110 Shares 3981 views

Masz straszne sąsiadów? Dowiedz się, jak rozwiązać ten problem!

Jednym z najprzyjemniejszych momentów życia w społeczności – ma mieć dobrych sąsiadów, to znaczy, że ludzie, z którymi chcesz się tam rozmawiać, gdy znudzony, do których można zwrócić się o pomoc, zwłaszcza gdy trzeba tak. Jednak to nie ma zastosowania do tych złych sąsiadów, którzy mogą uczynić swoje życie nieszczęśliwy i straszne szkody w każdej sekundzie swojego istnienia.


Jeśli masz sąsiadów, którzy są niegrzeczne i brak szacunku do ciebie i innych na swojej ulicy, może ulec pokusie, aby odpowiedzieć odpowiedzieć w ten sam sposób na ich prostacki zachowanie. Choć może to przynieść Ci natychmiastowej gratyfikacji, ale może też mieć długoterminowe skutki katastrofalne. Oto kilka sposobów jak radzić sobie ze złymi sąsiadami.

Pamiętaj, aby zapoznać się z tymi, którzy mieszkają w pobliżu

Kiedy po raz pierwszy spotkać sąsiada, należy przedstawić się. Gdyby ten człowiek, wstrząsnąć ręce ze sobą, a jeśli kobieta, rozmawiał przez kilka minut. Staraj się pokazać prawdziwe zainteresowanie tą osobą. Czasem prosta czynność w przyszłości przyczyni się do zmniejszenia nieprzyjaźń między ciebie, aby zbudować most zrozumienia i przyjaźni.

zaproszenie

Jeśli masz sąsiada, który jest stale narzekają swoich głośnych imprez, zaprosić go na kolację lub filiżankę herbaty. Niezależnie od tego, czy będzie on przyjąć zaproszenie, czy nie, nadal uczyniły pierwszy krok w kierunku przyjaznych stosunków.

Pomoc w trudnej sytuacji

Sąsiada zarośnięty trawnik lub brudny siding, które powinny być myte wodą? Można założyć, że następnym Dirt na żywo. Co zrobić, jeśli nie był to duży problem, że nie wiem nawet?

Twoi sąsiedzi mogą po prostu niezdrowe lub ich kosiarka złamał i nie może sobie pozwolić na zakup nowego.

Oferują im swoją pomoc. Być może można kosić trawnik lub ich oferować swoje opryskiwacza, czy nie. Sąsiedzi doceniają wszystko co się robi i będzie wiedział, że jesteś zawsze gotowy przyjść im z pomocą.

Jeśli są one zdenerwowany z powodu swojej dobroci, jeśli czujesz się nieswojo, to jest to ich problem, nie twój.

Problemy z hałaśliwych sąsiadów

Jeśli istnieją inne problemy, które należy rozwiązać, spróbuj rozwiązać je bezpośrednio odnoszące się do uciążliwego sąsiada. Jeśli zadzwonisz na policję i pozhaluetes do mieszkających w pobliżu ludzi, to tylko zwiększa wrogość pomiędzy ciebie i prawdopodobnie doprowadzi do ciągłych konfliktów.

Najlepszym sposobem, aby uniknąć konfliktu między wami – poinformować swojego sąsiada, że trzeba codziennie rano wstać wcześnie do pracy, a więc nie chciałby usłyszeć muzykę i hałas po 10 godz. Pomyśl o tym, jeśli nie chcesz, aby stale być na wrogość ze swoim sąsiadem.

Uniknąć plotek na temat swoich sąsiadów

Bez względu na to jak źle twój związek z ludzi tam mieszkających, poplotkować o nich pani po drugiej stronie ulicy nie jest tego warta. W rzeczywistości, to może zaostrzyć problem. Jeśli uważasz, że w krajach sąsiednich, ale nieszkodliwe, zachować swoje opinie dla siebie. Jednakże, jeśli istnieje coś bardziej poważnego, który bezpośrednio wpływa na Ciebie, idź prosto do swego sąsiada, z którym masz konflikt, i omówić z nim.

Bądź miły dla dzieci

Jeśli mieszkasz w spokojnej podmiejskiej domu, sąsiedzi mogą mieć dzieci, które grają na ulicy, a czasami taką rozrywkę dość głośny.

Poznać ich rodziców, pokazać życzliwość i szacunek dla małych dzieci. Jeśli lubią cię, będą zadowoleni z odpowiedzi na szacunek i wyrozumiałość gdy zapytać ich, aby zatrzymać jak głośny wrzask i krzyk.

Podjąć dodatkowe kroki do swojej przyjaźni. Jeśli chcesz opiekować dzieci, zaleca się od czasu do czasu jako kandydat do siedzenia z nich, podczas gdy ich rodzice są zajęci swoimi obowiązkami lub po prostu relaks. Jeśli lubisz pieczenia, zastanowić się, jak przygotować pyszne desery dla dzieci swoich sąsiadów. Jak te dzieci będą dorastać, zaczniesz czerpać korzyści – w nagrodę za co zapłacili oni swój czas, swoją dobroć zostanie spłacona.

Nie obwiniaj zwierzaka

Jednym z powodów, które może okazać dobrym sąsiadem w zło – jest obecność zwierząt domowych, które nie znają granic. Na przykład, pies sąsiada może srać w stoczni lub kota może przybiegnie i kopać sobie dziurę w ogrodzie. Pamiętaj, że zwierzęta zrobić to, czego potrzebują, to wszystko jest naturalne. I nikt nie jest winien.

Jeśli masz problem ze zwierzętami stały bliźniego, okazywać współczucie do ich właściciela. Można powiedzieć: „Wiem, jak to może być frustrujące, kiedy zabrakło worków plastikowych posprzątać po psie.” Jednym ze sposobów radzenia sobie z nim – to zaoszczędzić plastikowych toreb i wprowadzają je do swoich sąsiadów.

Kot, który kopie dziury w ogrodzie to już poważny problem, który jest trudniejszy w obsłudze. Można zwrócić się do sąsiada, czy wie o obrzędach, prawa miejskie, a także dodać, że nienawidzę Departament łapania bezpańskich zwierząt. Jeśli mieszkasz obok rezerwatu przyrody lub lasów, można także wspomnieć, że dzikie zwierzęta mogą być szkodliwe dla zwierząt, które nie mają instynktu do obrony. Jeśli twój sąsiad nie reaguje na niego, a następnie udać się do lokalnego sklepu i poprosić o produkcie ogród z zapachem, który odpycha zwierzęta, ale nie powoduje to im żadnej krzywdy.

Znać swoje granice

Twój sąsiad może chcesz zbudować płot, ale czy jesteś pewien, że wkroczył na własność. Jak tylko usłyszał o tym pomyśle, zapytać, czy on potrzebuje twojej pomocy w ustaleniu, gdzie jego terytorium zaczyna się i kończy swojego.

Jeśli nie zgadzasz się z granicy, który jest zdefiniowany przez ludzi, wziąć wszystkie swoje papiery, które wskazywały na konkretny obszar nieruchomości, i skontaktować się z tym wszystkim do sąsiada. W ten sposób będziesz w stanie obronić swoje terytorium i na właściwą decyzję.

Napisz do nas

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz porozmawiać z sąsiadem, napisz do nas. Powiadom nas o tym problemie i zaoferować swoją pomoc, aby dojść do porozumienia pokojowego. Postaraj się, jakby to jest problem, że chcesz rozwiązać. Na przykład, jeśli sąsiad zasadził drzewo z gałęziami, które wiszą nad stoczni, oferują wyciąć tę część drzewa. Tak, to bardziej jako inicjatywa pochodzi z twojej strony, ale to chyba warte wysiłku, aby uniknąć wszystkich złych działań ze swoim sąsiadem.

Trzeba pomóc

Może zdarzyć się sytuacja, że nie można poradzić sobie na własną rękę, i potrzebują wsparcia ze strony. Jeśli problem z sąsiadem nie można rozwiązać nawet po wszystkich pokojowych i rodzaju działań, niech władze rozwiązać sytuację. Większość organizacji nie wysłał list do właściciela, nie wspominając o osobę, która mówiła do niego. Jednak, być przygotowany do obrony, jeżeli sąsiad będzie wiedział, że to ty.

Każdy ze scenariuszy wymienionych powyżej może pracować, jeśli jest robione z prawem intencji. Jednak są ludzie, którzy nie chcą być uzasadnione. Jeśli staramy się radzić sobie z trudnymi sąsiadami, a oni są na ścieżce wojennej, nie postawić się w niebezpiecznej sytuacji. Czy masz kilka opcji. Można nauczyć się żyć ze złym sąsiadem lub wezwać policję cały czas. Wystarczy pamiętać, że ruch nie gwarantuje, że nowe miejsce nie będzie mieć zły sąsiad, ponieważ nie mogą być ludzie, którzy są o wiele gorsze niż to, z czym walczą dziś.