268 Shares 2162 views

sałatki rybne: świnka recepty. Sałatki z konserw rybnych: Przepisy

Ryby Sałatki zawsze cieszył się dużą popularnością w naszym kraju. Dlatego dzisiaj chcemy przedstawić Państwu najbardziej smaczne i proste dania, które obejmują i puszkach i marynowane produkt.

Niezwykłe sałatka rybna z ryżem: krok przepis

Do tej potrawy trzeba:

 • solony śledź – 1 szt średnich;.
 • Ryż długoziarnisty – 3 duże łyżki;
 • bulwy cebuli słodkie – 3 głowice;
 • Liście świeżego zieloną sałatą – 30-40 g;
 • duże jajka – 3 szt.;
 • Ocet – 60 ml;
 • wysokiej zawartości tłuszczu majonez – dodać na osobistych preferencji;
 • sól – do gotowania zbóż.

Preparat z głównych składników

Sałatka rybna z ziaren ryżu zawsze delikatny smak. I prezentacja danie – nie jest wyjątkiem. W celu ich wytworzenia, jest konieczne sortowanie długi ryż, a następnie zagotować w słonej wodzie (aby kruche), anulowany sito maksymalnej taśmy i chłodnego płynu. Następnie oczyścić solonego śledzia z głowy, płetwy, skórę i kości, a następnie wyciąć pozostałych filety w drobną kostkę.

Ponadto, smaczne sałatki rybne przepis zawiera roślinne, takie jak cebula. Aby nadać potrawie niezwykły kwaśny smak, powinien być czysty, drobno shred i moczyć w occie przez pół godziny. W tym czasie można ugotować jajka na twardo i posiekać nożem.

Powstawanie żywności i jej właściwego podawania do stołu

Ryby Sałatki są ułożone na talerzu jako warstw i mieszać. Prezentowane danie należy do drugiego rodzaju. Aby to zrobić, należy umieścić naczynia chłodzi się kruchy ryż, sól śledzia, nasączonej ocet cebuli cebuli i jaj na twardo i tłuszczowego majonezu. W wyniku takich działań można uzyskać dość gęstą masę i pachnący, która musi wysunąć się na płaskiej płycie, wstępnie pokryte zielonymi liśćmi sałatka. Na świątecznym stole, to danie może być rozszerzona w porcjowanego sałatki.

Jak przygotować sałatkę „śledź pod futrem?”

Przedstawiamy puff sałatki rybne, nie wspominając już o rosyjskich tradycyjnych potraw, takich jak śledź pod futrem. Po tym wszystkim, to był jego najbardziej gospodynie przygotowują się do świątecznego stołu.

Zatem potrzeba do przygotowania tej sałatki:

 • Świeże buraki krupnaya- 2 szt.;
 • Bulwy średnio – 3 sztuki;.
 • cebula białe słodkie – 2 głowice;
 • solone śledzia – jeden duży kawałek;.
 • duże jaja kurze – 3 szt.;
 • Świeże marchew średnio – 3 szt;.
 • wysokiej zawartości tłuszczu majonez – dodać na osobistych preferencji;
 • sól – do smaku (na gotowanie warzyw).

przygotowywania żywności

Prezentowane Sałatka z solonych ryb i warzyw odbywa się dość szybko i łatwo. Aby to zrobić, gotować następujące składniki bezpośrednio w skórze: bulwy ziemniaka, marchew i buraki średnio duże. W tym przypadku, woda powinna być starannie wlać mało soli. Więc sałatka będzie bardziej bogate i smaczne.

Aż warzywa są gotowane, można wykonać obróbkę śledzia. Należy przemyto i następnie przycięte do płetwy, ogonie, głowy, usunięcie skórki i usunięto ziarna od kalenicy. W wyniku tych działań będzie tylko solone filety z ryb, która jest niezbędna do drobno posiekać.

Gdy warzywa są miękkie, muszą ochłodzić powietrze, a następnie obrać i ruszt. Ponadto, powinno być bardzo drobno ścięcie świeżego cebulę i jajka.

Proces tworzenia

Sałatki rybne nie zajmuje dużo czasu. Do swojej pięknej formie jest zobowiązany do podjęcia płytkiego naczynia i utorować powierzchnię posiekanym śledziem. Z kolei ryby muszą być pokryte warstwą cebuli, a następnie umieścić ziemniaki, jajka, marchew i buraki. Należy zauważyć, że zanim rozprzestrzenił następny produkt, poprzednia warstwa musi być smarowane majonez tłuszczu.

Jak zrobić sałatkę „Garnet Bracelet”?

sałatki rybne, przepisy kulinarne, z których rozważamy, jest możliwe, aby przygotować nie tylko od słonych pokarmów, ale również korzystać z konserwy. Po tym wszystkim, to danie z nich będzie bardziej aromatyczne i smaczne.

Do gotowania z ziarnami pięknej i niezwykłej sałatką z granatu powinny być uzyskane z:

 • średnia wartość jaj kurczaka – 3 szt;.
 • kwaśne zielone jabłka; – 2 szt.
 • Cebula słodka cebula – 1 główka;
 • Konserwy z tuńczyka – 1 Standard Bank;
 • Ser stałe – 130 g;
 • tłuszczu śmietana – 5 dużej łyżki (na sałatki);
 • wysokokaloryczne majonez – 5 dużej łyżki (na sałatki);
 • duży dojrzały owoc granatu – 1 szt. (Dla dekorowania potraw).

produkty przetwórstwa

Należy zauważyć, że dziś ogromne popularne sałatki z konserw rybnych. Przepisy takie obfite i smaczne dania znać prawie wszystkich gospodyń domowych. Po tym wszystkim, są one wykonane szybko i łatwo, i są dość nietypowe. Te oryginalne sałatki może być bezpiecznie nadana i „Garnet Bracelet”. Jego jasny dekoracji dadzą wszystkim świąteczny stół szczególny nastrój.

Aby przygotować to danie, wymagane jest, aby gotować jajka na twardo, a następnie zetrzeć. Podobnie powinno być zrobione z twardego sera i świeżych kwaśnych jabłek. Następnie drobno posiekanej cebuli, a następnie otworzyć słoik z tuńczyka, umieścić go w głębokim naczyniu i puree z talerza razem z bulionu w stan zawiesiny. W odniesieniu do takich owoców jak granatu, to powinno być małe nacięcie w górnej części, a następnie zanurza się w miskę wodą i oddzielić wszystkie pełnoziarnistych obranych i błon.

Tworzenie oryginalnych potraw

Aby stworzyć taką sałatkę trzeba wziąć płytkie, ale szerokie w płytkę średnicy i znajduje się w jego środkowej części aspektach szkła. Następnie, krawędź misy jest wymagana jest bardzo gruba leżał pomarszczenia puszki tuńczyka. Na górnej części ryby powinien znajdować się świeże cebuli, a następnie w sposób podobny do dystrybucji jajka, tarty ser jabłka i kwaśny. Ponadto, wszystkie warstwy muszą rozmaz określoną mieszaniny kwaśnej śmietany i majonezu. W końcu chcesz ostrożnie wyjąć szybę z surówką i przykryć naczynie pięknie bordowy granatu nasion.

Najbardziej delikatna sałatka „Mimosa”

Jeśli chcesz przygotować sałatkę z konserw rybnych, przepisy są zaskakująco proste, zalecamy wziąć puff dość popularne danie w tym kraju o nazwie „Mimoza”. Aby utworzyć konieczność zakupu produktów, takich jak:

 • każdy konserwy rybne (łosoś, tuńczyk, olej szprot, saury itd.) – 1 bank;
 • Medium świeże marchew – 2 szt;.
 • Ryż długoziarnisty – ½ szklanki;
 • duże jaja kurze – 4 szt.;
 • wysokokaloryczne majonez – 160 g;
 • Ser każde ciało stałe – 130 g;
 • sól – do gotowania zbóż i warzyw.

Składniki przetwarzanie

Wszystkie elementy muszą być dobrze traktowani przed utworzeniem takiego naczynia. Wymaga to gotować w osolonej wodzie, marchew, a następnie schłodzić, obrać i zetrzeć go na małej tarce. To samo przetwarzanie należy poddać i ser twardy.

Należy zauważyć, że wiele gospodyń domowych wykorzystywane do zrobienia „Mimoza” sałatkę z dodatkiem ziemniaków w nim. Jednak zdecydowaliśmy się odejść od stereotypu i zastąpiona ziaren ryżu warzyw. Powinno iteracyjnego, gotować do stanu kruchego, przemywa zimną wodą i całkowicie pasek cieczy. To również wymaga subtelnie ścięcie cebulę i bulion jaja kurzego, oddzielenie białka z żółtek i dodatkowo masować ich cienkiej tarki w różnych naczyń.

Formacja szybki dań kruchych

Sałatka rybna z ryżem na zewnątrz bardzo delikatne i smaczne. I „Mimosa” w tym – nie jest wyjątkiem. Aby utworzyć taką sałatkę, trzeba wziąć nie jest bardzo głębokiej miski, umieścić go w puszkach, znacznie rozciągnąć swój widelec i równomiernie rozłożone na całej płycie. Na wierzchu ryby należy umieścić cebulę, a następnie na przemian: gotowany ryż długoziarnisty, startą marchewkę, białka jaj, ser i żółtka. Wszystkie warstwy z wyjątkiem ostatniego, wymagana jest obficie nasmarować wysokokaloryczne majonez.

Pyszne i niezwykłe sałatka z łososia i ananasa

Prezentowane danie zachwyci wszystkich swoich gości. Po tym wszystkim, to wspaniałe połączenie czerwonego solonych ryb, warzyw i owoców w puszkach zachwyci każdego. Ale wszystko po kolei.

wymagane elementy

Do przygotowania takiego niezwykłego sałatka będzie potrzebne:

 • tłuszczowych solone łososia – 260 g;
 • kapusty morskiej bez majonezu – 200 g;
 • puszkach plasterków ananasa – 250 g;
 • słodka papryka – jeden duży kawałek;.
 • Strzałki zielone cebule i świeże – mała belki;
 • Kapusta pekińska – 4 średnie liść;
 • kalorii majonez – 200 g;
 • sól morska i ziele angielskie – do smaku.

Sposób wytwarzania produktów

Wszystkie elementy muszą być traktowane oddzielnie zakupione wcześniej taki mieszany i obfite sałatki. Aby rozpocząć, należy oczyścić solony łosoś ze skóry i kości, a następnie pokroić je w kostkę ze świeżych liści kapusty chińskiej. Ponadto trzeba drobno posiekać cebulę i zieloną strzałką Mniejsza kotlet puszkach ananas, wcześniej pozbawionych soku.

Proces tworzenia

Ta sałatka nie powinna stanowić warstwy i wymieszać wszystkie składniki razem. Aby to zrobić, chcesz opublikować w dużej misce następujące składniki: solony łosoś, jarmuż morze (całkowicie pozbawić cieczy), Puszki ananas, papryka, pora i kapusty chińskiej. Jeśli jest to pożądane, wszystkie z tych produktów mogą być dodawane do soli i pieprzu, a następnie dodawać je do majonezu wysokokaloryczne i dobrze wymieszać. W wyniku takich działań można uzyskać dość gęstą masę i aromatyczne, które należy wprowadzić w pięknym kształcie i obecnych gości.

Jak wnieść na stół?

Rybne sałatki, przepisy kulinarne, które oceniane dziś można zrobić i świątecznym stole, a do zwykłego rodzinnego obiadu. Kursy te, które zostały utworzone warstwy przed członkami rodziny i gości karmienia powinien być pewny na chwilę vyderzhatv lodówce. Po tym wszystkim, tylko w ten sposób produkty majonez wchłania tłuszczu, co sprawia, że sałatka bardziej kruche, soczyste i smaczne. Jeśli przygotowanie mieszane danie, może być obecny natychmiast po dodaniu sosu napełniania. W każdym razie takie kulinarne kreacje tylko niezbędne do dostarczenia schłodzone przed głównym posiłkiem.

Przydatne wskazówki gospodynie domowe

Obecnie istnieje ogromna liczba różnych sałatek, które są przygotowywane z solonego, wędzonego lub puszkowane ryby. Jednak, aby użyć takiego produktu, zwłaszcza w okresie letnim, należy być bardzo ostrożnym, gdyż można je łatwo zatrute. Dlatego przy wyborze żywności konserwowanej powinny zwrócić szczególną uwagę na termin ich ważności i producenta, a w momencie zakupu słonych pokarmów – patrzeć na kolor brzucha (nie powinien być żółtawy), oczy (nie muszą być nudne) i konsystencja filet (nie powinien być kruchy i miękkie).