591 Shares 8478 views

Garanterm, podgrzewacz wody: opis, cechy i recenzje

Ostatnio, awarie występują często gorącą wodę. Oczywiście, ten przynosi wiele niedogodności. Kąpielowy jest niezbędne do ogrzania ogromne garnki, mycie naczyń zamienione na tortury, szczególnie w zimie. To z tego powodu, że mieszkańcy Federacji Rosyjskiej zaczęły odzwierciedlać nabycie niezależnych urządzeń, które mogą zapewnić ciągły dopływ ciepłej wody. Gejzery , choć znacznie tańsze, ale są bardziej bezpieczne podgrzewacze wody elektryczne.

Garanterm – znakiem towarowym firmy GT rosyjskiej firmy. Pierwsze podgrzewacze wody pod marką ukazał się w roku 1989. Wszystkie urządzenia są zastrzeżone. Wykorzystują nowoczesne technologie i innowacyjne systemy. W związku z tym, firma zdobyła nie tylko na rynku krajowym, ale także USA. Kupcy z wielu krajów w 2007 roku miał możliwość oceny produktów Garanterm. Jaka jest jego funkcja?

Pierwszy znajomy

Podgrzewacz wody z długiego okresu gwarancyjnego – Garanterm. W ten sposób producent wskazuje niezawodność tych urządzeń. Podczas opracowywania modeli maksymalną wagę przywiązuje się do jakości materiałów. Nie są one podatne na korozję dzięki zastosowaniu spawania na zimno typu. Skład Garanterm podgrzewacz wody wystarczająco duże. Na przykład, zbiornik ze stali nierdzewnej, istnieją cztery serie:

 • Obraz. Wystrój jest nowoczesny i stylowy, panele posiadają powłokę lustrzaną. W tej grupie w połączeniu jednostki Uwzględnienie od 30 do 100 litrów wody. zasobniki – 2, regulatory temperatury – 2. Element grzejny – PETN (typ – suchy). Sprzęt nie wymaga corocznej konserwacji. Pobór mocy – 2000 watów. Istnieją trzy tryby regulacji. Ta seria jest niezawodny, wydajny i ekonomiczny.
 • Rondo. Urządzenia są wyposażone w dwa elementy grzejne, które mocy od 2 do 6 kW. ogrzewanie ciekłego dzieje się w czasie zapisu, co czyni te urządzenia z tej najbardziej ekonomiczny. Zakres model posiada grzejnik do wody, która może pomieścić 30 do 300 litrów. Jest to sterownik dla przełącznika zasilania (3 tryby). Do tej pory, najbardziej popularnej serii.
 • Inteligentne. W tym wąskim przedziale zintegrowanym urządzeniu (o średnicy nie większej niż 27 cm). Maksymalna objętość – 50 L min – 30 L. Pojemnościowy podgrzewacz wody Garanterm ta seria zużywa 2000 watów. Aby poprawić skuteczność wzrosła producenta warstwą termoizolacyjną, przy czym ogrzewa się wodę przechowuje się przez dłuższy czas na gorąco. Kompaktowy rozmiar umożliwia montaż serii w małych mieszkaniach.
 • Wąskie. Urządzenia w objętości od 30 do 100 litrów, mają płaską obudowę. Wyposażony w dwa zbiorników i elementów grzewczych. Moc i temperatura są kontrolowane. wydajne i ekonomiczne urządzeń. Dzięki dobrej izolacji termicznej grubości może utrzymać wysoką temperaturę wody w ciągu dnia.

Nie mniej popularne modele są wzmocnione wewnętrznej powierzchni ścian zbiornika. W porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami w nich wykorzystywane są technologie, które znacznie zwiększy poziom ochrony przed korozją i rdzą, jak również zabezpieczenia maksymalnego chłodziwa.

technologii

Garanterm – podgrzewacz wody, który służy do tworzenia innowacyjnych technologii. Spójrzmy na nich:

 • Punkt Y – system, który znacznie zwiększa niezawodność połączenia przestrzeni trzech stawów. Technologia ta jest użycie spawanie na zimno. Ponieważ powierzchnia ocynkowana ogrzewa związek Fort jest zwiększona o 30%.
 • Płaski Tank – korzystanie z dwóch zbiorników. Stosowany w modelach z płaskich elementów grzejnych typu suchego.
 • SuperFoam – skuteczność izolacji. Z reguły stosuje się we wszystkich modelach poliuretanu, który ma niską przewodność cieplną. Dzięki jego stosowania może znacznie zmniejszyć straty ciepła.
 • Zimno Metal Transfer – technologia spawania przy użyciu zimnej, która pozwala zachować maksymalną jakości stali nierdzewnej.
 • Dry Coat – System ochrony wewnętrznych powierzchni ścian zbiornika. Emalia jest równomiernie i mocno zamocowane.

Sprawdzanie wiarygodności

Garanterm – kocioł, niezawodność, które mogą być pewni na 100%. Firma realizuje różne testy wytrzymałości i bezpieczeństwa. Zobaczmy, jak urządzenia są testowane w produkcji.

 • roztworu kwasu (30%). Tworząc kwaśne środowisko wewnątrz zbiornika na miesiąc testowano odporność powłoki szkliwa. Rdzę i korozję metalu wykryte.
 • Młotkiem dużą pojemność. Grzejnik Garanterm (instrukcja zawiera tę informację) został przetestowany na siły zasobnika w ciągu 86 godzin. W jednej sekundzie, przedstawił dwa dość silny wzrost. Łącznie 150,000 cykli. Oznacza to, że okres gwarancji materiału zbiornika wynosi około 20 lat.
 • Sprawdzić wysokie ciśnienie. W ciągu 3 minut ciśnienie wewnątrz zbiornika została podniesiona do 24 atmosfer. Wyniki badań wykazały, że ściany i pokrywa nie jest zdeformowany, wykrycia wycieków.
 • spada temperatura. W celu sprawdzenia wytrzymałości zbiornika w laboratorium temperaturę, wewnątrz szybko podnosi się do 93 ° C, a następnie obniżono do -20 ° C. Deformacja był nieobecny.

Garanterm MGR 10 U

MGR modelu 10-U – małe urządzenie typu przyrostowego towarowym Garanterm. Piec jest przeznaczony do 10 litrów wody. Element grzewczy – element grzewczy, zasilanie 1500 watów. Wymiary urządzenia :. 33 x 36,4 x 37,3 cm, zamontowana na każdym typie ściany. Nie wymaga dodatkowego wzmocnienia, jak waży tylko 7,7 kg. Podłączyć dolny system wodny. Najczęściej instalowany pod zlewem. Podgrzewa wodę do temperatury około 42 minut w temperaturze 45 ° C. Obecnie, podgrzewacz wody Garanterm MGR 10 U może być zakupiony średnio 5000 rubli.

Garanterm ER 80 H Pochodzenie

Grzejnik 80 H Garanterm ER jest ustawiona poziomo. Obudowa klasyczne (cylindryczna), pokryte śnieżnobiałej szkliwa. W produkcji wykorzystywane technologii zbrojenia szkła mineralnego i suchej warstwy. Cylinder wymiary: 44,5 x 79,8 x 44,5 cm pojemność – 80 litrów .. Bez użycia wody, urządzenie waży trochę więcej niż 22 kg. Ogrzewanie działa jeden grzejnik o mocy 1,5 kW. W celu podgrzania wody do temperatury 45 ° urządzenie wydaje prawie 3 godziny. Zbiornik jest wykonany z blachy, rur eyeliner – ze stali nierdzewnej. System ochrony części elektrycznych – IPX4. Grzejnik jest wyposażony w anodę magnezu i zawór bezpieczeństwa.

Wynalazek dotyczy przykładów wykonania budżet, którego wartość zmienia się w zakresie 5500-6500 rubli.

Garanterm ER 80 V

Garanterm grzejnik ER 80 V typu przechowywania pomieścić 80 litrów wody. 220 łączy B. Metoda Ustawienie na sieć – pionowy, rurowy eyeliner dna. Urządzenie waży około 26 kg, tak że mocowanie musi być dostatecznie mocne. Urządzenie wymiary: 44,5 x 79,8 x 45,5 cm klasycznej formy pokrywa obudowy – białe szkliwo .. Urządzenie jest wyposażone w kilka układów obronnych przed wyciekami, anodę magnezu (korozja). Zarządzanie – mechaniczny. Wewnętrznych ścian zbiornika pokryte są emalią. Przy ogrzewaniu do temperatury maksymalnej 170 zużywa minut. Element grzejny – jedna (1500 W).

Garanterm ER 80 V uzupełnia segment modeli budżetowych, cena zaczyna się od znaku 5000 rubli. opinie klientów są w 100% pozytywne. Brak komentarzy do jakości wykonania, ani praca urządzenia.

Garanterm GTN 80 V

Model GTN-V 80 posiada dwa zbiorniki, wykonane ze stali nierdzewnej. kształt kadłuba – płaski. Głębokość. – 31,3 cm Całkowity akumulacyjne urządzenia, i jest on przeznaczony do 80 litrów wody. Montaż – tylko pionowe rury stanowiące połączenie od dołu. Element grzewczy – element rurowy. Zaletą tego modelu są wymiary, które składają się na wysokości niemal 79 cm, a szerokość – ok. 56 cm Istnieją cztery systemy bezpieczeństwa, które są zainstalowane w podgrzewaczach Garanterm. Opinie o wszystkich numer modelu tylko pozytywne. Urządzenie jest ponadto wyposażone w filtr wodny, posiada zawór bezpieczeństwa. Model można kupić za 10.000-15.000 rubli.

podsumować

Grzejniki wodne spółka krajowa Garanterm dość popularny w Rosji i na Ukrainie. Szeroka gama modeli, których koszt zaczyna się od znaku 5000 rubli, pozwala wybrać najlepszą opcję. Średnio producent ustanawia gwarancję 5 lat. W przypadku awarii dostać części zamienne trudne. W porównaniu z innymi markami naprawy tych urządzeń kosztować niedrogie.