633 Shares 3026 views

Modlitwa zdać egzamin śpiewająco

Kiedy sesja naprzód, świat odwraca. Wydaje się, że nic nie jest w stanie pomóc poprzez „strasznej godzinie próby.” To wiele doświadczyli na własnej skórze. Rzadkie geniusze, którzy nie mają emocje przed testów i badań. Zwykli ludzie często, że perspektywa przeraża. Dlatego wiele potrzeba modlitwy do egzaminu. To nie jest substytutem dla wiedzy i środków zaufania sugestii. Porozmawiajmy jak go używać, aby skrócić drogę do sukcesu.

O znaczeniu podejścia

Wiesz, kiedy ludzie mówią, że jest to modlitwa do egzaminu, każdy uczestnik posiada własne stowarzyszenie powstaje w umyśle. Niektórzy uważają świątyni, z drugiej – o magii, inni pamiętają nowe trendy w samodzielnej programowania. Oznacza to, że metody pracy ze stanu nastawieniem. Każda z nich jest oznaczona jako narzędzie modlitwy. Aby zdać egzamin, oczywiście, trzeba mieć wiedzę, ale nie tylko. To próba pokazania, którzy wyjaśnia, jak pracować na siebie. Mimo, że większość ludzi myśli, modlitwa jest niemal magiczna różdżka. Podświadomie wierzą w jego mocy. Tutaj działa w dowolnej technice. Ważne jest, że osobowość w centrum jego świata mieli wiarę. A reszta – tylko formą, która pozwala wpływać na świadomość. Być może, eksperci wyjaśnią lepiej. Ale wskazane jest, aby zrozumieć, że nie ma zasadniczej konfrontacji między opisanych metod pracy nad sobą. Wypowiedział modlitwę do egzaminu, to niezwykła pomoc w trudnych czasach. I konieczne jest, aby wybrać sojusz z podświadomości, oparty na zaufaniu, które nie mogą być wyjaśnione przez logikę. Ulga – to uczucie, na których powinniśmy się skupić, kiedy myślisz, czy modlitwa pomaga zdać egzamin.

podejście Christian

Teoria popełnione. Chociaż nie zrobić bez niego. Po tym wszystkim, a ja potrzebuję wynik, po prostu denerwować bez właściwego podejścia. Teraz pomówmy o praktyce. Przede wszystkim modlitwa jest związane z religią. Byłoby zatem bardzo rozsądne powiedzieć, co jest zalecane w tym przypadku duchownych. Uważa się, że patronem osób poszukujących wiedzy jest Matko Boga. Istnieje nawet specjalny tekst. To się nazywa „Dodanie umysłu.” Należy zauważyć, że modlitwa musi się nauczyć na pamięć.

Jest przeczytać przed pokoju, w którym test odbędzie. Wypowiedział modlitwę, to jest dobre do egzaminu, mogą być adresowane i św Sergiusza z Radoneża. Mówi się, że jako dziecko miał tyle za rówieśnikami w poznaniu zawiłości pisania i czytania. Ale żarliwa modlitwa pomogła mu uporać się z trudnościami. Do kogo innego, aby zapłacić swoje prośby o pomoc, ale dla kogoś, kto wiedział, że z własnego doświadczenia?

Modlitwa, dobrze jest zdawać egzamin

Wiele osób ma trudności z przygotowaniem leczenia. Istnieje pewne zamieszanie, ponieważ modlitwa jest rzadko ktoś nauczył od dzieciństwa. Dlatego zaleca się, aby nauczyć się tekstu jak to jest w specjalnej kolekcji. Jeśli w chwilach podniecenia, on wyleciał mi z głowy, należy uspokoić, skoncentrować i czytać „Ojcze nasz”. I lepiej jest formułować żądania własnymi słowami. Oto przykład: „St. Sergiy Radonezhsky! Proszę was o pomoc sługę Pana naszego Jezusa Chrystusa (jego nazwa) w pomyślnym zakończeniu testu. Pokornie przyjmuję żadnej oceny mojej wiedzy dostarczanej przez doświadczonych nauczycieli. Pomóż mi, aby w pełni zastosować całą wiedzę i umiejętności podczas egzaminu! Amen! „Wiesz, modlitwa pomaga zdać egzaminy, to nie jest wzorzec, a nie spisek. Jest to rozmowa przestraszony uczeń z jego duchowego mentora, najwyższy symbol zaufania. Dlatego dobra pomoc jest szczera, z trudem serce, słowa.

dla rodziców

Nie tylko uczniowie i studenci martwić o ich wynikach. Ich przodkowie są również zaniepokojony. Pomóc kiedy testować, oczywiście, nie może. Ale prosić świętych do ochrony nie tylko może, ale powinien. To i spokój, a potomstwo myśli. Istnieje specjalna modlitwa, że dziecko jest dobrze zdały egzamin. Wymowa pożądane w kościele. Jeśli nie jest to możliwe z przyczyn obiektywnych, przednie ikony. Ale lepiej udać się do świątyni. Tam umieścić świecę przed ikoną Matki. Czytaj jeden raz „Ojcze nasz”. Następnie, po prostu powiedzieć: „Matko Boga, który umiłował świat ziemski, dbać i chronić go przed złem! sługa Pomozov Pana (nazwa) w pismach sprawiedliwy! Ukroy go z pokryciem jej rygor i gniewu nauczycieli! Zaszczepić jasność umysłu i zaufania w nowo nabytych dzieł wiedzy! Niech będą łatwo przeszły test, którego istnieje wiele się na drodze życia! Ku chwale naszego Pana! Amen. " Oczywiście, rodzice potrzebują nie tylko modlić. Że dziecko jest dobrze zdały egzamin, czasem jest to dobry pomysł, aby monitorować zaszczepić zapał i miłość do pracy. Nie jest konieczne, aby polegać wyłącznie tylko na pomoc Pana, a ich obowiązkiem jest przeprowadzenie konieczne.

Dla przyszłych kierowców

Nie tylko uczniowie i studenci drżały przed zbliżającymi się testami. Czasami ludzie, którzy opuścili daleko w minionym okresie uzyskiwania wiedzy ogólnej, wpaść w takiej sytuacji. Na przykład ci, którzy chcą się dostać za kierownicą. Pomagają one również do modlitwy. Aby zdać egzamin na prawo jazdy, zaleca się dzień wcześniej, aby udać się do świątyni. Tam, poszukaj ikony Nikolayu Chudotvortsu. Zapal świecę i trzymając je w dłoniach, odnoszą się do świętego. Słowa: „Święty Mikołaj, aby czynić cuda w imię Pana! Rozjaśnić moją drogę do testu jazdy! Bądź ze mną w trakcie badania, wzbudzając zaufanie, wytrwałość, jasny umysł i cierpliwości! Amen! „Oprócz tego, trzeba jeszcze dwie świece na światło i miejscu. One – dla zdrowia własnego, drugi – egzaminatora. Proś Pana dla wszystkich korzyści dla osoby, która będzie ocenić swoją wiedzę i umiejętności.

dla dzieci w wieku szkolnym

Teraz porozmawiajmy o innych metod pracy z podświadomością. Nie każdy wierzy w Boga. Są ludzie, którzy potrzebują czegoś innego radzenia sobie ze swoimi problemami. Studentów, na przykład, zaproponował następującą modlitwę. Aby zdać egzamin w szkole, trzeba wziąć książkę na ten temat i umieścić go pod poduszką. Przed pójściem do łóżka, kiedy nikt nie będzie przeszkadzał i przeszkadzać, powiedzieć te słowa: „wyższych mocy! Poprzez zajęcie cię! Potrzebuje twojej pomocy jutro! Wyjaśnić umysł, tchnąć wiarę! Podjąć ścisłą okiem nauczyciela! Niech prosi tylko, że wiem, moje odpowiedzi łaskawie zgadza! Amen! „Te słowa trzeba mówić szeptem lub głosem trzy razy. Po śnie, ze nikt nie mówić i nie odrywając się przez internet lub telewizji. Możesz prividilos pytania, które nauczyciel pyta. Pamiętaj, aby uaktualnić swoją wiedzę na te tematy w godzinach porannych.

Dla tych, którzy tylko trzeba „doskonałe”

Czy wierzysz w cuda? Nie? I nie bez powodu. Zdarzają się, ale nie wszystkie. Miracle – specjalny prezent. Jest produkowany tylko przez ludzi, którzy mają w sercu całkiem bezinteresowne oddanie i naturalne zaufanie do sił wyższych (niezależnie od ich nazywa). Wielu interesuje, i czy jest to modlitwa, aby zdać egzamin śpiewająco. Uwierz mi, tak jest. Lepiej sprawdzić się w praktyce. Czasami to działa dla przegranych i leniwy. To jest cud. Jej słowa są proste: „Duch wielki i potężny! Przyjść (żeby wymienić datę i miejsce)! Wytrwajcie we Mnie, a przejść test! Pozwalają utrzymać mój mózg i ciało na egzaminie! Aby pokazać swoją uniwersalną moc! Wykazać śmiertelny wdzięk wiecznej mądrości! Amen! „Przeczytaj przed pójściem spać, tak jak w poprzednim przypadku. Ale sekret jej pracy jest w każdym sercu. Kto będzie w stanie uwierzyć, że „doskonałe” jest świadczona.

W sytuacjach awaryjnych

Nie jest tajemnicą, że do nauczania przedmiotu, kilka pragnień. I przystąpić do egzaminów dla prawie każdego. Co zrobić, gdy wiesz dokładnie, co nic nie wiem? Aby to zrobić, wymyślił swoje własne metody. Na przykład, modlitwa może pomóc zdać egzamin (Strong), który jest odczytywany w czasie, gdy bilet jest wyciągnięta. Tj przyjść do stołu – i zacząć. Ostateczne słowo powinno brzmieć kiedy dotknęła papieru. Są to słowa, które mówią: „Boże Wszechmogący! Każesz Słońce i Ziemię. Cały świat jest zniewolony przez życzliwość! Daj mi szczęście i radość! Amen! „Bilet przeciągnij ostatnie słowo! Cóż, jeśli to modlitwa nie pomoże, a następnie, aby poznać uszkodzenie lub złe oko na ciebie!

Jeśli nie wierzysz w modlitwie

Na koniec prezentujemy rytuał dla przedmiotów nie związanych z religią i konkretnych tekstów. Każdy wie, że przed egzaminem nie może dopchać całą noc. Zostawić trochę czasu na odpoczynek i relaks. Oraz w celu dopasowania do poznania głowy aktywnie wykonać taki obrzęd. Zabierz swoje notatki, książki, płyty, i wszystko, co jest związane z tematem, budować „łuk triumfalny” z nich. Wyszukiwanie brzmi zwycięski marsz. Wyobraźmy sobie, że egzamin jest ponad, w rękach Ciebie pożądany rezultat. Poczuć smak zwycięstwa! Dopiero wtedy włączyć muzykę, wprowadź łuk, krzycząc trzykrotnie: „Hurra!” A teraz idź spać. Egzamin odbędzie się jak można sobie wyobrazić jeszcze nie mogę. Powodzenia!