852 Shares 9355 views

Upewnij wykuć swoje ręce? Pewnie!

Człowiek od dawna zaangażowana w tworzenie funkcjonalnych i pięknych przedmiotów wykonanych z metalu. Odsetki w tym przypadku nie osłabia, a dziś, choć nie każdy ma teraz dostęp do profesjonalnych sklepów kowala.

Głównym elementem kuźni

Dla tych, którzy chcą spróbować na własną rękę, aby ukształtować klamkę lub świecę, nie jest rozwiązaniem – wyposażona kuźnia w domu. W tym koniecznie narzędzi, takich jak Stulova imadło kowadełka różnych młotków, naparstków, na trzpieniu, w zbiorniku wody, na płytce do gięcia oraz, oczywiście, w piecu, który jest głównym elementem każdego warsztatu. Ogrzewanie Urządzenie można zarówno nabyć w specjalistycznych sklepach, a nie wykuć swoje ręce. Jako paliwo do przenośnych kuchenek takiego dobrego wykorzystania kamienia lub węgiel. To kuźnia, wykonany własnymi rękami, to będzie bardzo łatwe w obsłudze i jest w stanie w stosunkowo krótkim czasie do podgrzania metalu do wymaganej temperatury.

Urządzenie z paleniska

W odniesieniu do cech takiej jednostki narzędziowej, na podstawie dowolnej tabeli paleniska pieca. Do jego produkcji można użyć betonu, cegły lub najczęściej konstrukcji metalowych. W tej tabeli można spawać z blachy stalowej, a ramy nośnej – z kątownika. Następnie, co ukształtować rąk, będzie konieczne, aby wyciąć otwór, w środku wielkości 35×35 cm, które następnie mogą być wykonane w kołnierzu popielnika i dolnej osłony do połączenia przewodu. Na wierzchu, a następnie zamontować ruszt. Dla ułatwienia, urządzenie Forge może również obejmować wentylator odśrodkowy typu elektrycznego z regulowanym dopływem powietrza. Powyżej pieca w celu usunięcia gazów i dymu parasol zestaw blachy stalowej. Na szczególną uwagę jest to, że nie należy podnosić wyżej niż 85 cm nad poziomem stołu. Przekrój tak zwanego „dymu” kanału, w którym powinny być co najmniej 30×30 cm, a wysokość komina powinna wynosić co najmniej 4,5 m.

Forge gaz

Oddzielnie można powiedzieć, takiego pieca jako odkuwka trzonu gazowego. Z rękami i może być również wykonane. Do ogrzewania przedmiotów obrabianych Forge w tym przypadku zostanie użyty gaz. Konstrukcja takiego pieca jest różny od tradycyjnego głównie nieobecności rusztu. Ponadto dokonując gaz kuźnia swoje ręce, nie możemy zapomnieć o dostawach gazu wymagane. Aby to zrobić, trzeba będzie wywiercić niewielki otwór wielkości instalacji rurowej. W tym samym urządzenie palenisko będzie kostka Laid z cegieł szamotowych, z pojemnika trzonu. W procesie wytwarzania takiego pieca trzeba zwrócić szczególną uwagę na szczelność (szczelność), związki, które są bezpośrednio związane z dostawą gazu i upewnić się, że w żadnym z tych szczelin. Zalety self-made ekspertów trzonu gazowego pod uwagę niski koszt i dostępność paliwa, jak również łatwość regulacji temperatury.