354 Shares 1785 views

Ciasto na belyashi. Sekrety gotowania

Rosja – kraj wielonarodowym, a więc kuchnia rosyjska jest zróżnicowane potrawy, które zostały wprowadzone przez różnych ludów żyjących na jego rozległym terytorium. Potrawy z mięsa, ryb i warzyw z najbardziej niezwykłych składników i smaku, wymówienia nazwy i długiej historii – wszyscy z tej bogatej kuchni narodów Rosji. I jedna z tych potraw – Tat długi znakomomy i wszyscy, którzy przyszli do naszego stolika od kuchni tatarskiej i Baszkirskiego. W rzeczywistości, to mięso patty i cukierniczych na belyashi zwykle łagodny lub drożdże. Nadzienie jest głównie z mielonym mięsem i drobno posiekanej mięsa. Tat ma okrągły kształt, czasami sprawia, że mały otwór na górze. W niektórych miejscach belyashi wykonanych treutolnoy formularza.

Jak gotować ciasto za wet? W rzeczywistości, istnieje wiele opcji. Istnieje dość powszechne i popularne recepty testy z kefir, masło lub świeże. Jednak tradycyjne ciasto na belyashi ma swoje unikalne właściwości. Poza powstaje po ugotowaniu pyszne, cienkie i kruche, a wewnątrz są wystarczająco duże pory, które sprawiają belyashi powietrze bez niepokojące cieszyć się smakiem nadzienia mięsnego. W tym przypadku, ciasto powinno być trochę rysunek, trochę żylasty, ale tylko nieznacznie. Nie powinniśmy zapominać, jak pożywny posiłek – belyashi. Ciasto z tego powodu nie powinny być zbyt grube. Jego zdolność do nie pochodzą z doświadczenia.

A teraz, w rzeczywistości przepis jak przygotować ciasto na belyashi: cztery łyżki wysokiej jakości mąki jest konieczne do wypełnienia wodą, doprowadzony do stanu białego wrzenia (gorąca woda, gotowanie, ale jeszcze nie przepuszczając), to wszystko szybko wymieszać, aby zapobiec formularz zbędne w tej potrawy grudek ciasta.

Dokładnie to, co jest warzone mąkę, a także przyczynia się do większych porów, które są tworzone w belyashi testu. Powinno być oddzielone od procedura jest wykonywana w dwóch filiżanek przegotowanej i zawsze ciepłej wody w celu rozpuszczenia 50-60 g żywych drożdży. Jeżeli w toku są suche drożdże, dawka powinna być zmniejszona czterokrotnie. W tej mieszanki trzeba dodać jedną łyżeczkę soli i dwie łyżki cukru, a następnie – cztery łyżki oleju roślinnego. Wszystko to jest dokładnie wymieszać, następnie dodać mąkę. Najcichszy ugniata ciasto. Tak, powinno być miękkie, bo smażone placki, w przeciwieństwie do wątroby, ważne jest, aby zachować smak.

Belyashi ciasto na przygotowane bez żadnych problemów, ale przepis na początku lepiej spełniać wszystkie uwagi, aby uzyskać dokładnie danie chcesz. Olej jest idealny do cięcia tat, ale nie mąki, które mogą być następnie spalony, próbuje zepsuć smak. Ciasto powinno, jak mówią, „come” w ciepłe, ale nie gorące miejsce. W akumulatorze lub w lekko nagrzanym piekarniku – idealny. Jednak ważne jest, aby upewnić się, że ciasto nie jest przegrzany, albo drożdże można gotować. Ponadto, jeśli używasz piekarnika pieczenia konieczne jest pokrycie, więc nie wysychają.