842 Shares 1509 views

Medycyna 'Emoksipin'. Instrukcje użytkowania

Medycyna „Emoksipin” jej analogi (leki „Emoksibel”, „Kardioksipin” itd.) Odnoszą się do środków mających właściwości retinoprotektornymi. Leki stosowane w okulistyce.


Medycyna „Emoksipin” Instrukcja w sprawie stosowania opisuje jako korektor mikrokrążenia, przeciwutleniacz mający antiagregatnym, angioprotective i właściwości antyniedotlenieniowego. Dostępne lek w postaci kropli do oczu i roztworu do wstrzyknięć. Składnik aktywny – metiletilpiridinol.

Krople do oczu przepuszczalność spadek „Emoksipin” kapilarne, wzmacniają ściany naczyniowej. Lek ma działanie stabilizujące błonę, zapobiega agregacji (wiążące), płytek krwi i zmniejsza lepkość krzepnięcia krwi. Lek zwiększa trwałość mózgu i serca do niedotlenienia i niedokrwienia.

Retinoprotektivnye krople do oczu właściwości ochrony tkanki oka, w tym siatkówki przed szkodliwym działaniem wysokiej intensywności światła. Lek jest również ułatwia resorpcję wewnątrzgałkowych krwotoków.

Lek „Emoksipin”. Instrukcje użytkowania. powołanie

Lek jest wskazany do stosowania w zapobieganiu i leczeniu patologii, niedotlenienie skomplikowany i zwiększonej peroksydacji lipidów.

Krople oczne stosowane w krwotokiem twardówce w przedniej komorze oka po urazach oczu. Zaleca się stosować leku do zaćmy, jej zapobiegania u chorych po czterdziestu latach. Oznacza instrukcja „Emoksipin” Instrukcja zaleca korzystanie z siatkówki Duchenne'a, oparzenia i zapalenia rogówki. Oznaczeniami także retinopatii cukrzycowej, powikłań krótkowzroczności (krótkowzroczność). Zalecane stosowanie kropli „Emoksipin” zakrzepicy żyły środkowej siatkówki i jego oddziałów. Używane lek w okresie po zabiegu na oczy, w tym oderwania naczyniówki i jaskry. Krople do oczu zaleca się stosować dla ochrony siatkówki przed negatywnymi skutkami światła wysokiej intensywności i rogówki przy użyciu soczewek kontaktowych.

W neurologii medycynie „Emoksipin” jest przewidziany do zaburzeń krążenia mózgowego krwotocznego i niedokrwiennego przewlekłej i ostrej fazie, gdy uraz głowy, po interwencji dla sub i krwiaka zewnątrzoponowego.

schemat dawkowania

Preparat oczny używany jest w postaci kropli i zastrzyki (parabulbar, spojówkę, pozagałkowe).

Do worka spojówki zakopać dwa lub trzy razy dziennie przez jedną lub dwie krople. Czas trwania aplikacji – od trzech do trzydziestu dni. W przypadku dobrej tolerancji trwania kursu może być przedłużony do sześciu miesięcy, leczenie można powtórzyć.

W neurologii podanie „Emoksipin” roztwór domięśniowo. Dawka w tym przypadku – przez trzy do pięciu ml dwa lub trzy razy dziennie, od dziesięciu do trzydziestu dni. Wolno kapać rozwiązanie.

Bardziej precyzyjne dawki i drogi podania, na innych zestawów chorobowych lub ekspertów.

Przeciwwskazania

Lek „instrukcje Emoksipin” do stosowania nie jest zalecany w przypadku nadwrażliwości na składniki. To nie przepisać leki w czasie ciąży. Jeśli to konieczne, należy stosować leku w okresie karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.

skutki uboczne

Jak pokazuje praktyka, lek tolerowane całkiem dobrze. Najczęstszym działaniem niepożądanym jest uczucie podrażnienia, pieczenie podczas zaszczepił w obszarze spojówki.

Przestrogi

Stosując lek „Emoksipin” wystąpił na systematyczne monitorowanie ciśnienia krwi i krzepnięcia krwi.

Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.