste, ciche i spokojne nerwy.

wędkarstwo

Wioska rybacka w centrum wystawowego obfituje w cenne gatunki ryb. Niektóre osoby osiągnąć wagę nawet 15 kg. Ryb tyle, że można zebrać dobry połów na pół godziny. Początkujący instruktorzy rybaków dać wskazówki. Stawy znajdują się:

 • jesiotr;
 • Beluga;
 • karp;
 • jesiotr;
 • sum;
 • szczupak;
 • pstrągi i inne ryby jeziora i rzeki.

Jesiotr jest najlepszy poławiane na dolnym biegu. Ale można użyć pacy. Pstrąg lubi zimnej wody. Dla tego rodzaju ryb we wsi ma osobny sztucznie utworzony rzekę. Jest to poparte określonej temperaturze i oczyszczane w sposób ciągły z dna. W wyniku korzystnych warunków dla jego pstrąga zapewniają doskonałą kęs.

Karp tworzyć również sprzyjające warunki. Tak często złapać dużą rybę. Połowu karpia są najlepsze na dnie lub unosić rozwiązania. Ta ryba lubi jeść kukurydzy, zbożach, larwy i robaki.

I nawet jeśli przynęty lub przynęty w obecności gości nie ma, to można je kupić w lokalnym sklepie. W zimie, stawy rybackie nienadające. Niektóre pojemniki wykonane są rolki. Ale inne stawy funkcjonować jak dawniej.

Koszt rybołówstwa

Wioska rybacka w centrum wystawowego ma własny cennik wędkowania. Koszt licencji jest niewielka – od 500 do 700 rubli. Ale w przeciwieństwie do innych stawów Pozwolenie jest wydawane na wślizgu, raczej niż jedną osobę. Dlatego połów może przyjść i mała firma, płacąc jedną licencję. Ale jest haczyk w tym przypadku będzie miał wszystko po kolei.

Ryby złowione w cenę nie jest wliczone i za dodatkową opłatą. Większość gatunków produkować z powrotem do organizmu wody jest zabronione. Dlatego odkupił wszystkich złowionych ryb. Ale złapanych okazy ważące od 4 kg mogą być wysyłane z powrotem do stawu. W przeciwnym razie trzeba będzie zapłacić dodatkową kwotę. Złapanych okazów natknąć się dość często.

wioska rybacka na Océ Niektóre wymagane przepisy. Beluga nie jest na sprzedaż, a złowione ryby muszą być uwalniane z powrotem do stawu. Ale zanim to, że nie wolno robić zdjęć w pamięci. Stawki obowiązujące wszystkie dni, nie wyłączając weekendy i święta. Koszt złowionych ryb (ceny są w rublach za kilogram):

 • karp – 250;
 • Pstrąg tęczowy – 500;
 • jesiotr, Beluga, jesiotr i jesiotra gwiaździstego – 950;
 • Pike i sumy – 350;
 • Ladoga siei – 600;
 • inne rodzaje ryb – 250.

istnieją pewne „wycieczki pstrąg” w wiosce rybackiej. Koszt takich wyjazdów – od 2500 do 3000 rubli. Do tej kwoty można złapać do 6 kg pstrąga. Cena kuponu nie zmienia się nawet w święta i weekendy.

usługi dodatkowe

Wioska rybacka w Centrum Wystawowego (Zdjęcia można zobaczyć w artykule) oferuje szereg dodatkowych usług. Istnieje wynajem sprzętu i urządzeń. Wynajem nitkowanie – 300 rubli, podsachnika i SADC. – 100 RUB. Za dodatkową opłatą można wynająć na gitarze i płaszcz. W miejscowości przynęt i przynęty sprzedany. W dni powszednie i od 16:00 można bezpłatnie korzystać z pergoli, schronisk i innych miejsc siedzących. Po 4:00 pm – tylko dla płatności.

lokalizacja

Wioska rybacka w centrum wystawowego, który znajduje i jak go osiągnąć? Znajduje się on w VVC. Jeśli jechać samochodem, a potem z Moskwy, od Prospect Mira, włącz ulicy Rolnej. Przejedź hotelu „Bajkał” i „turystycznej” i po 100 metrach po lewej stronie będzie Lihoborskie zjazd prowadzący do OCE. We wsi znajduje się 25 metrów.

Jeśli pójdziesz do niej od stacji „Ogród Botaniczny” metra, to wyjście będzie od środka ostatniego wagonu. Oprócz powyższych hotelach. Na światłach przez jezdnię i trzeba zagłębić się w obszarze parku bez obracania. Na końcu ścieżki będzie Lihoborskie wpis. Stamtąd, znak wieś jest widoczny.

Opinie użytkowników

Jednym z ulubionych miejsc Moskali – wioska rybacka w centrum wystawowego. Odpowiedzi o nim tylko pozytywne. Ludzie lubią przyrodę, krajobrazy i spokój. Wody Shore są dobrze utrzymane i stale oczyszczane z zanieczyszczeń. Pomimo faktu, że wioska znajduje się w mieście, powietrze jest czyste i charakter wygląd nietknięte oazy.

Imponująca wielkość złowionych ryb. Ponieważ stopy połowowe nadal bite, wielu wsi nie zabrać. Chociaż nie zawsze są wielkie połowy. Goście zapoznali się z profesjonalizm miejscowych kucharzy, a także usługę przygotowania złowionych ryb.