681 Shares 3541 views

Co jest wycofywania i jak to zrobić?

W życiu każdego użytkownika przychodzi czas, gdy komputer zaczyna zwalniać i powiesić. I w miarę upływu czasu, może przekształcić się awarii systemu. Ale nie panikuj, jak programiści OS przewidzieć ewentualny obrót wydarzeń i dał jej możliwość przywrócony. Co jest wycofywania i jak może pomóc?

Co jest istotą

Wycofywanie pozwala przywrócić system operacyjny do wcześniej utworzonego punktu przywracania. Można powiedzieć, że znaczenie „odrzutu” – przywracania systemu. Operacyjne zasada jest podobna do tworzenia zachowanie w grze, które można przejść z powrotem, jeśli coś poszło nie tak. Zrozumiałe jest, że powrót do wcześniej zapisanego punktu, więc wszystkie nowo zainstalowane sterowniki i programy zostaną usunięte. Ale to nie zawsze jest zła wiadomość, ponieważ najczęstszą przyczyną hamulców komputerowych są właśnie program.

Ale jeśli są pliki do odzyskania, muszą być przechowywane gdzieś. I mogą być przechowywane na jednym z dysków, które są zastrzeżone dla nich miejsce. W przypadku wycofania jest wyłączona, to jest konieczne, aby go podłączyć. Poniższy algorytm: otworzyć właściwości komputera , kliknij prawym przyciskiem myszy „Właściwości” – „Ochrona systemu”, a następnie wybierz napęd z oferowanych i kliknij „Utwórz”. Jest to bardzo przydatna rzecz, więc trzeba wiedzieć, co wycofywania i jak go używać.

Możliwe przyczyny problemów

Przed wprowadzeniem przywrócenie, należy zrozumieć przyczyny problemów w programach, ponieważ, oprócz niego, mogą istnieć inne sposoby rozwiązywania problemów. Powrót do punktu odniesienia powinny być stosowane, gdy inne metody do rozwiązania problemu nie działa. Najczęstszymi przyczynami problemów są następujące:

  1. Programy i wirusy. Internet roi się od różnych programów, a nie wszystkie z nich są bezpieczne. Pobieranie i instalowanie złośliwego lub zainfekowany wirusem narzędziowy, może spowodować znaczne szkody dla komputera.
  2. Windows Update. System operacyjny Windows stale pliki do pobrania i instaluje aktualizacje, które po pewnym czasie przerwane starszy i nie może pracować normalnie, zwalniając tym samym komputerze. W tym przypadku użytkownik jest trudno zrozumieć, na czym polega problem. Ale jeśli użytkownik wie, że ta pullback, będzie przywrócić system do stanu, w jakim znajdował się przed pobraniem aktualizacji.
  3. Zablokować antywirusowych. Oprogramowanie antywirusowe mogą blokować i usuwać ważnych plików do pracy, uznając je za szkodliwe.
  4. interwencji użytkownika. Zdarza się, że jest bardzo ciekawy użytkowników przypadkowo usunąć składniki niezbędne do uruchomienia programów lub systemu operacyjnego, co powoduje, że mogą być problemy.

System komputerowy wycofywania

Przywracanie systemu operacyjnego na kilka sposobów.

"Start" 1. Poprzez menu. Otwórz „Start” – „Wszystkie programy” – „Akcesoria” – „Narzędzia systemowe” – „Przywracanie systemu” Jest to okno, które zawiera informacje o dacie punktu przywracania. Po wybraniu pojawi się punkt przywracania „Szukaj skażoną programów” przycisk. Klikając na nią, można zobaczyć, jakie zostaną usunięte po przywróceniu. Następnie kliknij przycisk „Dalej” i gotowe.

2. W trybie awaryjnym. Przed włożeniem „windose” trzeba nacisnąć klawisz F8, a następnie wybrać „tryb awaryjny”. Następnie przywrócić system komputerowy powinien być przez „Start”. Ta metoda jest dobra, w takim razie, jeśli masz problemy z systemami operacyjnymi, a nie ładować lub wytwarza niebieski „ekran śmierci”.

3. Na dysku startowego. Przywracanie systemu może być dysk startowy systemu Windows. Włóż płytę do napędu, naciśnij klawisz F12, a następnie wybierz z listy podstawowej do uruchomienia dysku twardego, kiedy nie jest to konieczne, aby domyślnie. Otwiera się okno instalatora, gdzie znajdują się 2 przyciski: „Przywracanie systemu” „Install” i Kliknij na najnowszej i przednim końcu procesu.

Przydatna funkcja

Każdy użytkownik komputera powinien mieć świadomość, że takiego wycofania. Będzie on bez żadnych problemów, aby naprawić uszkodzony program i powrócić do systemu operacyjnego do stanu roboczego.