309 Shares 3343 views

Kamizelka dla dziewczynek mówił. bezrękawniki dla dziewcząt igieł dziewiarskich

Kamizelka dla dziewczynek szprychy nadające się do kilku dni. Produkt z wełny położyć na wierzchu sukni lub koszuli. Kamizelka bawełna noszone jako koszul. Wzory dla tej rzeczy może podjąć każdą markę: prosty rysunek może się różnić ze względu na kolory i ozdoby, a otaczają motyw sama tworzy niezwykły obraz.

Kamizelka dla dziewczynek mówił: Schemat Lozenges

Początkowo wykonywania pomiarów: talii, szerokość ramion, długość rękawów, głębokość cięcia, długości produktu. Następnie narysować wzór na papierze z powrotem i forhend. Następnie należy utworzyć próbki i obliczyć liczbę pętli. Numerem 61 i powrót do pętli gumy dzianiny 1 x 1 cm 2, a następnie dodaje się i poruszają się pętle 6 na rombów wzoru (jeśli nie wskazano oznaczenia rysunku, to znaczy jedną pętlę).

 1. 9 backstitches (SP), +3 twarzy (PR), SP, 3LP.
 2. LP, 7IP, 3LP, SP, LP, SP, 2pi.
 3. 2pi, 5IP, 3LP, SP, LP, SP, LP, SP, LP.
 4. 3LP, 3IP, 3LP, SP, LP, SP, LP, SP, LP, SP.
 5. SP, 3LP, SP, 3LP, SP, LP, SP, LP, SP, LP, SP, LP.
 6. PL, oplot (3 pętle w mniejszych szprychy zanim prace nad roboczych szprychy provyazyvaete 3 n., A następnie przenieść się do pomocniczego), LP, SP, LP, SP, LP, SP, LP, SP.
 7. SP, 3L, SP, 3L, SP, LP, SP, LP, SP, LP.
 8. 3LP, 3IP, 3LP, SP, LP, SP, LP, SP, LP, SP.
 9. 2pi, 5IP, 3LP, SP, LP, SP, LP, SP, LP.
 10. LP, 7IP, 3LP, SP, LP, SP, 2pi.
 11. 9IP, 3LP, SP, 3LP.
 12. 9IP, Xhosa.

Rapport wzór podany jest bez względu na krawędzi.

Części dziania i produkty montażowe

Nadal kamizelki dziewiarskich dla dziewczynek mówił. Powrót podstawowy wzór dzianiny 29 centymetrów i rozpocznie się po obu stronach w pobliżu armhole pomocą zawiasów 6, pierwszy akapit 3, a następnie 2 N, i n 1, ponadto, zgodnie z rysunkiem nadal …. Po 11 cm konieczne jest równomiernie w pobliżu szyjki 21 n średnich. Dzianina 4 centymetrów ramionach i zamknięcia pętli.

Na przed tarczą 61 i pętli i dzianiny gumy 1 x 1 cm 2. Następnie postępowanie z pierwszorzędowymi rombów rysunku. Kształtować pachy i zacząć od 29 cm w 3 etapach, od wewnątrz na zewnątrz. Dalsze nadal Knit główny wzór 7 cm i przystąpić do zamykania jednolitych zawiasy centralne (21 N). Do szyi. Produkt dziania dodatkowe 8 cm i ramię zamkniętą pętlę.

Stosując części naprzeciw siebie i połączyć je do haka. Obróbka armhole i szyi, jako hak lub druty provyazyvaete 3-4 serii gumy. Kamizelka jest gotowy! To może być ozdobione broszką lub róży.

Duże dzieci kamizelki dla dziewcząt (szprychy)

Dla trzylatka do zakupu 300 g przędzy akrylowej knota i 6mm igieł. Kamizelka składa się z dwóch wzorów: guma 1 x 1 i krótki warkocz. Rapport plecionka składa się z 8 pętli z dodatkiem 5 krawędzie pętli (2) i krawędzi 3IP:

 • 5LP, 3IP;
 • na rysunku;
 • * 1LP, 2kosy (drobne szprychy 1 pętla do pracy w 1LP provyazyvaete operacyjny i przenoszenia do dodatkowej) 3IP;
 • na rysunku;
 • 2kosy, 1LP, 3IP;
 • rysunek przez *.

Kontynuować wzór z 3 do 6 rzędu. Wszystkie parzyste wiersze purl dzianiny w deseniu. Przed przystąpieniem do pracy porównania jej gęstość dzianiny z próbką składający się z 13 wierszy, pętle 17 i 10 cm. Oparcie numerem 45 pętli i dzianiny gumką 4 centymetrów. Następnie przejdź do wzoru plecionki i kontynuować pracę przez kolejne 24 centymetrów.

Ponadto, po obu stronach, pach zamknięcia pętli 3, a następnie trzy razy w każdym nawet rzędu pętli. Szprychy musi pozostać 33 pętle. Następnie kontynuować pracę na obrazie. Na wysokości 43 cm, w tym samym czasie zamykają pętle ramiona (8), i szyi (17 n.).

Dziania przodek i rękawów montaż

Teraz można wybrać 45 pętli przed i 4 cm dzianina elastyczna. Następnie przejdź do głównego obrazu. Obecnie, na wysokości 24 cm od gumy, w tym samym czasie zamykają pachy i tworzą kształt litery V cięcia. W tym celu nie jest centralną pętlę i zastrzelić go na kołku.

Następny dzianiny z każdej strony osobno. Z pierwszego armhole zamkniętą pętlę 3, a następnie trzy razy w każdym rzędzie galon 1 P a. Od spodu szyjki w każdym rzędzie wzdłuż pętli spada ponownie 8. Gdy dotarliśmy do 43 cm zamknąć wszystkie pętle.

Teraz podłącz ramieniu i boczne szwy. Wpisując szyję przegubu centralnego, który znajduje się na trzpieniu i dzianiny gumką 4 cm. Ponadto z środku wycięcie w każdym osobisty numer 2 w pobliżu pętli Purl rzędami backstitches Bates 2 pętli twarzy. W ten sposób podkreślić ostry narożnik wycięcie.

Rękawów i provyazyvaete sprężyste 4 cm. W rezultacie uroczysty kamizelki, który jest idealny dla śnieżnobiałej koszuli. Przypisywanie Tank Top dla dziewczynki mówił do powyższego schematu będą mogli nawet początkujący, jak przędza jest gruba i bardzo szybko dopasować produkt.

Niezwykłe kamizelka światło

W tym modelu, przędza ma jeden lub dwa kolory wełny i akrylowego (50 g na 146 metrów), i 4 igły mm. Tie próbkę i oblicza liczbę pętli, wychodząc z tego, że próbki 10 centymetrów musi być 14 i 18 rzędów pętli. Kamizelki dla dziewczynek (igły vyvyazyvayut) składa się z dwóch wzorów: guma 1 x 1 i ażurowej.

Schemat ażurowy wzór podano bez uwzględnienia krawędzi:

 • 1LP, SC * 1 (H), poruszyć (pętla pędów jak spodniej provyazyvaete 1LP i rozciągają się na pierwszym zdjęciu), (n) *;
 • Wszystkie pętli galon;
 • * 2pi, utkane 1H * 1LP;
 • wszystko bełkot pętle.

Kolejne rzędy są powtarzane od pierwszego do ostatniego odpowiedniej ilości.

Knitting zacząć od tyłu ciemnym przędzy. Modem 56 pętli i dzianiny gumką 4 rzędy. Następnie przejdź do głównego ażurowym wzorem. Na wysokości 25 cm zmienić zapalić przędzy Hank. Przez 11 cm skonfigurować szyję, zamknąć centralną pętlę 16. Łopatki dovyazhite oddzielnie, przy czym część wykroju w każdym zmniejsz drugiego rzędu 2 pętle trzy razy. Na wysokości 44 cm zamknąć ramię pętli.

Dziania przodek i rękawów montaż

W dalszym ciągu należy traktować jako dopasowanie kamizelki dla dziewczynek mówił przędzy dwukolorowej. Aby przodzie tarcza 56 pętli ciemny przędza dzianiny gumką 4 rzędy x 1 1 i 25 cm, – całkowity wzór. Dalsze zmiany w świetle włókna, provyazyvaete 3 cm filigran wzór i zaczynają tworzyć szyi.

Aby to zrobić, należy zlokalizować 4 centralnych zawiasy i zamknij ją. Ponadto na obu stronach materiału jest konieczne, co trzeci rząd w celu zmniejszenia o 2 o 6 razy. Ramiona nadal drutach do 44 cm i zamknąć pozostałą pętlę. Teraz ściegu szczegół, pozostawiając wycięcia do pach.

Hak związany z dwoma rzędami rękawów i szyi 8 rzędów przędzy na ciemnym schematu:

 • 1 rzędzie: wszystkie bary, bez sc;
 • 2 i następnych wierszy: * 1stolbik z sc 1 pętla powietrza *.

Otrzymaną kołnierz jest zagięty na zewnątrz i wszywa rogach. Tu i gotowy kamizelka dla dziewcząt. Szprychy w tym modelu nie są tworzone armhole, więc początkujący craftswomen łatwiej zacząć z tym produktem. Ta kamizelka może dziać z jednego koloru przędzy i bez kołnierza.