729 Shares 3193 views

Przegląd pojazdu Suzuki Cappuccino

Cappuccino после своего появления на свет за короткий промежуток времени стал настоящим любимцем своих владельцев во всех уголках планеты. Suzuki Cappuccino samochód po jego narodziny w krótkim czasie stał się prawdziwym ulubieńcem właścicieli w każdym zakątku naszej planety. Model ten jest bardzo interesująca nazwa jest trochę o wymiarach samochodu z małym silnikiem, grupy docelowej, z których konsumenci są klasy średniej. Jednocześnie, samochody mogą pochwalić wielką projektowania i dość szerokie możliwości na torze.


Historia modelu

I produkowane auta „Suzuki” w okresie od 1991 do 1997 roku. W październiku 1992 roku został pokazany publicznie podczas British International Exhibition. Model to samochód sportowy z góry i dwa składane drzwi. Przez cały czas wydany nieco ponad 28.000 jednostek samochodu. Według nieoficjalnych informacji, model został opracowany w celu zaoszczędzenia podatku ubezpieczenia. Po linia montażowa spadła mógł jej kopię firmie produkcyjnej przez pewien czas realizowane pozostałe samochody.

Kluczowe cechy

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, model ten jest dość mocny samochód sportowy z tylnym napędem. Początkowo pod maską, twórcy zainstalowany 64 KM objętości napędowego z 0,7 litra. Składał się on z trzech cylindrów umieszczonych wzdłużnie i nazywa F6A. Jakiś czas później, japońscy projektanci wymianie paska napędu silnika w sieci, a tym samym modernizację samochód sam Suzuki Cappuccino. Właściwości techniczne nowego silnika (K6A) mogą rozpędzić samochód do poziomu 150 km / h. Zarówno przednie i tylne zawieszenie sprężyny wykorzystuje jeden uchwyt. Co do transmisji, model został ukończony dopiero chetyrohskorostnoy manualną skrzynią biegów.

wygląd

Cappuccino присутствует не только в технических характеристиках автомобиля, но и в его экстерьере. Suzuki Cappuccino ducha sportowego jest obecny nie tylko w cechach technicznych samochodu, ale także w jego powierzchowności. Szczególną rolę odgrywa w zewnętrznej części zdejmowanym sztywnym dachem, składający się z trzech paneli. W razie potrzeby można je wyjąć i umieścić w bagażniku. W modelu wygląda elegancko zaokrąglone reflektory rażące, stylowe wloty powietrza, a także wydłużony kaptur. Wszystko to sprawia, że samochód atrakcyjny w naszych czasach. Jego wymiary długości, szerokości i wysokości, odpowiednio, równe 3295h1395h1185 mm. Jeśli chodzi o prześwit, to 135 mm.

wnętrze

Mówiąc o kabinie Suzuki Cappuccino, przede wszystkim należy zauważyć, wysoki poziom komfortu. Pomimo stosunkowo skromne wymiary zewnętrzne, nogi i głowy tutaj wystarczy, aby nawet wysocy ludzie czują się komfortowo. Siedzenia są wykonane ze skóry i odznaczają się dobrym wsparciem. Fotel kierowcy można regulować niemal do woli. Wnętrze wyłożone jest dość wysokiej jakości i miłe dla dotyku materiał. Wewnątrz Bagażniki są, ale są one umieszczone wysoko, więc gdy zawartość hamowania może wypaść z nich.

wniosek

Cappuccino завершилось уже много лет назад, автомобиль продолжает пользоваться большой популярностью. Pomimo faktu, że model produkcja Suzuki Cappuccino kończący się wiele lat temu, że samochód nadal cieszą się dużą popularnością. Konsumenci kochają maszynę wygrał ze względu na stosunkowo niskie koszty eksploatacji, niezawodność, dobre osiągi i dobra jakość wykonania. W tym kontekście nie dziwi fakt, że niektóre przypadki tego samochodu dzisiaj można znaleźć na drodze krajowej.