391 Shares 3477 views

Tuning "Skoda rapid": wyrafinowanie Szwed

Zastanów się, jak samochód „Skoda rapid” strojenie. Zdjęcia pokazują możliwą zmianę szwedzkiego samochodu poprawić techniczne, właściwości aerodynamiczne i zwiększenia komfortu. Obejmuje instalację spódnice zewnętrznych, ciągnąc kabinę, modernizacji zawieszenia i hamulców, jak również wiórów dostrajania.


modernizacja odkryty

Więc, co zapewnia strojenie zewnętrznego? „Skoda rapid” w tej części ciała modernizowane na dwa sposoby: spódnice nabycia lub podejmowania własnych rąk. W pierwszym przypadku, można kupić zestaw tuningu zewnętrznego od producenta. To się nazywa „Sport” i obejmuje przednie i tylne zderzaki, parapet i spadzisty skrzydła na pokrywie bagażnika.

Druga opcja polega samodostrajanie. „Skoda rapid” własnymi rękami uzupełniają zmodyfikowane zderzaki typu „Lada”. Są one wykonywane na podstawie starego zderzaka, który jest w ramce, a następnie zastosowano piankę. Kolejna modernizacja bufor rozwiązaniem – dzięki czemu włókna szklanego. Podobnie można zrobić z parapetu i spoiler.

Niektórzy producenci oferują bardziej zaawansowane zestawy aerodynamiczne do „rapid”. Oczywiście, ich koszt jest wysoki w porównaniu do standardowych części, ale zwiększają one Usprawniony i aerodynamicznych cech.

wyrafinowanie wnętrza

Teraz, tuning wewnętrzny. „Skoda rapid” w pierwszej części kabiny dźwiękochłonne. Fabryka samochodów nie jest dostarczany z tej opcji, więc właściciele ustawić samodzielnie. Następnie można rozpocząć finalizację inne węzły.

Instrument Panel dokręcić skórę lub barwnego kleju film. Podświetlenie panelu lutownicza przylutowane do diod systemu. Możliwe jest również, aby zbudować w wstawkami z drewna.

Fotele, podsufitka i słupki mogą być zbyt mocno napięty tkaniną lub innym materiałem. Ale w bagażniku trzeba będzie zainstalować multimedialną i subwoofera kontrolera. Karty drzwi są modyfikowane lub zmieniane do autora.

Chip-tuning

„Skoda rapid” w tej części mogą być modyfikowane podwójny: jest firmware montaż lub wymiana chipa. Producent warunkiem ewentualnego dostosowania oprogramowania w zależności od zastosowania regionu i dał swobodny przepływ kilku wersjach oprogramowania. W ten sposób możliwe jest flash ECU na poprawę następujących wskaźników:

  • Moc.
  • Gospodarka.
  • Zaczynając w niskich temperaturach.

Możliwe jest również, aby kupić dwa rodzaje do chipów „Skoda rapid”. Pierwszy przeznaczony jest do podwyższenia charakterystyk energetycznych, ale drugi – na oszczędność paliwa nawet do 20%. Nie zapominaj, że po zainstalowaniu chipa konieczna jest wymiana oprogramowania, ponieważ samochód po prostu nie chce się uruchomić.

Poprawiła zawieszenie i hamulce

Na sedanów w tym zakresie jest prawie standardowe strojenie. "Skoda rapid" – nie jest wyjątkiem. „Koni” zaniżone amortyzatory i sprężyny są ustawione w celu zwiększenia aerodynamiki. Dźwignie są zmieniane na miękkie. To poprawia zwrotność. W tym przypadku, będzie musiał wymienić piastę, aby móc zainstalować niestandardowe felgi i opony. Wymiana przedniej zawieszenie stabilizatora, a także silentbloki.

Układ hamulcowy został uaktualniony do bębnów sportowych i kaliber. Po tym zestawie z klocków nosić czujnik i ABS. Tylny hamulec jest inny zestaw z przodu – jest zatem instalacja trzeba uniknąć nieporozumień. Dla bardziej efektywnego wykorzystania systemu jest konieczne, aby zastąpić pracę cylinder hamulcowy, a także orurowanie płyn hamulcowy sport.

Układ kierowniczy również zmiany mają na celu poprawę właściwości jezdne. ściągi są zmieniane na krótszy. Ma to na celu stworzenie negatywnego palec.