578 Shares 8187 views

Jak odkręcić koło Keyless sekretki: Sposobów

Niestety, nawet w dzisiejszym świecie może być często wychodzi z domu, aby zobaczyć swój samochód, stojący na cegłach zamiast opon. Aby uniknąć takich problemów, to został wynaleziony sekretki na kołach. Ale co, jeśli opona powstały przeciek na drodze, oraz specjalne urządzenie z no? Zastanów się, jak sekretki odkręcić koło bez klucza.


Jakie są sekretki RV

Same sekretki koła są konwencjonalne element ramy montażowej. Ale w tym samym czasie mają profil niestandardowy, który jest umieszczony w taki sposób, że może otworzyć tylko właściciel klucza.

Wszystkie takie urządzenia można podzielić na 3 kategorie:

 • Najprostszy wzór o profilu w postaci nieregularnego wielokąta, w którym ilość boków zmienia się od 8 do 40 sztuk.
 • Następny jest sekretki z ukształtowany profil składa się z linii o różnej krzywiźnie.
 • I najbardziej wiarygodne – perforowane, ma kilka otworów o różnych średnicach i głębokościach.

Przy wyborze sekretki koła należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale także od materiału, z którego jest wykonany. Im wyższa jakość silniejszy i bardziej niezawodne urządzenie.

Powstaje pytanie, jak otworzyć sekretki na kole bez klucza, jeśli jest to niezawodna ochrona. Mówimy o tym dalej.

Jak zabrać sekretki siły klucza,

Stopa wycofanie będzie zależeć od czasu korzystania z produktu, jeśli zainstalowano niedawno sekretki lub jej okresowo usuwane, proces nie zajmie dużo czasu, ale gdyby „zostają dołączone” do dysku, istnieje już wiele będzie musiał zrobić. Zobaczmy, jak usunąć sekretki Keyless koła:

 1. Początkowo silniejszy dokręcić pozostałe nakrętki na koła w celu zmniejszenia obciążenia z sekretki, a ona ulegli swoje wysiłki.
 2. Następnie zaciska koło za pomocą podnośnika i zapukać do wszystkich stron, opuść ją na miejsce.
 3. Odkręcić wszystkie śruby, tak, że tylko nasza żądany element.
 4. Ponownie podnieść podnośnik i kołysanie na piaście uprzednio traktowane WD-40 sekretki.
 5. Powrót nakrętki w miejscu, z kręcić je symetrycznie do granic możliwości.
 6. Zwracamy się do tajemnicy, jeśli nie wszystko w porządku, ale teraz to odkręcić ręce wysiłku.

można skontaktować się z punktem serwisowym, nie zrobi to samo, ale za pieniądze, jeśli jest to pożądane. I nie wszystkie warsztaty zapewniają gwarancje bezpieczeństwa płycie.

Usuń sobie prostą sekretki

Jeśli jesteś za kierownicą najprostszy tajny nakrętka, to nie jest trudne pytanie, co zrobić w przypadku zgubienia klucza do sekretki.

 1. Początkowo wybrać odpowiedni rozmiar gniazdo do swojego sekretki.
 2. Rozmiar podnieść nieco mniej.
 3. Weź młotek i użyć go do nabić głowę do tajnego śruby.
 4. Ustalające, zaczynamy odkręcić i wszystko.

Jeśli sekretki z kołpaka końcowego, omawiana metoda nie działa. Następnie, odpowiadając na pytanie o tym, jak odkręcić sekretki na kole bez klucza, wykonaj następujące czynności:

 • Głowica oszlifować krawędzie do pożądanej wielkości.
 • Następnie wyłączyć, podobnie jak w poprzednim przypadku.

Jeśli dbasz kół ochrony i ustawić sekretki pierścień, a następnie wyjąć dodatkową ochronę trzeba przemiału lub bułgarski. Pożądane jest, aby zwrócić się do serwisu, więc jest mało prawdopodobne, że z nim nosić żadnego z tych instrumentów.

Zdejmowanie sekretki z BMW

Na drogie samochody zazwyczaj sekretki ustawione już w produkcji, a nie najłatwiejszy śrubę i dobry. Dlatego, jeśli myślisz jak odkręcić sekretki na kole bez klucza w BMW, to najlepiej skontaktować się z serwisem.

Konstrukcja takiego zabezpieczenia przed kradzieżą oznacza pierścień zatrzymujący (uchwyt). Jeśli próbujesz odkręcić urządzenie jest zwykły sposób korzystać z głową, nadziewane na sekretki, pierścień ochronny jest prosty przewijania.

Zwykle odlewane dyski sekretki zamknięte wystarczająco głębokie i stosowanie spawania elektrycznego może spowodować uszkodzenie samego dysku. specjalne urządzenie jest używane do usuwania takich wyrobów ochronnych.

Jeśli nadal chcesz próbować to zrobić samemu, trzeba najpierw dokładnie przepiłowany pierścień, natomiast nie dotykając stopionego płytę, która jest dość trudne. A dopiero potem strzelać sekretki zwykły sposób.

Zdejmowanie sekretki z kołami samochodu „Lexus”

Koła samochodu „Lexus” ma również felgi aluminiowe i zintegrowane sekretki. Od drogiej marki, należy skontaktować się z salonem. Ale jeśli nadal myśleć o tym, jak odkręcić sekretki Keyless koła ( „Lexus”), można wypróbować następujące opcje:

 • Idziesz do sklepu, kupić nowy sekretki, który nadaje się do napędów samochodowych odlewanych „Lexus”.
 • Wyjmij nowy klucz i farsz starego sekretki.
 • Delikatnie odkręcić.

Ale szybsze i bardziej niezawodne, aby zwrócić się do specjalistów, którzy znają wszystkie cechy struktury konkretnego tajnych orzechów.

Jak usunąć sekretki w salonach

Jeśli masz samochód prostą strukturę zainstalowany przed kradzieżą, kreator w salonach mogą korzystać z powyższych metod. Ale felgi aluminiowe, o złożonej strukturze tajnym śrubą i mechaników samochodowych czasami pojawia się pytanie, w jaki sposób usunąć sekretki na kole bez klucza.

W tym przypadku, niektóre urządzenia do spawania pomóc. Specjaliści ostrożnie, aby nie psują tarcze są przyspawane dodatkowych śrub stalowych, które obraca się, sekretki.

Na mistrzów swoim rzemiośle, ta procedura nie trwa długo, a po instalacji nowych urządzeń zabezpieczających zadbać, aby nie stracić klucz.

Czy sekretki chronić przed kradzieżą kół

Po zbadaniu wszystkich sposobów jak odkręcić sekretki na kole bez klucza, nie ma innego pytanie, czy spełnia ona wszystkie jej funkcje ochronne.

W rzeczywistości, nawet najprostsze sekretki mieć ich obecność będzie zniechęcać złodziei. Na przykład, jeśli pojawią się dwa samochody, ale tajne śruby będzie tylko jeden, to jest szybsze i łatwiejsze poruszanie się po jej stronie.

Sekretki droższe, na przykład za pomocą specjalnych pierścieni ochronnych, wymagają przestępców spędzić dużo czasu i wysiłku, aby je usunąć. A w tym czasie złodzieje mogą zauważyli, więc jest to zbyt duże ryzyko dla nie zbyt drogie dla zysku, jak koła.

Ponadto, drogie samochody często kosztują sekretki że i usunąć możliwe jest tylko w kabinie za pomocą spawania. A więc do kradzieży tych dysków lub koła – zbyt zauważalne rzeczy.

Tak więc, pomimo faktu, że prawie każdy sekretki można usunąć samemu bez klucza, bezpośrednią funkcją ochronną nadal występuje.

zalecenia końcowe

Nie myśleć o tym, jak odkręcić sekretki na kole bez klucza, nie marnuj go. Jeżeli jednak został on zgubiony lub uszkodzony, zalecamy następujące:

 1. Spójrz na to, co sekretki zamontowane na kołach.
 2. Jeśli prosta – należy użyć jednej z następujących metod, aby usunąć.
 3. Jeśli masz drogie felgi ze zintegrowanym systemem ochrony koła, to lepiej zwrócić się do salonu, gdzie usuwanie jest przyspawany specjalny pasek ze stali, a dopiero potem odkręcić śrubę.