139 Shares 1715 views

Slava Frolova: biografia i TV rodzina

Slava Frolova – znany ukraiński prezenter telewizyjny, dziennikarz, shouvumen i właściciel dużej agencji arbuz. Kilka lat jest częścią Jury projektu TV „Ukraina maja talent.” Oferujemy Ci bardziej zaznajomieni z Slava Frolova, którego biografia jest pełna jasnych wydarzeń zarówno w telewizji jak iw prawdziwym życiu.

Dzieciństwo i młodość

Chwała urodził się 9 czerwca 1976 w Odessie (Ukraina). Pełna nazwa Miroslav Vladislavovna Frolov. Ojciec – marynarzem, matka – ekonomista. Cóż, dziewczyna bardzo lubił jako dziecko rysować i rzeźbić figurki. Mamo, bez zastanowienia, wziął moją córkę do Domu Pionierów w malarstwie i rysunku w Pracowni Sztuki imienia J. Gordienko. Niesamowite Slava Frolova, biografia, która zaczyna się całkiem jasne i bogate, dobrze nauczył się być wyświetlane na płótnie na całym świecie. Więc postanowiła sobie, że trzeba nadal iść w tym obszarze. Poszła na studia w szkole artystycznej Grekov na wydziale rzeźby. Nieco później wszedł do Odessa Państwowej Szkoły Grekov (do rzeźbiarza i grafika).

Początek kariery

Kiedy skończyła szkołę, ona została zaproszona jako ołów dla programu „Watch TV” w telewizji Odessa zrobić opinie na temat sztuk plastycznych, które ona jest bardzo znajome. W roli prezentera Chwały wyglądała po prostu wspaniale, więc po koncercie, a następnie pracy w radiu. Po chwili był DJ „Europa Plus”. Po pewnym czasie miał pozycję „Glace” kierownika pracowni, gdzie była odpowiedzialna za programy reklamowych i telewizyjnych.

W 1998 roku postanawia przenieść się do Kijowa. To był trudny wybór dla Slava Frolova. Biografia młodego i obiecującego prezenter corocznie aktualizowany o nowe osiągnięcia w dziedzinie zawodowej. Więc przeniósł się do Kijowa, ona pogrążyła się w pracy, pierwsza stacja radiowa była „aktywna”, a następnie „Gala Radio”. Nieco później został awansowany na prowadząc poranny program „Rise», BIZ-TV, «Hutten Morgen”. Nie oszczędzono również pracę w czasopiśmie Zefir, gdzie była kolumnie „Diary bezdelnitsy” pod pseudonimem wesoły Manechka Velichko. Jego rekord toru jest uzupełniane z dwoma podmiotami: reżyser filmowy i telewizyjny Teatru Dramatycznego.

biznes

W 2002 roku ambitna kobieta otworzyła własną pracownię twórczą nazwie arbuz. Pracownia zajmuje się przygotowaniem i organizacją koncertów, organizuje pokazy, wesela, rocznice, festiwale, imprezy firmowe, przyjęcia i inne uroczystości. Tam, firma posiada i projektów graficznych, takich jak „Eurowizji”, która została podana do odbioru w Pałacu Maryjskim dekady w kanale „Inter”, konkursu „Miss World 2004”. Firma Frolova zrobił wesela dla Masha Yefrosinina Timur Hromaeva, a także wielu innych znanych osobistości.

dobroczynność

Pod koniec 2012 roku rozpoczęła projekt Glory Slava Frolova Grupy. Należą do nich: „Charytatywna Fundacja Wspierania i Rozwoju Młodych Artystów Ukrainy”, „Związek Młodych Artystów”, wystawy, wernisaże i festiwale. Wpływy z imprez charytatywnych to wysyła do centrum kardiologii dziecięcej.

Prezenter jest zainteresowany?

Ulubiona rzecz (nie licząc czasu spędzonego z dziećmi) – malarstwo, potrafi poradzić sobie nawet z całymi dniami. Także zainteresowany fotografią, tańcem, muzyką. Uwielbia spędzać czas wolny, jazda motocyklem, i cieszy się nurkowanie i yatingom. Czyta rosyjskich klasyków, poezję japońską, fikcja. Szaleję pyszne, soczyste i wizualnie piękny żywności. Żywności preferuje ryby, bakłażan kawior i warzyw w dowolnej formie. Obecnie mieszka w Kijowie i jest ekspertem w kwestii sposobu dokonywania napraw w mieszkaniu w najlepszych cenach. To taki uniwersalny Slava Frolova. Prezenter telewizyjny biografia wypełniona jest w jasnych kolorach i energii, która słynie na całym opłat. Ta kobieta jest bardzo pozytywny, słoneczny i uroczy, nigdy by usiąść i zawsze znaleźć co zrobić.

Slava Frolova: Rodzina

Miroslav nie podziela fakty o swoim życiu osobistym. Wiadomo, że nie jest żonaty i ma dwoje dzieci, ale kiedyś były trzy. Według Slava Frolova, dzieci – jego radości i nadziei na szczęśliwe życie. Niestety, pierwsza córka zmarła w młodym wieku (wada serca). Drugie dziecko urodziło Mark w 2003 roku, według plotek, młoda matka podniosła mu się, i kto jest ojcem – nieznany. W 2011 roku urodziła się córka Serafinów, ojciec, którego wiodącym i skór.

Niezależnie od tego, czy jest mąż Slava Frolova lub po prostu nie istnieje, że jest bardzo szczęśliwy. Ona ma ulubionego pracy, w domu czeka na nią uroczych dzieci, a przede wszystkim, umiłowani, że z przyjemnością się jej mąż, gdyby zgodził się tylko do Chwały. W jednym z wywiadów powiedziała, że jej kochanek jest zainteresowany motocykli, jak ona. Znany prezenter TV mówi, że praca ona jest bardzo intensywny i wymaga wiele uwagi i energii. Dlatego przywraca siły, jazda na rowerze, czy samochód sportowy.