505 Shares 8390 views

Wołgograd uniwersytetów. Uniwersytety Wołgograd – lista

W tym artykule będziemy mówić o szkolnictwie wyższym w Wołgograd. Jego głównym celem – aby pomóc przyszłym studentom w wyborze instytutu, który zadecyduje o jego przyszłe życie. Ma do zaoferowania wnioskodawców Wołgograd? Uniwersytety (specjalność zostaną omówione poniżej) przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zdolnych do pracy w różnych sektorach gospodarki. Każdego roku w większych placówkach oświatowych miasta otrzymuje tysiące młodych ludzi – przyszłych lekarzy, nauczycieli, techników, ekonomistów, artystów i tak dalej ..

„The Swan, raka i szczupak”

Po ukończeniu szkoły średniej i otrzymał świadectwo ukończenia szkoły średniej, każdy młody człowiek stoi w obliczu wyboru: Co dalej – kontynuuje i nadal gryźć granitu nauki lub przejdź zrabatyvat swoich pieniędzy? Jeżeli saldo jest przechylanie do pierwszej decyzji, pozostaje tylko wybrać odpowiednią szkołę i specjalności, które chciałbym nauczyć. I to jest tutaj, że większość młodych ludzi stało się „osłupienie”. Po tym wszystkim, doświadczenie życiowe mają jest mały, preferencje w wyborze zawodu nie mają jeszcze wszystkich została utworzona, a czas zacznie wypływać. I tu „pomóc” come rodziców, krewnych, przyjaciół i innych. I, jak w bajce Kryłowa „The Swan, raka i szczupak”, zaczynają ciągnąć uczestników w różnych kierunkach. Ktoś będzie nalegać na tradycji rodzinnej, jak mówią, to przodkowie badali młodego człowieka, aż do siódmego pokolenia; ktoś da rady oparte na nowoczesnej ekonomicznej wykonalności rynku siły roboczej; ktoś zwróci uwagę na prestiż instytucji i zawodu; i ktoś będzie podkreślają skromne zasoby rodziny przyszłego studenta … I jak to zrobić w tej sytuacji w przyszłości, było straszliwie bolesne ze względu na niewłaściwy wybór dokonany?

Zasada „Sanity”

W tej sytuacji, możemy polecić młodemu człowiekowi, aby skorzystać z tak zwanej zasady zdrowego rozsądku. Co to oznacza? Pierwszym krokiem jest zebranie jak najwięcej informacji o sobie instytucji edukacyjnych i zawodów, które są nauczane tam. Studiować go i wybierz te opcje, który przemawia do Ciebie w różnym stopniu. Następnie mówić o swoich preferencjach dla rodziców, dziadków itd. D., I słuchać ich opinii na ten temat, ponieważ ich doświadczenie jest wielokrotnie większy niż twój. A dopiero potem na własną rękę, w zależności od własnych pragnień, a starszy rada zebranych informacji z różnych źródeł (Dz aleje, opinie studentów, nauczycieli, itd. D.), aby dokonać wyboru. Rozważmy teraz bezpośrednio Uniwersytety Wołgograd i specjalne oferowane przez nich. W tym artykule zajmiemy się tylko do szkolenia w pełnym wymiarze czasowym.

Uniwersytety Wołgograd: lista szkół

Ten bohater miasto nad Wołgą jako szeroki bogatych instytucji i wysoce wyspecjalizowane, takie jak techniczne, ekonomiczne lub zdrowia. Tak więc, biorąc pod uniwersytety Wołgograd (rządowej) może wziąć notatkę psychicznego dowolnego uczestnika.

1. Państwowa Akademia Rolnicza.

2. Instytut Ekonomii, Socjologii Prawa.

3. State University.

4. Law School.

5. Stan Społecznej i Uniwersytet Pedagogiczny.

6. Instytut Sztuki. PA Serebryakov

7. Państwowy Instytut Sztuki i Kultury.

8. Politechnika.

9. Uniwersytet architektoniczny.

10. Institute of Business.

11. Państwowa Akademia Kultury Fizycznej.

Uniwersytety Wołgograd: oddziałów

Oprócz wymienionych udogodnień w powyższym wykazie, miasto prowadzi szereg oddziałów instytucji szkolnictwa wyższego w naszym kraju, takich jak Międzynarodowy Instytut słowiańskiego, Rosyjskiej Akademii Gospodarki Narodowej i państwa. Obsługa przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej, nowoczesny Humanitarnej Academy, Institute of Management, University of rosyjskiego, Moskwa Współpracy Gospodarczej humanitarnej, rosyjskiego Państwowego Instytutu Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego. Jak widać, wybór stoi Wołgograd wnioskodawcy, jest ogromna. Z jednej strony jest to dobre, bo jest mnóstwo do wyboru, a po drugie, na widok tak wielu instytucjach, jak to możliwe i stać się mylić. Ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, to dopiero początek, a następnie będą egzaminy, nauka, praca sesji kurs …

szkół medycznych

Indywidualne podejście, szkoły medyczne Wołgograd Państwowej Akademii Medycznej, a dokładniej, zlokalizowany w centrum miasta. Ten federalny instytucja budżetowa w 1935 roku powstała Wyższa Professional Education Ministerstwa Zdrowia (VPO VolgGMU) z (wtedy zwanej Stalingrad Instytut Medyczny). Dziś to ultranowoczesny uniwersytet znajduje się w wykazie instytucji medycznych wyższych, który w świecie. W swojej strukturze posiada osiem wydziałów, dodatkowo, na podstawie stworzył szkołę medyczną, w której kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z opieki pielęgniarskiej. Oddział został otwarty w Piatigorsk – Pyatigorsk Medical and Pharmaceutical Institute.

Wybór specjalności

Cóż, teraz nadszedł czas, aby przejść do drugiego (choć jest on ściśle związany z pierwszym), ale nie mniej ważne wybory – zawód. Wołgograd uniwersytety oferują potencjalni studenci bardzo szeroką listę specjalności. Główne kierunki rolniczej programu edukacji obejmują linię learning: Rolnictwo Technologia, Weterynarz, mechanizacja rolnictwa, elektryfikacji, technologię przetwarzania, merchandising, ekonomiczne, ekologiczne i Melioracji, społeczno-humanitarna. Uniwersytety Wołgograd obszary architektonicznych i budowlanych oferują następujące uczestników specjalność: inżynieria ciepła i ciepłownictwie, procesów transportu, maszyn i urządzeń technologicznych, systemów informacyjnych i technologicznych, architektura, budownictwo, projektowanie i bezpieczeństwa z technosfera. Instytut Kultury i Sztuki szkolenia studentów w takich zawodach: kierowanie, ogólne i rzemiosła artystycznego, .. Działając itp medyczne instytucji szkoleniowych specjalistów pociągów działań leczniczych i profilaktycznych, technologii biotechnologii, biologii, pediatrii, medycyny ogólnej, biochemii medycznej, stomatologii, psychologia kliniczna.

Listy te mogą być kontynuowane przez długi czas, ale istota tego artykułu jest pokazanie, cała gama uczestnika otwiera możliwości. Prawidłowo dobrane specjalne da mu drogę do ustalenia losu i życia. Powodzenia!